Skocz do zawartości


Zdjęcie

2017-10-03 - Mexico City, Mexico - Foro Sol


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#61 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 października 2017 - 23:38

Ej nie miały być przypadkiem dwa koncerty w Mexico City? Spisywaliśmy z Patem z u2gigs kolejne a teraz tam też zniknął dzisiejszy (dla nas) poranny. Co się stało się?



#62 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 października 2017 - 23:43

Jest dzisiaj show:

http://www.u2gigs.com/show2039.html

 

Na u2gigs mają jakiś błąd, już któryś raz tak się dzieje, że w dniu koncertu ten znika z listy na ich stronie głównej  :)



#63 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 października 2017 - 23:57

Uff, już się bałem że coś się nie zgadza mocno.

 

To w temacie - Spanish Eyes brzmi tu poprawnie i naprawdę dobrze całkiem, fajna zapowiedź Bono. Ale dosłuchałem do połowy tylko. Jeśli wydadzą to a wersja z Barcelony 2001 nigdy nie ujrzy oficjalnie światła dziennego to...

 

...to rasowy problem fana. Ja wiem zawsze że mogli lepiej bo grali już lepiej.



#64 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 08 października 2017 - 20:44

To, że filmują wcale nie oznacza, że wydadzą. Może pocięty koncert jako dodatek do SOE, tak jak zrobili z Mediolanem z Vertigo?
 
Swoją drogą, o wiele bardziej wolałbym Argentynę czy Brazylię.

 

Może być, ale sytuacja i tak o niebo lepsza niż w przypadku końcowych legów 360 Tour, gdzie setlista była mocno zmieniona w stosunku do Pasadeny, aż się prosiło by nagrać choć jeden koncert, a tu dupa. Nawet nie nagrali na zapas. :unsure: Przynajmniej nic nie wiadomo...

 

Też wolałbym Argentynę, czy 4 x Brazylię, bo liczę na publikę, ale nikt nie mówi, że nie nagrają kilku koncertów i zmontują w jeden - czemu nie? Jeśli to byłyby najlepsze wykonania z tej części trasy to nawet lepiej.

 

Takie MoD to tylko z Chile lub Argentyny.
 

Bardzo nie wierzę w to SE/ST na wydawnictwie. Jakby to dali to chyba byłby największy oficjalny rare ever ;P

 
Problem w tym, że ekran jest już zgaszony i na pewno nie pasuje do konceptu DVD/BD, zaraz po One, a szkoda. No chyba, że otworzą i zamkną koncert ze zgaszonym ekranem. Chyba nawet w bonusach to byłoby coś. Pamiętajmy, że na BD z Paryża w bonusach zabrakło zarówno np. OL, które grali. :/
 
 
 

Jeśli będą tak samo pilnować plików z nagranym koncertem jak było przy Paryżu 2015, to za tydzień całość będzie już hulała w sieci :D

 
Tam było trochę inaczej bo HBO maczało palce w realizacji i albo to od nich wyciekło, albo podczas transferu z Paryża do HBO ktoś się do tego dobrał ;P
 
 

Nie łam się.. Będzie super bluryj.. z zajebistymi ujęciami..
SpiderCam juz wisi..

 
Przydałby się jeszcze helikopter do fajnych ujęć z powietrza, chociaż w tych czasach może nawet być jakiś profesjonalny dron z dobrej jakości kamerką HD. ;) Nawet taniej wyjdzie. Pytanie, czy ktoś z ekipy wpadł na to?
 

 

 

Niestety publika w Meksyku mnie zawiodła, ta w Bogocie też. Tyle samo telefonów w górze, co i w Europie. A na Streets to mi się wydaje, że skakało mniej ludzi niż w Belinie... :unsure: Źle to wróży dla DV/BD.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FkutFbMm7jo






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych