Skocz do zawartości


Zdjęcie

BibliU2ka - czyli podziel się książką.


30 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 czerwca 2015 - 00:13

Słuchajcie, wpadłem na taki pomysł. Leżą u mnie i się kurzą książki o U2 których nie czytaliście, Wy na pewno macie coś czego ja nie czytałem, choćby tą nową ich biografię ktoś kupi. Pomysł jest następujący - skoro i tak się spotykamy (ja w W-wie i Pz) czemu by sobie tych naszych skarbów nie pożyczać do przeczytania i oddania? Jutro postaram się spisać wszystkie książki o U2 jakie mam (a to będzie z 10 pozycji) i wrzucić w ten wątek listę, a jeśli ktoś będzie chętny to przy najbliższym spotkaniu mu ją pożyczę, a na jeszcze następnym powiedzmy mi odda. Dobry pomysł?

 

Jutro w tym poście pojawi się lista moich książek o U2. Od U2 zacznijmy, o muzie ogólnie mam sporo, ale to jak się ewentualnie temat rozwinie. Dajecie swoje listy i każdy w ramach możliwości sobie pożyczy po książce ;) Po co się mają kurzyć skoro mogą służyć? ;)



#2 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 22 czerwca 2015 - 10:34

Super pomysł! Sama zrobię listę, bo tych książek nawet trochę mam :) 


last blog fb

 

 


#3 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 czerwca 2015 - 16:07

Super pomysł! Sama zrobię listę, bo tych książek nawet trochę mam :)

Pomyśl świetny racja :) Może będziemy sobie wypożyczać za pomocą poczty a po przeczytaniu zainteresowany odeśle właścicielowi. Czy wchodzi to w grę? :D



#4 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 24 czerwca 2015 - 23:03

Przepraszam że jeszcze nie napisałem ale jeszcze nie odzyskałem całego swojego zbioru bo mi ktoś pożyczył bez mojej wiedzy i nie odebrał jeszcze, aczkolwiek opcja wysyłkowa pewnie też wchodzi w grę. Nie lubię chodzić na pocztę i wolałem się wymieniać bezpośrednio zawsze ale jakby co, może da radę ;) Ktoś coś ma - ktoś inny zgłasza się że chce, jak jest wolne to sobie na PM wysyłacie dane i leci w kraj. Napiszcie mi tylko bo widzę że forumowicze wolą się interesować innymi forumowiczami a nie takimi inicjatywami :P czy wolicie tylko o U2 czy też inne ;)



#5 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 25 czerwca 2015 - 00:10

Fajowa idea, sama na dniach sporządzę listę, co tam mam do pożyczenia, nie tylko jutowego, piszcie też;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#6 alien

alien

    Użytkownik

  • Members
  • 875 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:wawa

Napisano 25 czerwca 2015 - 09:17

Przepraszam że jeszcze nie napisałem ale jeszcze nie odzyskałem całego swojego zbioru bo mi ktoś pożyczył bez mojej wiedzy i nie odebrał jeszcze, aczkolwiek opcja wysyłkowa pewnie też wchodzi w grę. Nie lubię chodzić na pocztę i wolałem się wymieniać bezpośrednio zawsze ale jakby co, może da radę ;) Ktoś coś ma - ktoś inny zgłasza się że chce, jak jest wolne to sobie na PM wysyłacie dane i leci w kraj. Napiszcie mi tylko bo widzę że forumowicze wolą się interesować innymi forumowiczami a nie takimi inicjatywami :P czy wolicie tylko o U2 czy też inne ;)

ja tam wole inne. co tam u2. to co, kazdy ma napisac co ma? i juz wymianki na priv?



#7 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 czerwca 2015 - 15:11

jak ktoś ma książkę u2 sprzysiężeni na rzecz nadziei chętnie wypożyczę. :rolleyes:



#8 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 czerwca 2015 - 01:39

@Ola - na u2forums najpierw książki o U2, a potem inne muzyczne. Zobaczmy co i jak zadziała. A ja przepraszam, soon dam wzór jaki widzę. Już trochę odzyskałem, wkrótce napiszę wszystkie.



#9 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 12 sierpnia 2015 - 20:29

coś tu cichutko, ale "Sprzysiężonych" na półce mam i mogę pożyczyć. jak coś to poproszę dane do wysyłki na PM i jest to do zrobienia :) sama już prosiłam ludzi o takie wypożyczanie za pomocą poczty, więc polecam się.


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#10 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 15 sierpnia 2015 - 16:27

O swietna inicjatywa! Taka forumowa wypozyczalnia. Moze sama skorzystam. Kilka okolomuzycznych i innych tez posiadam i tez moge sie podzielic :)

Music can change the world, because it can change people.
 


#11 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 05 września 2015 - 20:53

Moi "Sprzysiężeni" już są w obiegu, a tutaj nie ma jeszcze żadnej listy książek.. Apeluję o zmianę stanu rzeczy:)

I can't say where it is 
But I know I'm going.


#12 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 30 września 2015 - 13:41

Trochę się spóźniłeś Acrze z tą listą.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#13 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 października 2015 - 20:36

Życie mnie nie pieści. Do piątku coś ogarnę. Nie zmienia to faktu że wszyscy mogą coś napisać, ej ;)



#14 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 października 2015 - 21:51

Życie mnie nie pieści.

 

Był w tym roku na dwóch koncertach U2 i jeszcze narzeka. Ech, elita.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#15 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 października 2015 - 22:37

No wiadomo, trzymam tu władzę to się wożę. A Ty na ilu szołsach byłeś, co?

 

 

Ej ale misie. Ok. Nadal myślę że miałem dobry pomysł, miałem nadzieję że sami bardziej podchwycicie. Serio się postaram jakąś listę swoich książek do pożyczenia spisać soon. No ale też jakieś macie, czy muszę pierwszy napisać koniecznie? Komą ;)



#16 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 października 2015 - 22:48

No wiadomo, trzymam tu władzę to się wożę. A Ty na ilu szołsach byłeś, co?

 

Och, duchowo byłem na wszystkich - z wyjątkiem dwóch, z których nadal nie ma bootlegów :angry:

 

Ja nie robię listy, bo mam chyba (CHYBA) wszystkie wydane po polsku książki o U2, z wyjątkiem drugiego wydania Into The Heart i tej ostatniej - "U2 bez cenzury", "U2 nago xxx" czy jak jej tam. W sumie, jakby ktoś miał pożyczyć..


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#17 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 03 października 2015 - 23:04

Och, duchowo byłem na wszystkich - z wyjątkiem dwóch, z których nadal nie ma bootlegów :angry:

 

Ja nie robię listy, bo mam chyba (CHYBA) wszystkie wydane po polsku książki o U2, z wyjątkiem drugiego wydania Into The Heart i tej ostatniej - "U2 bez cenzury", "U2 nago xxx" czy jak jej tam. W sumie, jakby ktoś miał pożyczyć..

"U2 - zdemaskowani" - taki tytuł ma ostatnia przetłumaczona na język polski książka o U2.



#18 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 03 października 2015 - 23:27

Och, duchowo byłem na wszystkich - z wyjątkiem dwóch, z których nadal nie ma bootlegów :angry:

 

 

Jak to dwóch?

 

Wydaje mi się, że brakuje:

Denver 06.06.

Nowy Jork 22, 26 i 27.07.

Amsterdam 09.09.

Sztokholm 22.09.

 

Czyżbym coś przegapił?  :rolleyes:


Dołączona grafika

#19 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 października 2015 - 02:07

właśnie skumałem, nie, to nie żart, że chętnie rozpożyczę swoje książki ale jak dostanę coś w zamian to nawet mi się nie będzie chciało czytać. chyba i tak za dużo już wiem o U2. to naprawdę dziwne kiedy się czytało te 10ksiązek o zespole, zna sie wszystko na pamięć, potem widzi Bono na żywo na scenie na wyciągnięcie ręki. abstrakcja, taka bardzo dziwna. nieopisywalna w pewnym sensie. dlatego moim największym marzeniem w życiu jet spotkać członka U2 przy barze, napić się i pogadać, jak z innymi zespołami rozmawiałem. a nie tam, pierdolene fan-idol. wszystko co trzeba wiem, oni wiedzą. a w takiej rozmowie to by sie okazało że nic nie wiemy, to by było naj ;)



#20 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 04 października 2015 - 07:23

Czy ma ktoś z was:

U2 Live – A Concert Documentary?

interesi mnie wersja cyfrowa (pdf). Miałem to kiedyś na dysku, ale oczywiście gdzieś przepadło.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych