Jump to content


Photo

The Joshua Tree Anniversary Tour


  • Please log in to reply
786 replies to this topic

#641 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 30 października 2017 - 11:22

Ja mam odwrotnie. Berlin z tego ostatniego IEM-a brzmi dla mnie lepiej niż brzmiał na żywo (może to wina nagłośnienia, ale raczej nie tylko), zwłaszcza gdy chodzi o Bono.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#642 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 30 października 2017 - 12:18

Pewnie zależy od miejsca. Pod sceną przy Drzewku po stronie Edka było wręcz idealnie. O wiele razy lepiej niż w Berlinie na I+E. Wreszcie w Streetsach słyszałem jak ten bas grzmoci mnie niemiłosiernie ;P + idealnie odseparowane chórki Edka , czystość była cudna.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#643 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 30 października 2017 - 15:42

W sumie widzę jeszcze dwie wady tej trasy:

- czy oni w ogóle zagrali cokolwiek z Rattle and Hum? Przecież pominięcie tej bliźniaczej płyty to U2logic w czystej postaci 

- mieli jedyną i niepowtarzalną okazję, aby zagrać COKOLWIEK z b-side'ów z Joshuy, które są jednymi z lepszych z ich dorobku. (Tak, pamiętam o Spanish Eyes ale ta piosenka ma nieco inny status, od lat grają ją przynajmniej raz na trasie, to taka świecka tradycja już w sumie) Ale nie, po co. Czy oni serio myślą że jak przez 4 minuty większa część publiki będzie się nudzić słuchając np. Walk to the water, to obniży wartość koncertu?  



#644 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 30 października 2017 - 15:43

Czepiasz się , zagrali Sweetest Thing :D
To im starcza jak b-side ;P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#645 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 02 listopada 2017 - 00:17

Ja mam odwrotnie. Berlin z tego ostatniego IEM-a brzmi dla mnie lepiej niż brzmiał na żywo (może to wina nagłośnienia, ale raczej nie tylko), zwłaszcza gdy chodzi o Bono.

 

IEM z Berlina całkiem, całkiem, ale od kiedy usłyszałem IEM z Rzymu, to rzeden inny nie brzmi już wystarczająco dobrze. :P

 

Pewnie zależy od miejsca. Pod sceną przy Drzewku po stronie Edka było wręcz idealnie. O wiele razy lepiej niż w Berlinie na I+E. Wreszcie w Streetsach słyszałem jak ten bas grzmoci mnie niemiłosiernie ;P + idealnie odseparowane chórki Edka , czystość była cudna.

 

Stałem równo na wprost sceny na wysokości sceny B i basów praktycznie nie było :ph34r: Ani w Streets, ani później, może rzeczywiście kwestia ustawienia.

 

Czepiasz się , zagrali Sweetest Thing :D
To im starcza jak b-side ;P

 

Niby tak, choć w ich przypadku możliwe, że zagrali właśnie singla z Best Of 80-90, a nie B-Side z TJT. :P

 



#646 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 listopada 2017 - 14:14

W sieci pojawiło się nagranie z nowego tribute albumu The Joshua Tree - New Roots. Krążek zawiera wykonanie Red Hilla z Amsterdamu z tego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=4q5yoXaNi_M



#647 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 09 listopada 2017 - 21:02

W sieci pojawiło się nagranie z nowego tribute albumu The Joshua Tree - New Roots. Krążek zawiera wykonanie Red Hilla z Amsterdamu z tego roku.

 

Chyba były lepsze wykonania na trasie, trochę za dużo tej sekcji dętej w miksie (w końcu to tylko podkład) za mało Bono, ale za to końcówka bardzo dobra. No i co by tu nie mówić, jeszcze kilka lat temu nikt sobie nie wyobrażał, że zagrają RHMT na żywo i jeszcze wydadzą na płycie. :P A może i DVD/BD nas czeka.  :rolleyes: 



#648 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 23 stycznia 2018 - 21:07

Hmm, ciekawe kiedy doczekamy się DVD z tej trasy. Panowie filmowali bodaj cały leg południowoamerykański + Meksyk i co z tym wszystkim? Podzieli los Antonowego teledysku do Get Out? :P Juz nie wspominając o tym, że jakiś film dokumentalny miał być...  Obyśmy ujrzeli to wszystko przed 2027 rokiem :P 



#649 aro

aro

    Użytkownik

  • Members
  • 79 posts

Posted 29 stycznia 2018 - 20:31

Trzeba było jechać na koncert a nie teraz liczyć na stero HI-FI w technicolorze



#650 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 29 stycznia 2018 - 20:57

Jakby tak myśleć to świat nie wiedziałby co to ZooTV ;) Przecież 90%.zna ją tylko przez pryzmat koncertu w Sydney. Niestety, to co nagrane ma pewną przewagę nad tym co się "tylko" przeżyło. Więc liczę, że nie zespól zapomni i jeszcze w tym roku dostaniemy szołsa na DVD w Hi-Fi. 



#651 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 30 stycznia 2018 - 00:28

Może przed startem nowej trasy na podgrzanie atmosfery? W przypadku I+E to było z pół roku odstępu między koncertem (grudzień) a DVD z niego (jakoś w czerwcu), tutaj może być podobnie.



#652 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 05 lutego 2018 - 21:11

Trzeba było jechać na koncert a nie teraz liczyć na stero HI-FI w technicolorze

 

Ale jedno do drugiego ma się nijak?! :wacko: Czy kolega Jacob żali się, że nie pojechał i chce teraz DVD/BD zobaczyć?

 

Ja byłem na TJT 2017 :rolleyes: - rzeczywiście fajna sprawa, ale... kosztowało niemało (może nie każdego stać, DVD tańsze), nagrałem nie za dużo, pamięć jest ulotna, a na DVD/BD czekam z niecierpliwością, bo to poniekąd 2 rożne doznania. ;)

 

Pytanie: Na Slane Castle w 2001 też byleś, czy tylko oglądałeś? :ph34r:

 

Jakby tak myśleć to świat nie wiedziałby co to ZooTV ;) Przecież 90%.zna ją tylko przez pryzmat koncertu w Sydney. Niestety, to co nagrane ma pewną przewagę nad tym co się "tylko" przeżyło. Więc liczę, że nie zespól zapomni i jeszcze w tym roku dostaniemy szołsa na DVD w Hi-Fi. 

 

Dokładnie. Niby jak miałbym się dowiedzieć, jak wyglądały koncerty ZooTV, czy orginalnej trasy TJT?
 



#653 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Posted 15 lutego 2018 - 00:45

Pamiętacie, w którym miejscu na forum byl filmik z jt30 pride proshot? Z góry Dziękuję
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#654 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 10 maja 2018 - 10:17

The Joshua Tree Tour 2017: The Best of Live From São Paulo Multicam

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=7n3GRMnYFBY

 

Download:

http://dvd.u2br.com



#655 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 10 maja 2018 - 12:54

No właśnie a kwestia oficjalnego DVD chyba została już zakopana na wieki a materiał z Ameryki Południowej nie ujrzy światła dziennego. Szkoda.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#656 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Posted 10 maja 2018 - 13:03

pewnie będą kitrać nagrany materiał, żeby wydać go przy kolejnej reedycji Drzewka w jakimś super turbo hiper mega boxie za miliard monet ;)


Midnight is where the day begins.


#657 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 10 maja 2018 - 20:45

Widać na prawdę mają dość już TJT i ani nie chcą nic z TJT grać, ani nie chcą wydać DVD/BD z 2017, ani nawet teledysku do GOOYOW nagranego w trakcie tego tour w Meksyku. :rolleyes: Olewka totalna. Tylko, że.... sami wpadli na taki pomysł? (no chyba, że z pomocą Live Nation), mogli, jak ludzie wydać SoE o czasie i ruszyć w ciąg dalszy trasy, wplatając w trakcie koncertów utwory z TJT, ale co tam.

 

 

Może lepiej w takim humorze, jak teraz niech nie wydają tego DVD, bo wytną masę materiału, wybiorą słabe wersje, albo co gorsza, jakiś okrojony fragment, zamiast "full show". ;) I skończy, się, jak z Milanem z 2005. Niech ochłoną i wtedy wydadzą.

 

Plus jest taki, że zarejestrowali materiał i możliwość wydania w przyszłości istnieje. Natomiast takie końcowe legi 360'tki z mocno zmienioną setlistą względem DVD z Pasadeny nie miały tyle szczęścia (przynajmniej o ile wiadomo).



#658 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 20 sierpnia 2018 - 15:10

U2songs podaje, że materiał z TJTree 2017 ukaże się na jesień.

Ma to być mix obu koncertów z Mexico City uzupełniony o wstawki z San Diego oraz trasy po South America.



#659 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 20 sierpnia 2018 - 16:57

Dvd?

#660 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 20 sierpnia 2018 - 17:49

Tak. DVD/Blu-Ray






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users