Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kody&Presale&Bilety


  • Please log in to reply
580 replies to this topic

#201 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 07 grudnia 2017 - 23:22

Odnośnie biletów imiennych, to na fejsbukowych fanpage'ach TM czy LF przelała się fala hejtu ze strony fanów w tym temacie. Ponoć jedyne respektowane powody zmiany danych osobowych to choroba na którą trzeba zapaść co najmniej tydzień przed koncertem i mieć tak długie L4 (znaczy się zachorowanie na dzień przed wydarzeniem jest nieuznawane...)  lub śmierć (tutaj wręcz akt zgonu potrzebny).

 

Normalnie paranoja i Bareja w najlepszym wydaniu.

Zatem, rzeczywiście chyba jedynym sensownym rozwiązaniem jest dokupienie sobie opcji ubezpieczenia, aby ograniczyć ewentualną stratę związaną z niemożnością pójścia na koncert (i nie odsprzedaniem biletu imiennego).

 

Ja osobiście spotkałem się tylko jeden raz z kontrolą danych - na koncercie Davida Gilmoura w Royal Albert Hall w Londynie. Tam sprawdzili mój dowód dwukrotnie (w punkcie odbioru ticketów, co było normalne i następnie przy wchodzeniu na widownię), ale co ciekawe tylko mój. Dane osoby towarzyszącej nie były ważne.



#202 CharlotteKing

CharlotteKing

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 grudnia 2017 - 01:10

Na Stingu w Krakowie nie wpuścili kilkadziesiąt osób.


A na Stingu w Kownie była informacja że bilety imienne będą sprawdzać ale w końcu nie sprawdzali. Więc te reguły live Nation to co do zasady, co do koncertu

#203 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 08 grudnia 2017 - 10:45

Ponoć na DM są bilety imienne - może ktoś ma doświadczenie?

Jak kupowalem na DM to czytałem że dane osoby można zmienić za 50 zl ale ograniczenie jest czasowe. Chyba do max tygodnia przed koncertem ale głowy teraz nie daje bo bilet kupowałem w lipcu.

#204 Maciej83

Maciej83

    Użytkownik

  • Members
  • 153 Postów

Napisano 09 grudnia 2017 - 14:04

jeszcze 3 pytania odnośnie kodów

1) czy subskrybenci u2.com otrzymali już kody na europejski leg?

2) czy jest jedna pula biletów dla subs. u2.com, kodów z cd i reszty?

3) na I&E tour - po jakim czasie rozeszły się bilety na płytę?

szczerze mówiąc wolałbym poprzestać tylko na subskrybcji i wydaniu 50$, SOE jest moim zdaniem średnie i szkoda mi wydawać 80zł (zamówiony deluxe czeka w sklepie) tylko dla kodów, wystarczy mi słuchanie na spotify, kasę wolę dołożyć do biletów na koncerty.



#205 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 09 grudnia 2017 - 15:05

jeszcze 3 pytania odnośnie kodów

1) czy subskrybenci u2.com otrzymali już kody na europejski leg?

2) czy jest jedna pula biletów dla subs. u2.com, kodów z cd i reszty?

3) na I&E tour - po jakim czasie rozeszły się bilety na płytę?

szczerze mówiąc wolałbym poprzestać tylko na subskrybcji i wydaniu 50$, SOE jest moim zdaniem średnie i szkoda mi wydawać 80zł (zamówiony deluxe czeka w sklepie) tylko dla kodów, wystarczy mi słuchanie na spotify, kasę wolę dołożyć do biletów na koncerty.

 

Wedle mojej wiedzy

 

1) nie

2) nie

3) 15 minut, or so


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#206 pastus

pastus

    Użytkownik

  • Members
  • 29 Postów

Napisano 09 grudnia 2017 - 16:22

Jeżeli dzisiaj zamówię subskrypcję na u2.com to otrzymam kody na presale europejskiego legu pod warunkiem weryfikacji jeżeli taką wprowadzą?

#207 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 09 grudnia 2017 - 21:54

Chyba tak

#208 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 12 grudnia 2017 - 20:01

Ciekawa informacja. Czyżby europejski leg został ogłoszony wcześniej niż się wszyscy spodziewają?  ;)

DQ3A7GzXkAAo6tK.jpg


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#209 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 12 grudnia 2017 - 20:22

Nie no raczej będą ogłaszać na początku 2018 - tak ja rozumiem. ;) Swoją drogą - jak dostałąś takiego maila? Ja płytę zamówiłem poprzez empik. Boję się, że znowu coś zawalą i albo nie przyślą kodów wcale albo przyślą "po czasie".


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#210 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 12 grudnia 2017 - 20:53

2019? ;).Chyba na początku 2018 mają kody rozsyłać, czyli wcześniej powinna być ogłoszona trasa ;)

Ja tej informacji nie dostałam, to info twitterowe od kogoś kto najwyraźniej kupił płytę w przedsprzedaży. Po grafice stawiam na Wielką Brytanie, Irlandię. 

Niby z regulaminu wynikało, że kody miały być rozsyłane między 1 stycznia a 31 marca, ale byłam przekonana, że będą chcieli jeszcze zarobić na subskrypcji (gro osób ma ją ważną do końca stycznia, połowy lutego)


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#211 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 12 grudnia 2017 - 21:26

Oczywiście chodziło mi o 2018. :) Poprawiłem.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#212 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 12 grudnia 2017 - 22:35

Dodam jeszcze, że info, które wyżej wkleiłam to dzisiejsza treść maila do części fanów, którzy kupili płytę w przedsprzedaży jako informacja co do aktualizacji odnośnie kodów.

 

I tu sobie możemy pogdybać znowu, czy ze względu na marną sprzedaż biletów w Stanach nie zmienili strategii i postanowili przyspieszyć sprzedaż na Europę. Business musi się kręcić. ;)


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#213 Dev

Dev

    Użytkownik

  • Members
  • 44 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 grudnia 2017 - 22:54

Ja mam sub na u2.com do 16 lutego 2018. W tamtym roku miałem chyba do listopada ale automatycznie przedłużali do lutego i dopiero od tej daty przedłużałem dalej. To jak to teraz będzie wyglądać? 

 

Raczej sprzedaż na pewno ruszy po lutym i trzeba będzie odnowić subskrypcję? Czy jest szansa że wcześniej i dostanę kody na starego suba?



#214 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 12 grudnia 2017 - 23:15

No właśnie mam ten sam problem, który próbuje rozkminić ;)

Jeden sub mam ważny do 31 stycznia 2018, drugi do 16 lutego 2018. Z historii zeszłorocznych zakupów i tego co mogę odtworzyć to drugi Rzym (czyli tzw dokładkę ;) ) kupiłam 18 stycznia, czyli teoretycznie wykorzystałam swoje kody zanim przedłużyłam subskrypcje. Wychodzi na to, że kody powinnam dostać jeszcze na aktualny sub jeśli oczywiście sprzedaż ruszyłaby przed 31 stycznia?. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, bo sama już się w tym trochę gubię :(?


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#215 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 23 grudnia 2017 - 20:36

Takie pytanko - czy ktoś ma dwa suby na u2com na te same dane? 2 kody na presale to dla mnie za mało niestety i myślę o kolejnej subskrypcji, ale się zastanawiam czy dać kolejną na siebie czy na inne dane. Nie sądzę żeby to był problem, ale wolę spytać - różnie bywa ;) 



#216 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 09 stycznia 2018 - 22:30

Soon mogą ogłosić europejski leg, więc pytanie: wykupić teraz subskrybcję, żeby mieć dostęp do presale'a?

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#217 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 09 stycznia 2018 - 23:08

Soon mogą ogłosić europejski leg, więc pytanie: wykupić teraz subskrybcję, żeby mieć dostęp do presale'a?

bez znaczenia - jak ogłoszą to też będzie można kupić subskrypcję o to chodzi żeby dla presale ich sprzedać jak najwięcej.

#218 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 14 stycznia 2018 - 23:28

kilka pytań odnośnie kodów, nie miałem wcześniej subskrypcji na u2.com

1) do kiedy należy wykupić subskrypcję by otrzymać kody?

 

 

1. Zawsze trzeba było wykupić przed ogłoszeniem dat.

 

 

Soon mogą ogłosić europejski leg, więc pytanie: wykupić teraz subskrybcję, żeby mieć dostęp do presale'a?

 

bez znaczenia - jak ogłoszą to też będzie można kupić subskrypcję o to chodzi żeby dla presale ich sprzedać jak najwięcej.

 

To jak to w końcu jest. Po ogłoszeniu dat a przed sprzedażą biletów jeśli wykupie subskrypcję to dostane kody uprawniające do presale? Co komu będzie na przykład z wykupionej subskrypcji jeśli ogłoszone miejsca występów nie będą satysfakcjonujące? Chyba tylko gift od oficjalnej strony


"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#219 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 17 stycznia 2018 - 18:30

Dzień przed sprzedażą nie znamy ani cen, ani dystrybutorów, ani opcji przesyłek. A kody "mają być wieczorem".

 

Profesjonalnie :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#220 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 17 stycznia 2018 - 18:34

Moim zdaniem testują. Jak bardzo można robić sobie jaja z fanów zanim odwroca się od nich na pięcie
It's no secret that the stars are falling from the sky




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych