Jump to content


Photo

2018-11-13 - Berlin, Germany, Mercedes-Benz Arena


  • Please log in to reply
463 replies to this topic

#301 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 18 listopada 2018 - 15:05

Bardzo żałowalem że nie było snippetu The Miracle (of Joey Ramone) - to ładnie by wszystko zamykało ale jak patrzyłem z góry, to po zejściu ze sceny Bono miał dosyć krótki dystans za trybuny, może to spowodowało że się nie zdecydował. Stawiałem też, że będzie jednak Landlady chociaż do dodatków na DVD/BR  ;)

 

Co jak co, ale myślałem, że ostatni Dublin to próba generalna przed Berlinem i już nic nie zmienią (bądź w wersji dla acr'a nastąpi "stagnacja" :P), ale to U2 i postanowili inaczej. ;) Życzyłbym sobie i innym takiej stagnacji, bo Landlady pojawiała się w secie bez strat w innych utworach, a i DVD/BD byłoby bardziej urozmaicone, zwłaszcza, że to utwór z promowanej SoE.

 

Ale patrząc na jakość nagrań na u2.com z innych koncertów, jeśli tylko będą chcieli to w bonusowych nagraniach mogą dać co zechcą.  :rolleyes: 

 

 

Swoją drogą nie zdecydowano się na RfD w Berlinie i w ogóle pod koniec trasy, ciekawi mnie tylko czy czasem nie z obawy, że znowu się Bono głos zatnie. ;)

 

 

 

A Stelmach mocno pod wrażeniem całego show. Dla takiego miłośnika Achtung Baby, jak on chyba ta całą sytuacja z przełożeniem koncertu z 1 września wyszła na dobre. :rolleyes:



#302 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 18 listopada 2018 - 18:49

(...)
A Stelmach mocno pod wrażeniem całego show. Dla takiego miłośnika Achtung Baby, jak on chyba ta całą sytuacja z przełożeniem koncertu z 1 września wyszła na dobre. :rolleyes:


+1
Od samego początku mojego odkrycia U2 i zakochania się w tych 4-ech chłopakach z Dublina, jakoś tak w czasach pojawienia się albumu Joshua Tree, to właśnie album Achtung Baby jest numerem jeden.
Dzięki zmianom w setliscie, ten ostatni Berlin stał się dopełnieniem, taką przysłowiową kropką nad i, czymś co zostanie ze mną, we mnie na dłuuugie lata.

#303 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 18 listopada 2018 - 19:45

Ale z tym Stelmachem to bardzo dziwnie moim skromnym.

Pukał pewnie w niejedne drzwi, dzwonił pewnie pod niejeden numer, pytał pewnie niejednego człowieka, aż w końcu po nitce do kłębka dotarł do odpowiedniej osoby, która kazała napisać mu list. Napisał, wysłał i od dwóch lat cisza. Ja wiem, że pewnie Bonias takich próśb otrzymuje spora ilość i nie ma fizycznej możliwości odpisania bezpośredniego z uwagi na to i owo, ale chociażby biednemu Stelmiemu odpowiedziałby kto z tego całego Principal Management, nawet jakimś standardowym wzorem w stylu “dziekujemy za list, mamy na uwadze, przekazalismy informacje, trzeba czekac, byc moze na wiosne 2023 roku cos sie uda, stay in touch”.

#304 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 18 listopada 2018 - 21:45

Myślę że radio jako dość duża instytucja ma takie możliwości żeby zorganizować spotkanie poprzez menedżera. Teraz mają wolne to mógłby przyjechać do Polski. Chociaż powinni podjąć próbę zorganizowania takiego spotkania, poprzez jakieś media w Wielkiej Brytanii nawet.

#305 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 18 listopada 2018 - 22:44

Oczywiście, ze da się ściągnąć Bono do Polski - wystarczy uruchomić odpowiednie znajomości no i mieć odrobinę szczęścia. W tym roku np. pojawił się na jakimś kongresie w Kijowie - i to w ciasnej luce pomiędzy dwoma koncertami na drugim końcu kontynentu. Nie ma rzeczy niemożliwych, gdyby ktoś się uparł to kto wie..  ;)  



#306 CharlotteKing

CharlotteKing

    Użytkownik

  • Members
  • 127 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 19 listopada 2018 - 00:07

Emocje opadły, było cudownie, U2, poznani fani, impreza after w pirackim pubie genialna ale to jest oczywista oczywistość. Jedyne czego mi osobiście zabrakło to miracle na koniec. I tak sobie wymyśliłam że perfekcyjnym zakończeniem byloby:
Bono wychodzi podśpiewując
Publika łapie i śpiewa
Światła zaczynaja migac on off na kolorowe
Nagle cały band na scenie i grają miracle
Po czym bono mówi
We found our innocence
We are U2
See you somewhere someday
Kurtyna
This must be the place zaczyna grać

Ale i bez tego było bezkonkurencyjnie bajecznie

#307 ania_;)

ania_;)

    Użytkownik

  • Members
  • 113 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gdańsk

Posted 19 listopada 2018 - 13:55

Wróciłem, chory leżę w łóżku i się kuruję ale jestem szczęśliwy że znowu przeżyłem energetyczny koncert. Dziękuję mojej ekipie za kolejny wspólnie spędzony czas. Aguszka za tą energię, emocje gdy idziemy po autografy, zdjęcia. Ta siła jest w nas jednakowa.  Dziękuję Anii za cenne wskazówki i za sprowadzanie mnie na ziemię gdy emocje są rozgrzane - Twoje doświadczenie w  takich wypadach jest wskazane. Eliza dziękuję że chociaż na chwilę mogłem zobaczyć Cię uśmiechniętą, wracając po koncercie super się rozmawiało.  Arturze za cierpliwość do nas wszystkich - Aguszka masz bardzo cierpliwego i spokojnego faceta. Cenię go za to. Krzysiu dzięki za tandem jaki tworzymy gdy jesteśmy na takich wyjazdach. Energia jaka płynie od Ciebie starczy na podzielenie nas całej szóstki. 

 

Będąc w Sunflower poznałem nowych ludzi, a z niektórymi zobaczyłem się ponownie, z niektórymi po 8 latach - człowiek o imieniu Karol - dzięki za, znowu te nocne rozmowy, i zgodność w poglądach. Wszystkim dziękuję z którymi się zobaczyłem, poznałem i rozmawiałem. Nie będę wymieniał nicków, bo nie chcę nikogo pominąć. Ale zrobię wyjątek 

acr - wykonujesz dobrą robotę, tak rzadko się udzielam na forum, ale często zaglądam i czytam wszystko co tu ludzie piszecie. 

Kochani czas do następnej trasy szybko minie - tak jak moje 34 lata miłości do U2.

 

Bo Ty za dużo zimnego mleka pijesz Grzesiek;P Zawsze chętnie służę pomocą jeśli chodzi o sprowadzanie na ziemięXD A tak serio to w takim towarzystwie podróżować po świecie za u2 to prawdziwa przygoda! Tak więc dziękuję Wam również za wspaniałą jesień, no i oszczędzamy na Australię!

 

Przy okazji dziękuję również za towarzystwo innym osobom z tego forum, które spotkałam gdzieś na trasie - przede wszystkim ekipie z Sunflowera. Aftery do rana pierwsza klasa. Do zobaczenia na zlocie :) 



#308 bonuk1234

bonuk1234

    Użytkownik

  • Members
  • 26 posts

Posted 20 listopada 2018 - 22:30

Bo Ty za dużo zimnego mleka pijesz Grzesiek;P Zawsze chętnie służę pomocą jeśli chodzi o sprowadzanie na ziemięXD A tak serio to w takim towarzystwie podróżować po świecie za u2 to prawdziwa przygoda! Tak więc dziękuję Wam również za wspaniałą jesień, no i oszczędzamy na Australię!

 

Przy okazji dziękuję również za towarzystwo innym osobom z tego forum, które spotkałam gdzieś na trasie - przede wszystkim ekipie z Sunflowera. Aftery do rana pierwsza klasa. Do zobaczenia na zlocie :)



#309 bonuk1234

bonuk1234

    Użytkownik

  • Members
  • 26 posts

Posted 20 listopada 2018 - 22:31

Tym razem przed wyjazdem piłem drinki z olbrzymią ilością kostek lodu - tak się uczciło święto niepodległości :)



#310 ricotuubs

ricotuubs

    Użytkownik

  • Members
  • 1 posts

Posted 20 listopada 2018 - 22:36

Ludzie, Czlowieki, Bremo, Feedback , Kade i wszyscy ktorzy o mnie pomyśleli i dzięki Nim szalałam na plycie-już Wam pokłony składałam, ale naprawdę dziękuję za możliwość przeżywania tego koncertu z Wami!

#311 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 20 listopada 2018 - 22:37

Ludzie, Czlowieki, Bremo, Feedback , Kade i wszyscy ktorzy o mnie pomyśleli i dzięki Nim szalałam na plycie-już Wam pokłony składałam, ale naprawdę dziękuję za możliwość przeżywania tego koncertu z Wami!


Yessuu - kim jesteś? :D

#312 Kasia Kh

Kasia Kh

    Użytkownik

  • Members
  • 4 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 20 listopada 2018 - 22:38

Kacha pojebaly mi się konta
Rico do usunięcia

#313 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 20 listopada 2018 - 22:43

No tak właśnie sobie pomyślałam na początku, no ale że wiedziałam o tym już prawilnym koncie, to się pogubiłam ;)

#314 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 21 listopada 2018 - 02:23

Ale fajny niczor, spoks się usunie, ale ale ;)

 

Kurcze, ja się nie mogę zebrać. Wiecie, mam 100, słownie sto, pobocznych i głównych stories do opowiedzenia z całego tego wyjazdu. Każde miłe spojrzenie i dogadanie się w sprawie, każde poznanie się, każdy jeden drink, faja i piwo z kimś, każda przygoda z podróży wte i tamte, ostatecznie cały ten koncert który jakoś jednak był clue tego wszystkiego dookoła czego tak pięknie wszystko się kręciło, zawirowało jak <teraz rock mode> galaktyka doznań. Ale to wszystko jest tak na raz, jest jakimś takim nieopisywalnym do końca TYM. Szczerze sceptycznie tam jechałem a dzięki Wam i dzięki temu że U2 jednak naprawdę dało radę i rozwaliło troszkę i moj zobojętniały i skostniały system uczuć - no właśnie, nie wiem co. Wielkie pluszowe serducho.



#315 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Posted 21 listopada 2018 - 09:26

Ludzie, Czlowieki, Bremo, Feedback , Kade i wszyscy ktorzy o mnie pomyśleli i dzięki Nim szalałam na plycie-już Wam pokłony składałam, ale naprawdę dziękuję za możliwość przeżywania tego koncertu z Wami!

też się cieszę, że nasz plan wypalił i 'radykalne przemytnictwo' odniosło sukces :D cała przyjemność po naszej stronie ;)

 

a co do samego koncertu i wszystkich tych okołokoncertowych rzeczy.. po prostu DZIĘKI :) wszystkim razem i każdemu z osobna ;)


Midnight is where the day begins.


#316 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Posted 22 listopada 2018 - 08:45

Hejka Sunflower, klucze już oddane ale zostały jeszcze dwie takie torby, zgłaszajcie się ;) A na podsumowanie koncertu i wyjazdu to jeszcze przyjdzie czas. Na razie dzięki wszystkim ;)

 

PmPI4QU.jpg

Ooooooo moj CYPRUS :D



#317 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 22 listopada 2018 - 14:44

Będziesz w Poznaniu na zlocie? Przywieziemy :)


IrishGirl z u2.heh.pl


#318 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 27 grudnia 2018 - 12:09

Pojawił się całkiem fajny mutlicam:

https://www.youtube.com/watch?v=NBQ0xdmZOKg



#319 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 27 grudnia 2018 - 16:32

Obejrzeć się da ale dźwięk to poracha jakaś tutaj, mam wrażenie że lepszych streamów słuchaliśmy. Naprawdę nie było porządniejszego audio? (w sumie serio pytam bo nie wiem, ale aż się nie chce wierzyć że nie)



#320 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 28 grudnia 2018 - 00:40

Zasadniczo multicamy dzielą się na te z fajnym montażem i chujowym dźwiękiem albo na odwrót :P Na szczęście w przypadku Berlina zapewne w przeciągu najbliższego roku dostaniemy jedyny słuszny multicam - DVD. Miejmy nadzieję, że tego nie spieprzą






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users