Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak trafiliście na forum?


88 replies to this topic

#1 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 24 października 2016 - 22:27

Chyba taki temat jeszcze nie zaistniał (a gdyby - to połączę), chociaż jest wątek o naszej pierwszej piosence U2 i tam możliwe, że takie wzmianki się trafiały. Może i tutaj się trafią jakieś interesujące historie ;) Ciekawią mnie zwłaszcza osoby, które na forum trafiły w ostatnich latach (nie znając poprzedniego, w sumie ja też nie znałam), czy łatwo było im znaleźć tę stronę i jakie były pierwsze wrażenia odnośnie forum i ludzi tu piszących ;) I czy w ogóle uważacie, że łatwo jest nas (jako społeczność fanów) znaleźć w internecie?

 

Czekam na pierwszych odważnych :)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#2 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 24 października 2016 - 22:31

wpisałem w googlu "forum U2" i wyskoczyło

 

 

 

 

 

 

serio xD dobra, czekamy na jakieś ciekawsze historie 



#3 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 24 października 2016 - 22:40

O, sama zapomniałam napisać, jak tu trafiłam :P Otóż jak x lat temu dorobiłam się swojej pierwszej (i jedynej :V) empetrójki (styczeń 2010), musiałam ją 'czymś' zapełnić, a że wtedy U2 jawiło mi się jako tzw. dobry zespół (byli wówczas w mojej głowie na tej samej półce co Coldplay i Kings of Leon^^), ale znałam tylko pojedyncze kawałki i nie wiedziałam, które jeszcze byłyby słuchalne, to beztrosko wpisałam w google'a 'najlepsze piosenki U2' (serio, pozwalam się śmiać) i jednym z linków był odnośnik do któregoś tematów tu na forum (o ile pamiętam, mogło to być 'najpiękniejsze piosenki U2 o miłości' (?) ). Najbardziej zdziwiło mnie wtedy to, że są ludzie, których interesuje ile wzrostu ma Bono (jakoś w tym czasie w którymś z tematów była o tym mowa), tak szczerze mówiąc, to najpierw stwierdziłam, że delikatnie mówiąc, poziom.. fascynacji zespołem tutaj zahacza o oszołomstwo :D Zarejestrowałam się parę tygodni później w ogóle nie planując nic tu pisać, ale jak widać, plan nie wyszedł :P Można powiedzieć, że U2 poznawałam poznając forum.

 

wpisałem w googlu "forum U2" i wyskoczyło

 

 

 

 

 

 

serio xD dobra, czekamy na jakieś ciekawsze historie 

A co powodowało Tobą, że nas szukałeś? :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#4 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 24 października 2016 - 22:52

Ja założyłam konto w 2009 jak szukałam transportu na U2 chorzowskie:) pamiętam, że niejaki MirekU2 (jakoś tak) poszukiwał tu ludzi z krk do wspólnego przejazdu busem, co by było taniej, bezpieczniej, weselej. Mega człowiek co nawet wydzwaniał do mojej mamuśki, żeby nie bała się mnie puścić z obcymi (trochę dzieciak byłam), że będę oczkiem w głowie busowej ekipy ;) no i miał gadane, byłam biała:)

Później nie zaglądałam długo i w sumie z grupy na fejsie mnie przywiało.

I can't say where it is 
But I know I'm going.


#5 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 października 2016 - 06:31

ja pamiętam że na serio w słuchanie U2 wkręciłam się w okolicach 2009 roku, najpierw źródłem piosenek był YouTube - po prostu, co się trafiło :P jak ogarnęłam że to wszystko takie dobre, to grzecznie przesłuchałam płyty - potem intensywnie je katowałam i mniej więcej w tym czasie trafiłam na forum, poszukując już raczej nie piosenek, ale jakichś faktów o zespole. Też coś śmiesznego pewnie Googlowałam ale dzisiaj to ja już nie pamiętam co. W każdym razie na pewno nie 'forum U2' bo nie wiedziałam że istnieje.

Dalej mogę zacytować:

 

Najbardziej zdziwiło mnie wtedy to, że są ludzie, których interesuje ile wzrostu ma Bono (jakoś w tym czasie w którymś z tematów była o tym mowa), tak szczerze mówiąc, to najpierw stwierdziłam, że delikatnie mówiąc, poziom.. fascynacji zespołem tutaj zahacza o oszołomstwo :D

bo miałam również takie odczucia :D potem długo sobie tylko czytałam, aż w końcu też zachciało mi się pisać. a zostałam tak długo pewnie nie tylko dla gadki o U2 ale też dla różnej innej muzyki, forum jest istną kopalnią cudów i w tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim, którzy ja tworzą <3


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#6 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 października 2016 - 07:05

Super pomysł na wątek, tylko trochę przed szereg - akurat w grudniu tego roku forum będzie obchodzić swoje dziesięciolecie, więc będzie doskonała okazja do opowiadania takich kombatanckich historii :D A tak a propos, robimy coś w związku z tym, celebrujemy to jakoś? :P Czy tylko jakiś rocznicowy SURVIVOR i do domu? :P 


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#7 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 25 października 2016 - 08:12

No i po poście Jana teraz nie wiem czy mam pisać czy nie  <_<


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#8 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 października 2016 - 09:56

Jeżeli jestem dla ciebie Autorytetem, bez zgody którego nie podejmiesz żadnego działania, to oczywiście nie masz prawa tu niczego napisać, chyba jasne? :angry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jeśli nie, to sobie pisz :P


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#9 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 25 października 2016 - 10:28

No i napisanie teraz jest jeszcze trudniejsze :D



#10 Masseur

Masseur

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2016 - 16:47

Nie zabijajcie fajnego tematu szóstym postem! :P



#11 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 października 2016 - 17:20

Czy tylko jakiś rocznicowy SURVIVOR i do domu? :P

może dla odmiany na 10-lecie survivor użytkowników forum ? :D :D :D #offtopictakbardzo


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#12 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 25 października 2016 - 19:32

A są tu jeszcze jacyś ludzie z heh-a?



#13 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 25 października 2016 - 19:37

No właśnie miałem napisać, że ja z u2.heh.pl ;)



#14 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 25 października 2016 - 19:40

Jeszcze acr i Johnny, i chyba tyle...



#15 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 25 października 2016 - 20:15

A są tu jeszcze jacyś ludzie z heh-a?

 

No właśnie miałem pisać, że szukałem forum U2 po tym jak heh zniknął :) Pamiętam tamto forum i ugadywanie się na flagę podczas NYD. Trafiłem nawet na grupkę osób z forum pod sceną w Chorzowie - jeszcze przed koncertem. Zamieniliśmy kilka słów, ale potem jakoś się rozeszliśmy i na samym koncercie byłem ze znajomymi, z którymi przyjechałem. No i jakoś w okolicy końcówki 2008, przed wydaniem NLOTH trafiłem na forum. 


It's no secret that the stars are falling from the sky

#16 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2016 - 20:16

Moja historia niestety nie jest specjalnie romantyczna, brak też w niej zwrotów akcji, w ogóle wszystkiego w niej brakuje :P

Oto ona:
W 2009 zacząłem interesować się zespołem, szukałem piosenek, wiadomości i wujek google co jakiś czas kierował mnie na to forum.Zaglądałem sporadycznie, potem coraz częściej, przez dwa lata regularnie, na pełnym bezczelu was podglądałem. Aż pewnego dnia postanowiłem że przecież też mogę tu przelewać swoje uwielbienie dla czwórki podstarzałych Irlandczyków. I oto jestem.
Koniec opowieści :D



#17 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 25 października 2016 - 20:20

 Aż pewnego dnia postanowiłem że przecież też mogę tu przelewać swoje uwielbienie dla czwórki podstarzałych Irlandczyków. I oto jestem.

Koniec opowieści :D

 

Tak sobie myślę, że niektórzy forumowicze też mogą tak o sobie mówić...tzn podstarzali  B) Wprawdzie do naszej czwórki spoooro wiosen mi brakuje, ale powiedzmy, że jestem z nimi już ponad połowę ich 40 letniej kariery  :blink: Kiedy to minęło?


It's no secret that the stars are falling from the sky

#18 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 25 października 2016 - 20:27

A co powodowało Tobą, że nas szukałeś? :P

chyba po prostu miałem ochotę z kimś o nowo ukochanym zespole poświrować ;)  I chyba w 2011 roku nie było żadnej znacznej konkurencji na polskich forach związanych z U2 i tak o. Pamiętam, że na początku jeszcze nie udzielałem się na forum bo nie zakładałem konta, nie widziałem takiej potrzeby, choć wiele razy miałem ochotę komuś odpisać. Aż któregoś razu się przemogłem i o, jestem!

 

EDIT: No dobra, może nie tak nowo, ale dłuuuuugi czas byłem w nich "zauroczony", dziwię się że dopiero wtedy wpisałem tę historyczną frazę w Google.



#19 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 25 października 2016 - 20:43

Z heha nie.

Przed forumsami była grupa dyskusyjna U2pl - do dzisiaj mam koszulki z czasów ATYCLB. Długo do forum nie mogłam się przekonać, bo grupa była fajna. Chyba dopiero po zlocie na Malcie (POP) jakoś tak poznałam ludzi z forum.

A mój pierwszy post na forum dotyczył rozprowadzenia darmowych wejściówek na pokazy U23D - tak wyszło, że to był 1 kwietnia i niektórzy potraktowali to jako żart :D

 

Edit: 
a grupa U2pl to niesamowita banda: Wiercioch, Depe, Mofo (kto pamięta Mofo?), Zbych (!), Helikopter69 (kto to był?!), Marek i Bartek R. i mnóstwo ludzi, o których nie pamiętam, że byli w tej grupie :) Ostatnie maile mam z 2014 roku



#20 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 25 października 2016 - 21:46

A są tu jeszcze jacyś ludzie z heh-a?

Eva, Atomic, ja..





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych