Skocz do zawartości


Zdjęcie

TJT Tour 2017 - wszystko o BILETACH (ceny, sprzedaż, presale)

bilety presale sprzedaż ceny

  • Please log in to reply
280 replies to this topic

#241 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 stycznia 2017 - 10:49

Na Holenderskim ticketmasterze znowu ciekawie :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#242 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 23 stycznia 2017 - 11:49

Mam pytanie, ile w praktyce czeka się na collector ticket? Holenderski ticketmaster w podsumowaniu zamówienia podaje tylko, że dostanę je nie później niż trzy dni przed koncertem.

 Lekko to niepoważne, bo w przypadku jakichkolwiek problemów nie ma nawet czasu zareagować.. Jeżeli ktokolwiek dostał już bilety z ticketmastera to dajcie znać ;) I czy dostaliście jakis tracking number


<p>To ja Mac, byłem.

#243 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 23 stycznia 2017 - 13:42

Ja dostałem bilety na Berlin, zwykłe, bez żadnej informacji wcześniej.


"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#244 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 23 stycznia 2017 - 17:25

Nie wiem jak!

Ale odpaliłem starego VHS'a.. (czy wy wiecie w ogóle co to takiego??)

Cyfrowy VHS..

i taka sprawa, że 25 lat temu wcale nie było łatwiej o tikety..

 

https://www.youtube.com/watch?v=akLLNjBf-Rw&feature=youtu.be



#245 FFF

FFF

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 24 stycznia 2017 - 13:38

Ja dostałem bilety na Berlin, zwykłe, bez żadnej informacji wcześniej.

 

A kiedy dokładnie zamawiałeś?

Pre sale czy sprzedaż od 16.01?



#246 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 24 stycznia 2017 - 13:59

Presale, przyszły po 8 dniach od zakupu.


"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#247 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 24 stycznia 2017 - 19:23

Taka ciekawostka dla tych którzy zakupili bilety kolekcjonerskie na ticketmaster.de, wysłałem im z ciekawości zapytanie kiedy mniej więcej będą to wysyłać i dostałem odpowiedź:

 

You have bought Collector tickets. These tickets are produced in a special way in UK

and will be delivered two weeks prior to the event at the latest.

We endeavour to sent out the Collector tickets shortly.

A tracking number will be sent to you directly by the shipping company as soon as your tickets have been sent out.

 

 

Dziwne, czy kolekcjonerskie bilety które dostaliście z eventimu też są produkowane w UK?  :lol: I cóż,ciągle utrzymują że tracking number wysyłają, mimo że chyba nikt tutaj takowego nei dostał :D


<p>To ja Mac, byłem.

#248 wojtas1337

wojtas1337

    Użytkownik

  • Members
  • 282 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 25 stycznia 2017 - 15:03

Kupowałem zwykły bilet na płytę do Berlina w dniu general sale (16.01) na ticketmasterze. Bilety doszły dzisiaj, bez żadnego maila, telefonu czy innej informacji przesyłka UPC dotarła w okolice Krakowa.

 

Także 8-10 dni i powinny być u Was :)



#249 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 25 stycznia 2017 - 15:06

A kolekcjonerek można się spodziewać w czerwcu od ticketmastera (info od nich), tragedia : ( Czy ktoś wie czy w razie problemów i gdyby bilety nei doszły, wysyłają jakiś eticket na maila?


<p>To ja Mac, byłem.

#250 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 stycznia 2017 - 23:14

Nie wiem jak!

Ale odpaliłem starego VHS'a.. (czy wy wiecie w ogóle co to takiego??)

Cyfrowy VHS..

i taka sprawa, że 25 lat temu wcale nie było łatwiej o tikety..

 

Niezłe! Dzięki za odtworzenie. Nie miałem prawa tego pamiętać, tym bardziej, że u nas i tak nie było koncertu, ale jak porównać zamawianie z subskrypcją w dowolnym miejscu i momencie nawet za pomocą smartfona, to stanie 16 godzin po bilet wydaje się abstrakcją. :D

 

PS WOW masz cyfrowy VHS (analogowy sam jeszcze gdzieś mam ;) ) - trzeba przyznać, że obraz całkiem nieźle wygląda na HD TV. :P

 

A kolekcjonerek można się spodziewać w czerwcu od ticketmastera (info od nich), tragedia : ( Czy ktoś wie czy w razie problemów i gdyby bilety nei doszły, wysyłają jakiś eticket na maila?

 

Jak ja tęsknię za eTicketem. ;P Skusiłem się na te kolekcjonerskie, ale teraz nie wiem, czy było warto. Choć i tak lepiej to wygląda w DE niż w Holandii - tamte 3 dni przed, przy wysyłce za granicę mogą sobie... :wacko:



#251 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 25 stycznia 2017 - 23:35

Jak ja tęsknię za eTicketem. ;P Skusiłem się na te kolekcjonerskie, ale teraz nie wiem, czy było warto. Choć i tak lepiej to wygląda w DE niż w Holandii - tamte 3 dni przed, przy wysyłce za granicę mogą sobie... :wacko:

 

Skąd ja to znam, też się skusiliśmy. Można by to wykorzystać w reklamie karty płatniczej, której użyłem do zakupów. Collector ticket - 5,60 euro, nerwowe oczekiwanie na bilety - bezcenne...



#252 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 26 stycznia 2017 - 07:38

Myślę że nie ma się co stresować bo do lipca zejdziemy na zawał :lol: Generalnie to na ticketmaster.uk mozna sprawdzić jaki status "produkcji" mają kolekcjonerki na Londyn, skoro produkują wszystkie (a przynajmniej te z Niemiec) w UK to może na inne koncerty wydrukują w podobnym czasie.  Nie rozumiem tylko dlaczego eventim może już te bilety wysyłać a ticketmaster nie, może je w złocie jakimś będą maczać czy coś.


<p>To ja Mac, byłem.

#253 FFF

FFF

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 26 stycznia 2017 - 09:29

Myślę że nie ma się co stresować bo do lipca zejdziemy na zawał :lol: Generalnie to na ticketmaster.uk mozna sprawdzić jaki status "produkcji" mają kolekcjonerki na Londyn, skoro produkują wszystkie (a przynajmniej te z Niemiec) w UK to może na inne koncerty wydrukują w podobnym czasie.  Nie rozumiem tylko dlaczego eventim może już te bilety wysyłać a ticketmaster nie, może je w złocie jakimś będą maczać czy coś.

 

bo Eventim ma Fan Ticket a ticketmaster Collector Ticket?



#254 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 26 stycznia 2017 - 13:35

bo Eventim ma Fan Ticket a ticketmaster Collector Ticket?

 

Zasugerowałem się tą wiadomością:

 

Podobno wysyłają już kolekcjonerskie ;)

 

Myślałem że to właśnie eventim wysyła już swoje "kolekcjonerki", niestety nie spotkalem sie jeszcze z Fan ticketami osobiście stąd mój błąd :) Ech jednak zupełnie inne uczucie jak się ma bilet już, a jak się na niego czeka kilka miesięcy z lekką niepewnością.


<p>To ja Mac, byłem.

#255 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 26 stycznia 2017 - 19:04

Mam pytanie, ile w praktyce czeka się na collector ticket? Holenderski ticketmaster w podsumowaniu zamówienia podaje tylko, że dostanę je nie później niż trzy dni przed koncertem.

Nieprawda. Na moim koncie jest, że najpóźniej 14 dni przed koncertem

coll3.jpg

 

Taka ciekawostka dla tych którzy zakupili bilety kolekcjonerskie na ticketmaster.de, wysłałem im z ciekawości zapytanie kiedy mniej więcej będą to wysyłać i dostałem odpowiedź:

You have bought Collector tickets. These tickets are produced in a special way in UK

and will be delivered two weeks prior to the event at the latest.

We endeavour to sent out the Collector tickets shortly.

A tracking number will be sent to you directly by the shipping company as soon as your tickets have been sent out.

Dziwne, czy kolekcjonerskie bilety które dostaliście z eventimu też są produkowane w UK?  :lol: I cóż,ciągle utrzymują że tracking number wysyłają, mimo że chyba nikt tutaj takowego nei dostał :D

Nie wierzę w tę ich odpowiedź. Jakaś asekuracja czy coś.

W zeszłym tygodniu były na ebay collectors tickets na Berlin i Amsterdam z real foto.

Poniżej foto biletów na Paris.

coll2.png

 

 

Fan tickety z eventimu to tickety papierowe z kolorowym foto U2.

Już są wysyłane do PL. Widziałem się w zeszłym tygodniu z fanką (z tego forum) i miałem te bilety w ręku.

coll1.png



#256 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 26 stycznia 2017 - 20:32

Skąd ja to znam, też się skusiliśmy. Można by to wykorzystać w reklamie karty płatniczej, której użyłem do zakupów. Collector ticket - 5,60 euro, nerwowe oczekiwanie na bilety - bezcenne...

 

Dobre. :D
 

 

Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z biletami kolekcjonerskimi. Fanowskie już widziałem, ale takie "plastiki" jeszcze nie. Przynajmniej nie zamoknie i się nie pognie. :P



#257 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 26 stycznia 2017 - 22:01

Nie wierzę w tę ich odpowiedź. Jakaś asekuracja czy coś.

W zeszłym tygodniu były na ebay collectors tickets na Berlin i Amsterdam z real foto.

 

 

O, trochę mnie uspokoiłeś :) A miałeś może już do czynienia z tymi collector tickets? Wiesz ile mniej więcej trwa ich wysyłka? 

 

Nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy już te bilety mają ( w sensie na Berlin ), skoro wypisują że dopiero będą produkowane i rozsyłane w maju - czyżby to rozsyłali w różnych partiach? 


<p>To ja Mac, byłem.

#258 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 27 stycznia 2017 - 06:20

6!

 

OT.

 

Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z biletami kolekcjonerskimi. Fanowskie już widziałem, ale takie "plastiki" jeszcze nie. Przynajmniej nie zamoknie i się nie pognie. :P

 

Plastiki były już od poczatku I+E w Red Zone.

Nie pamietam, czy nawet w takim '3D' nie drukowane, że coś tam się innego uwidaczniało po zmianie kąta patrzenia.

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#259 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 27 stycznia 2017 - 09:19

A miałeś może już do czynienia z tymi collector tickets? Wiesz ile mniej więcej trwa ich wysyłka? 

Dla mnie te collectory to zupełna nowość. Skusiłem się bo fajna to pamiątka bedzie. Nie mam pojęcia kiedy będą słali do PL.



#260 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 stycznia 2017 - 09:22

Nawet nie wiedziałem że ten "kolorowy" ticket z eventimu z tłoczeniami to fan ticket , wow wreszcie jestem true fanem :D
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych