Jump to content


Photo

Experience + Innocence Tour 2018 - wyjazdy na koncerty


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#1 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 17 stycznia 2018 - 21:42

wiadomo kto gdzie i z kim pojedzie i jakim środkiem lokomocji ;-)



#2 barto125

barto125

    Użytkownik

  • Members
  • 27 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Posted 19 stycznia 2018 - 13:02

Berlin, wyjazd prawdopodobnie dzień przed i powrót dzień po, mam dwa wolne miejsca.

Wyjazd z Bydgoszczy.



#3 joowisz

joowisz

    Użytkownik

  • Members
  • 2 posts

Posted 22 stycznia 2018 - 09:39

Berlin, wyjazd prawdopodobnie dzień przed i powrót dzień po, mam dwa wolne miejsca.

Wyjazd z Bydgoszczy.

Witam

 

Od kilku minut jestem szczęśliwym posiadaczem 2 biletów na płytę Berlin.

Jestem zainteresowany wspomnianymi dwoma miejscami z Bydgoszczy

 

Proszę o wiadomość na priv



#4 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 23 stycznia 2018 - 00:50

Czy ktoś już jechał samochodem do Berlina i mógłby się podzielić wskazówkami? Ja z żoną chyba pojadę i mamy jeszcze 3 miejsca w aucie. Wyjazd z Tychów.

#5 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 23 stycznia 2018 - 07:57

Ale o jakie wskazówki Ci chodzi? :D

 

Wsiadasz i jedziesz, uważaj na poilcję :D Nie wiem jak z Tychów, ale z Warszawy zabulisz najdrożej w Europie za ekskluzywną podróż Kulczykówką.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#6 barto125

barto125

    Użytkownik

  • Members
  • 27 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Posted 23 stycznia 2018 - 08:15

No i jak chcesz dojechać autem pod sam stadion, to naklejka dekra euro 4 potrzebna :)



#7 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 23 stycznia 2018 - 08:23

O winiecie słyszałem, chcę jechać a4 do granicy przez Wrocław, bardziej chodziło mi już o sam Berlin gdzie tam można w miarę blisko stanąć, jakieś parkingi, czy nie ma np zakazu wjazdu do centrum lub dodatkowych opłat za to?

#8 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 23 stycznia 2018 - 08:34

W 2015 parkowałem pod murem ok 300m od hali. Rozsądną opcją jest P&R. Wtedy naklejka nie potrzebna. Zawsze wraz z biletem na koncert była jazda komunikacją za free kilka godzin przed i po.



#9 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 23 stycznia 2018 - 08:49

A, to tak, ze swojej strony też polecam opcję P+R :)


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#10 pastus

pastus

    Użytkownik

  • Members
  • 29 posts

Posted 23 stycznia 2018 - 08:50

O winiecie słyszałem, chcę jechać a4 do granicy przez Wrocław, bardziej chodziło mi już o sam Berlin gdzie tam można w miarę blisko stanąć, jakieś parkingi, czy nie ma np zakazu wjazdu do centrum lub dodatkowych opłat za to?

żeby wjechać do centrum musisz mieć plakietkę ekologiczną - Umweltzone - można zamówić na allegro (ja tak robiłem). Na TJT w zeszłym roku byłem samochodem - auto zostawiałem na parkingu hotelowym a dalej komunikacja miejska = metro - najlepsze rozwiązanie - w centrum są różne strefy parkowania - niektóre od godz. 8:00 do 24:00 nawet - koszt mniej więcej 2 Euro / h więc sobie przelicz... :/



#11 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 23 stycznia 2018 - 13:39

żeby wjechać do centrum musisz mieć plakietkę ekologiczną - Umweltzone - można zamówić na allegro (ja tak robiłem). Na TJT w zeszłym roku byłem samochodem - auto zostawiałem na parkingu hotelowym a dalej komunikacja miejska = metro - najlepsze rozwiązanie - w centrum są różne strefy parkowania - niektóre od godz. 8:00 do 24:00 nawet - koszt mniej więcej 2 Euro / h więc sobie przelicz... :/

 

Eeee tam (chyba, że coś przez 2 lata pozmieniali w okolicy/), ale w promieniu do 1 km od hali raczej nie ma problemu ze znalezieniem darmowego miejsca postojowego.

 

W 2015 zaparkowaliśmy z tatą pod jakimiś blokami (swoją drogą w zamieszaniu zapomnieliśmy nawet zamknąć auta... ;)), może 20 min spacerem od hali, ale słyszałem, że da się bliżej ;)

 

Gorzej wspominam parkowanie w Łodzi 2 lata temu, gdzie po koncercie okazało się, że jeszcze szybę nam wybito, niż już dwukrotne w Berlinie póki co bez problemów. Zarówno hala, jak i stadion nie są w jakimś "ścisłym" centrum, więc tragedii nie ma.

 

 

 

Edit: Tutaj można nawet oficjalnie na polskiej stronie kupić te naklejki: https://www.dekra.pl/ 89 zł + przesyłka.



#12 pastus

pastus

    Użytkownik

  • Members
  • 29 posts

Posted 23 stycznia 2018 - 13:59

Eeee tam (chyba, że coś przez 2 lata pozmieniali w okolicy/), ale w promieniu do 1 km od hali raczej nie ma problemu ze znalezieniem darmowego miejsca postojowego.

 

W 2015 zaparkowaliśmy z tatą pod jakimiś blokami (swoją drogą w zamieszaniu zapomnieliśmy nawet zamknąć auta... ;)), może 20 min spacerem od hali, ale słyszałem, że da się bliżej ;)

 

Gorzej wspominam parkowanie w Łodzi 2 lata temu, gdzie po koncercie okazało się, że jeszcze szybę nam wybito, niż już dwukrotne w Berlinie póki co bez problemów. Zarówno hala, jak i stadion nie są w jakimś "ścisłym" centrum, więc tragedii nie ma.

 

 

 

Edit: Tutaj można nawet oficjalnie na polskiej stronie kupić te naklejki: https://www.dekra.pl/ 89 zł + przesyłka.

fakt hala i stadion nie są w centrum ale hotel mieliśmy z żoną w ścisłym centrum... :) Ale fakt opcja P+R wydaje się sympatyczna :)



#13 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 23 stycznia 2018 - 17:50

fakt hala i stadion nie są w centrum ale hotel mieliśmy z żoną w ścisłym centrum... :) Ale fakt opcja P+R wydaje się sympatyczna :)

Ja właśnie planuje zostawić furę na p&r koło lotniska schenefeld a dalej s bahnem

#14 Kataloniu

Kataloniu

    Użytkownik

  • Members
  • 11 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bełchatów/Warszawa

Posted 31 stycznia 2018 - 13:43

wybiera się ktoś do Berlina (31.08) z Warszawy ? :> 



#15 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 31 stycznia 2018 - 13:50

Będę jechał 04.10. na drugi Hamburg ze Szczecina. Chcę wracać po koncercie ale opcja noclegu też wchodzi w rachubę. Mam trzy wolne miejsca. Zapraszam.



#16 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 31 stycznia 2018 - 14:26

wybiera się ktoś do Berlina (31.08) z Warszawy ? :> 

 

Ja będę jechał


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#17 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 31 stycznia 2018 - 14:26

chce jechać 30.08 z samego rana lub dzień wcześniej samolotem do Szczecina a stamtąd busem do Berlina.



#18 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Posted 31 stycznia 2018 - 16:47

Kto z Krakowa wybiera sie do Berlina oprocz Czlowieka? Chetnie sie podepne



#19 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 02 lutego 2018 - 11:21

Najpewniej do Berlina będę znowu jechać Polskim Busem, tak żeby być na miejscu 30.08, jeśli ktoś (zwłaszcza z Krakowa) będzie też wybierał taki środek lokomocji, to towarzystwo zawsze mile widziane ;))


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#20 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Posted 02 lutego 2018 - 14:18

ja się podpinam zatem:)

I can't say where it is 
But I know I'm going.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users