Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Joshua Tree Anniversary Tour


  • Please log in to reply
786 replies to this topic

#21 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2017 - 11:19

Mogliby w końcu Polskę odwiedzić  <_<


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#22 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2017 - 12:07

- ta mini-trasa JT Tour jest zorganizowana w celu zadośćuczynienia LiveNation za odwołanie trasy w 2016.

 

A więc po raz pierwszy w historii zespołu Jutu jedzie w trasę typu "Greatest hits", bo muszą zarabiać, bo do tej pory nie zrobili nowych piosenek? 

 

Mam nadzieję, że nie okaże się to prawdą, jeśli tak to fatalnie, trudno traktować to inaczej jak artystyczna porażka, przykro mi :( 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#23 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 stycznia 2017 - 13:15

Ależ marketingowo trzeba to będzie dobrze ugryźć, fani, cieszcie się, jedziemy zagrać legendarną płytę, może nawet Exit! No co, nie cieszycie się? 



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#24 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 05 stycznia 2017 - 13:24

Jeśli to się potwierdzi to faktycznie będzie słabo. Widać za mało im się ostatnio oberwało za nieprzemyślane działania marketingowe. Nadal mam nadzieję że ogłoszą nową płytę i połączą koncerty i+e z setem dotyczącym tjt. Choć z drugiej strony końcówka trasy 360 to właściwie też już było the Best of Tour...
It's no secret that the stars are falling from the sky

#25 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 05 stycznia 2017 - 13:28

Rzeczywiście nie wygląda to różowo pod względem artystycznym :( Ale też nie powiem, że to granie Greatest Hits. Jeśli przyjmiemy założenie, że grają całą płytę, to de facto tylko otwierająca trójka ma status hitów, Bullet i Running były mocno używane na przestrzeni lat, ale hitami nie są, cała reszta (czyli 6 utworów!) będzie nieznana dla 90% stadionu :D

Dużo zależy od tego, co jeszcze będą dorzucać do tych koncertów (dżoszuowe bisajdy? nowe utwory? Vertigo, Elevation i Pride?) i oczywiście jak często będą tym rotować. Można przyjąć, że "sztywne jądro" narzuca się automatycznie, ale będzie krótsze niż zazwyczaj, bo raczej nie będą chcieli budować podobnej narracji jak przy Songs of Innocence OBOK tematu z The Joshua Tree. Nie ma miejsca. W tym upatruję szanse na coś ciekawego. 

 

edit: oczywiście plotki o powrocie na stadiony martwią, bo jeśli byłaby Polska, to Narodowy... 

edit2: no, chyba, że już kończą Śląski, jak tam sytuacja w Chorzowie, ktoś wie? :P


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#26 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 05 stycznia 2017 - 13:54

Piękny stadion mamy w Gdańsku... ;)
It's no secret that the stars are falling from the sky

#27 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 05 stycznia 2017 - 13:56

Ponoć budowa stadionu w Chorzowie ma się zakończyć w połowie czerwca, a oficjalne otwarcie we wrześniu.

Dla mnie koncert w Polsce będzie w kategorii wielkiej niespodzianki. Znowu będzie wielkie rozczarowanie i poczujemy się wy...(kolegowani), ot ich miłość do nas  :P.

Generalnie nie wiem co o tym wszystkim sądzić, nie tak sobie to wyobrażałam. :unsure:  


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#28 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 stycznia 2017 - 14:26

Polski bankowo nie będzie. Pewnie będzie to co ostatnio (plotki też o tym mówią) - czyli jak najmniej "ruszania się" i wędrowania po kontynencie, parę "resident cities" i tam klepiemy koncerty po 3, 4 sztuki.



#29 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 stycznia 2017 - 16:17

Wszystko fajnie , ale rzeczywiście to Anniversary Tour mające dać im czas na SoE jest troche blade , nigdy nie chciałem żeby doczekali czasów Best Of Tour... No ale poczekamy , zobaczymy.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#30 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 stycznia 2017 - 16:33

plotka dot. supportu:

 

noel gallagher and mumford and sons



#31 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2017 - 17:07

Jeśli ta trasa się odbędzie to gwarantuję wam, że nowa płyta (już niekoniecznie SOE) ukaże się najwcześniej w 2019 roku. Bo potem przecież cały 2018 będą musieli odpocząć po wyczerpujących koncertach :P

 

A i jestem święcie przekonany, że nie usłyszymy Exit ani Red Hill. Pójdą na łatwiznę. 7 najbardziej piosenek z Joshuy + kilka hitów z innych epok i koniec. Coś ala ten koncert na festiwalu Dreamforce, który grali w październiku '16.



#32 singingundershower

singingundershower

    Użytkownik

  • Members
  • 65 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 05 stycznia 2017 - 17:12

Kurcze, co tu tak pesymistycznie? Ja wiem, że dobrze znacie chłopaków i ich akcje na wylot, U2logic i tak dalej, ale hej... trochę optymizmu! 



#33 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 stycznia 2017 - 17:12

Jezu, co tam U2, Noel! :D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#34 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 05 stycznia 2017 - 17:53

plotka dot. supportu:

 

noel gallagher and mumford and sons

 

Lepsze byłoby Snow Patrol ;)


last blog fb

 

 


#35 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2017 - 18:30

plotka dot. supportu:

noel gallagher and mumford and sons

To już wtedy jutowe greatest hits możnaby brać w ciemno.

#36 Masseur

Masseur

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2017 - 20:19

edit: oczywiście plotki o powrocie na stadiony martwią, bo jeśli byłaby Polska, to Narodowy... 

edit2: no, chyba, że już kończą Śląski, jak tam sytuacja w Chorzowie, ktoś wie? :P

 

Śląski ma być w czerwcu gotowy a inauguracja w październiku. Ostatnio nawet śmialiśmy się, że U2 zamknęło stadion i teraz czekają żeby go otworzyć ;)
 

Przy okrojonych terminach Polski raczej nie będzie, zapewne znowu będą po dwa-trzy koncerty w największych miastach Europy i tyle. Trzeba będzie polować na jakiś Berlin albo Wiedeń...



#37 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 05 stycznia 2017 - 20:20

Kurcze, co tu tak pesymistycznie? Ja wiem, że dobrze znacie chłopaków i ich akcje na wylot, U2logic i tak dalej, ale hej... trochę optymizmu! 

 

Może masz trochę racji. Przecież w życzeniach świątecznych mówili i o anniversary i o SoE. Może latem szybki leg TJT a potem na zimę powrót do hal na kontynuację I+E? 

 

Dare to dream :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#38 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 05 stycznia 2017 - 21:03

Spokojnie, bo już dajemy się porwać emocjom związanym z Joshua Tree Aniversary. Myślę, że Bono wyraźnie w ten sposób dał do zrozumienia, że premiera płyty Songs Of Experience jest zaplanowana na 9 Marca, właśnie w rocznicę wydania Joshua Tree.

 

Bono wyraźnie wspomniał, że SOE is coming, więc nie zapomną o nim :D Pamiętajcie o tym co mówił Chris Evans - Płyta jest gotowa. Jeden z członków zespołu mu tu powiedział ;)

Czeka nas premiera w ciągu najbliższych trzech miesięcy ;)



#39 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2017 - 21:14

No ale jak wydadzą SOE w marcu to po ch wyruszać z trasą celebrującą płytę sprzed 30 lat (nawet jedną z najlepszych w historii muzyki)? :D 

 

Prościej byłoby zrobić normalną trasę i w nią wpleść sekcję z piosenkami Joshuy.

 

Moim zdaniem skoro zanosi się na taką trasę rocznicową to ewidentny znak, że jeszcze daleeeeko do SOE i daleko do "normalnej" trasy.



#40 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 05 stycznia 2017 - 22:44

Po ch.. ? No to U2logic w końcu .. nigdy nie zginie :D

 

Nawet tak nie mów Jacob, nie akceptuję takich założeń






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych