Skocz do zawartości

Zdjęcie

U2 - Pride (In The Name Of Love) - Guitar Cover

U2 guitar music cover Edge

7 replies to this topic

#1 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 310 Postów

Napisano 30 listopad 2016 - 14:40

Witam, 

oto mój cover Pride U2, są lekkie nierówności ;), mimo to zapraszam do oceny filmu!

Pozdrawiam 

Link:

Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante

#2 Gone

Gone

Użytkownik

• Members
  • 794 Postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 18:20

Bardzo przyjemnie :) Super, że robisz covery tego co lubisz! :)

"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#3 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 15354 Postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 23:18

Poprawny cover, nie wiem co więcej, słychać że to początki pewnej drogi i że nie masz jeszcze efektów z prawdziwego zdarzenia ale hej, Edge też nie miał jak zaczynał ;) Mieliśmy na forum użytkownika który wrzucał tu takie covery jak ten a ostatnio prowadzi band który grał na Open'erze, grywa trasy z Kamp, także wiesz.

#4 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 310 Postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 10:12

Bardzo przyjemnie :) Super, że robisz covery tego co lubisz! :)

Dziękuję za opinie U2 to moja muzyczna ,,miłość'' więc postaram się wrzucać jak najwięcej coverów U2 później RHCP :). Pozdrawiam :) !   

Poprawny cover, nie wiem co więcej, słychać że to początki pewnej drogi i że nie masz jeszcze efektów z prawdziwego zdarzenia ale hej, Edge też nie miał jak zaczynał ;) Mieliśmy na forum użytkownika który wrzucał tu takie covery jak ten a ostatnio prowadzi band który grał na Open'erze, grywa trasy z Kamp, także wiesz.

To prawda mam cyfrowego poda, ale przynajmniej można już na nim tworzyć coś co w miarę fajnie brzmi :). Będę się starał z całych sił aby w przyszłości grać na Open'erze i dziękuję za miły komentarz pozdrawiam :) ! 

Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante

#5 OneLazyBastard

OneLazyBastard

Użytkownik

• Members
  • 2861 Postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 10:55

nie masz jeszcze efektów z prawdziwego zdarzenia ale hej, Edge też nie miał jak zaczynał ;)

Don't start me on this shit. Używa tego samego, co najbardziej uwielbiany gitarzysta z tego forum! ;p

I ma fajną gitarę, dużo lepszy pomysł na start do Edge'owania niż jakikolwiek Les Paul.

A sam wykon - poza tym, że momentami rozjeżdża się z tym, co robi reszta zespołu, delay czasem nie siada jak powinien, i są jakieś tam niewielkie niepoprawności techniczne, to brzmieniowo bardzo poprawny. Moim zdaniem jednak - kiepski wybór backing tracka, Bono wymęczony jak koń po westernie :D.

#6 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 310 Postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:20

Don't start me on this shit. Używa tego samego, co najbardziej uwielbiany gitarzysta z tego forum! ;p

I ma fajną gitarę, dużo lepszy pomysł na start do Edge'owania niż jakikolwiek Les Paul.

A sam wykon - poza tym, że momentami rozjeżdża się z tym, co robi reszta zespołu, delay czasem nie siada jak powinien, i są jakieś tam niewielkie niepoprawności techniczne, to brzmieniowo bardzo poprawny. Moim zdaniem jednak - kiepski wybór backing tracka, Bono wymęczony jak koń po westernie :D.

Co do backtracka to się zgodzę, lecz była to jedyna wersja z wokalem Bono którą potrafiłem znaleźć bo w innych z podstawionym wokalem(komuś się wydawało że jest Bono :wacko: ) to był dopiero kabaret :D  :P.

Days off are great...

#7 The Fly

The Fly

man of constant sorrow

• Members
  • 2126 Postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:40

To jest jakiś squier classic no nie?

#8 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 310 Postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:42

To jest jakiś squier classic no nie?

Tak Squier classic vibe 50 strat 

Days off are great...

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: U2, guitar, music, cover, Edge

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych