Jump to content


Photo

VinyLove


227 replies to this topic

#141 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Posted 23 marca 2018 - 20:21

Wydania bezrowkowe na tych fotach ;) Mimo wszystko lubię tę płytę ale na Delicate Sound of Thunder jest zbyt dużo przeciętnych utworów z Momentary Lapse of Reason.. Ja bym bardzo chciał, żeby na winylu ukazało się wreszcie Is There Anybody Out There? (The Wall Live 1980-81). Wcześniej na czarnym krążku wyszło tylko mocno okrojone promo na 1LP, które i tak jest teraz rzadkie i drogie. Jakoś lubię koncertowe winyle.

See through in the sunlight


#142 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 24 marca 2018 - 02:39

Ty to acr, chyba nie wiesz ktory dziś?

Moda to była na CD.. 

Vinyl.. to był, Jest i, kurwa będzie..

przestań mnie wkurwiać, chuju złamany.. bo znam twój adres na tej zjebanej ulicy w Słomiankach..

 

Przyjade, zajebie ci, a potem będziesz przepraszał.. i po chuj ci to..?

 

Chuj się znasz..? To po chuj się odzywasz?



#143 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 24 marca 2018 - 02:49

Nie masz NIC do sprzedania..jesli chodzi o płyty U2..

To po kiego chuja, chuju tu piszesz?



#144 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 24 marca 2018 - 12:05

No ale nie jest tak że teraz nagle wszyscy chcą winyla? Nagle się pojawiają masowo wydawnictwa, kurde, w Biedronce nawet jest stoisko. W niezal-kręgach była moda na kasety, taki Daniel84 zawsze kochał ale pare lat temu nagle zaczęli artyści na nich wydawać bo tak, z kolei teraz już tego nie robią tylko właśnie czarne krążki. Nie pamiętam żeby jeszcze dwa, trzy lata temu tyle się o winylu rozmawiało, ogarniało, chwaliło, praktycznie nie było tematu poza tym że ktoś ma tam jakieś stare w piwnicy. Słowem, jest coś na rzeczy ;)

 

(ta, wiem, do wątku VinyLove to przeniese potem)

 

 Oczywiście że jest moda, gdzieś tak chyba od 2007 r. od kiedy to sprzedaż winyli na świecie nieustannie wzrasta. Aczkolwiek ja  nie rozumiem "przechodzenia na....". Z winylami było kiedyś tak samo, mnóstwo ludzi je lata temu powyrzucało, bo było "przechodzenie na kasety" a potem "przechodzenie na CD" i teraz żałują. Z tym, że kolejnych "przejść" raczej nie będzie, bo nowe fizyczne nośniki muzyki zapewne nie będą już wynajdywane (bo po co) - po wsze czasy zostaną nam więc kasety, CD i winyle, i tylko mody na nie będą się być może wymieniać. Ja mimo że też "przechodzę na" winyle, nie wyrzuciłem ani swoich kaset ani swoich CD i nie zamierzam tego zrobić.

 

BTW ostatni album The Darkness wyszedł na kasecie, ale faktycznie powrót kaset nie był aż tak spektakularny, jak się można było spodziewać.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#145 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 26 marca 2018 - 07:25

No ja tylko to właśnie napisałem innymi słowy, nigdzie nie mówię że to źle, po prostu obserwujemy pewne trendy, fakty którym nie da się zaprzeczyć. Dyskusja zaczęła sie tu od tego że było to pamiętne "przechodzenie na CD" i tylko Mary chciałem ostrzec że może nagle przyjść też moda na kolektorskie kolekcje CD kiedy winylami się wszyscy znowu nasycą (bo też były fajnie wydawane różne edycje a chyba o to chodzi nie?) więc pozbywanie się takiego dobra może być błędem. I zgodnie z zapowiedzią przenoszę tę dyskusję do wątku o winylu choć może winien być w ogóle jakiś o nośnikach ;)



#146 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 26 marca 2018 - 10:49

na pewno tak będzie, że CD przeżyją swój renesans (jak zresztą wszystko stopniowo), za ileś tam lat. winyle, kasety, CD po prostu są i będą, i też jestem zdania, że pozbywanie się ich nie ma racji bytu. jeszcze 5 lat temu winyle były rarytasem, teraz tak jak acr pisał, można kupić w Biedronce. za kolejne 5 lat winyle znów będą rarytasem, a na przykład takie CD zaistnieją na nowo... i tak w kółko. osobiście lubię wszystkie nośniki, nie przerzucam się na żaden. po prostu zbieram sukcesywnie.. wszystko ;)


IrishGirl z u2.heh.pl


#147 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Posted 26 marca 2018 - 16:10

Acr -> nie manipuluj, bo to nie mnie depe wyzwał od chujów w tym wątku. Więc przenieś tu może też ostatni wpis stąd jak już tak wszystko przenosisz :

http://u2forums.com/...zedam-płyty-u2/

Albo to po prostu wywal ale zostawienie w tej formie jest mało eleganckie delikatnie mówiąc..

See through in the sunlight


#148 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 26 marca 2018 - 16:28

a przeniesienie tu będzie eleganckie? no nie sądzę.. jak zaginie w gąszczu innych, to chyba nikt się nie obrazi ;)


IrishGirl z u2.heh.pl


#149 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Posted 26 marca 2018 - 16:32

Dlatego dałem dwie opcje do wyboru.. na normalnym forum bym nie musiał bo raczej mod sam by wiedział co ma robić.

See through in the sunlight


#150 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 26 marca 2018 - 16:57

a to jest nienormalne?


IrishGirl z u2.heh.pl


#151 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Posted 26 marca 2018 - 17:09

Z modem, który daje się wyzywać od chujów a jedyną reakcją jest próba ukrycia, że to jego wyzywają? No raczej..

See through in the sunlight


#152 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 26 marca 2018 - 18:07

a na czym polega ta próba ukrycia? bo serio nie czaję twojego toku rozumowania..
posty zostały przeniesione do właściwego tematu? zostały. te, które są nijak związane z tematem - nie zostały. po co szukać igły w całym? nie wiem.

IrishGirl z u2.heh.pl


#153 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Posted 26 marca 2018 - 18:18

Nie szukam dziury w całym - po prostu jak zerknąłem do tego wątku to w pierwszej chwili myślałem, że depe mnie wyzywa od chujów tylko wcześniej nie zauważyłem.. chwilę mi zajęło rozkminienie z czego to wynikło.. i tyle.. ktoś kto będzie ten wątek czytał za rok nie będzie wnikał tylko odczyta dosłownie.. jak ktoś się nie szanuje to mu to lotto.. niech go wyzywają.. ja postanowiłem skomentować.. ale może dajmy działać modowi? Bo jestem trochę rozczarowany.. sądziłem, że on będzie rżnąć głupa a rżniesz głupa Ty.

See through in the sunlight


#154 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 26 marca 2018 - 19:31

 sądziłem, że on będzie rżnąć głupa a rżniesz głupa Ty.

bo do głowy mi nie przyszło, że ktoś mógłby ten konkretny post depe powiązać z Twoim...

Ciebie to uraziło, ale nikt nie związał go z Twoją osobą. i to jest jak widać błąd. no, nie dogodzisz.

 

z góry przepraszam za powyższe, przenieście gdzie trzeba.


IrishGirl z u2.heh.pl


#155 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 26 marca 2018 - 21:50

Nie wiem czy rzeczony ostatni wpis to inny niż chronologicznie pierwszy post Darka w tamtym wątku - ten mi faktycznie rano umknął przy zaznaczaniu, już przenoszę. W nim zresztą wyraźnie jest napisane że jego treść jest do mnie więc... no nie wiem, czytamy ze zrozumieniem. No ale dobrze, pokoloruję Ci to i pogrubię, TO MNIE ACRA WYZWANO OD CHUJÓW. Tylko się tym niespecjalnie przejąłem w ten sposób co myślisz z powodów których nie zrozumiesz ;) Fair enough?

 

Proszsz -  a teraz możemy wrócić do rozmowy o nośnikach? :)



#156 czapelka

czapelka

    Użytkownik

  • Members
  • 65 posts

Posted 16 kwietnia 2018 - 13:29

Od soboty w Biedrze nowy rzut winyli, m.in. "In Utero" Nirvany, "Automatic For The People" R.E.M., "Head On The Door" The Cure, "Kick" INXS czy "Sleeping With The Past" Eltona Johna. Pełny spis tu: http://www.biedronka...-winylowe-14-04 Ceny jak zwykle po 49,99 PLN.



#157 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 16 kwietnia 2018 - 18:16

dotarły :)

24571dc1ab68b60amed.jpg



#158 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 18 kwietnia 2018 - 21:27

dotarły :)

24571dc1ab68b60amed.jpg

Gdzie kupowane?



#159 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 19 kwietnia 2018 - 18:58

Gdzie kupowane?

Kupiłam w empiku.



#160 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 25 kwietnia 2018 - 16:52

https://www.youtube.com/watch?v=arWCJU3WsnE&lc=z233xhlwsrixyje2macdp435uns0ccj3hnctsl04yzdw03c010c.1524667906751644


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 




Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users