Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-07-26 - New York, NY, Madison Square Garden


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 03 lutego 2015 - 16:34

setlista:
 

  1. The Miracle (Of Joey Ramone)
  2. Gloria / Van Morrison's Gloria (snippet)
  3. Vertigo
  4. I Will Follow
  5. Iris (Hold Me Close)
  6. Stairway To Heaven (snippet) / Cedarwood Road
  7. Song For Someone
  8. Sunday Bloody Sunday / When Johnny Comes Marching Home (snippet)
  9. Raised By Wolves / Psalm 23 (snippet)
  10. Until The End Of The World / Love And Peace Or Else (snippet)

    (Intermission)

     
  11. Invisible
  12. Even Better Than The Real Thing
  13. Mysterious Ways / Young Americans (snippet)
  14. Elevation
  15. Ordinary Love
  16. Every Breaking Wave
  17. Bullet The Blue Sky
  18. The Hands That Built America (snippet) / Pride (In The Name Of Love)
  19. Beautiful Day / Born This Way (snippet)
  20. With Or Without You

    encore(s):

     
  21. City Of Blinding Lights
  22. Mother And Child Reunion (snippet) / Where The Streets Have No Name / California (There Is No End To Love) (snippet)
  23. One / All You Need Is Love (snippet)

 

 

Rumours before the show suggested that Lady Gaga would make a guest appearance during U2's set. There have already been a couple of false rumours of Bruce Springsteen joining U2 on stage at Madison Square Garden, but this time the rumour proved true. Lady Gaga joined U2 during the second set to play piano and sing on Ordinary Love.

Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#2 Dr Grape

Dr Grape

    Użytkownik

  • Members
  • 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 27 lipca 2015 - 06:14

https://youtu.be/OZfXckUCTWY

#3 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 27 lipca 2015 - 06:46

nie


słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#4 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 lipca 2015 - 07:19

Obecność Gagi nie jest niespodzianką - wiadomo przecież, że przyjaźni się z zespołem ;)

 

Bardziej martwi to, że oto legły w gruzach marzenia, że przynajmniej w "ruchomej" części setlisty (po MW) będą pojawiać się nowe kawałki. Po raz pierwszy na tej trasie wrócili w tym miejscu do zestawu, który już wcześniej grali w tym samym mieście :(


Dołączona grafika

#5 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipca 2015 - 07:23

Ha, Lady ! :) Ekstra ! Snippet Born This Way jeszcze do BD :). Martwi tylko to, że już nie zmieniają w ruchomej części. Trzeba też zwrócić uwagę, że kształt po EBW wrócił do początkowej wersji.

#6 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 27 lipca 2015 - 07:25

Ja wiedziałam, że widząc z kim Bono zaśpiewał Ordinary Love to już samo to dobrze nie wróży, ale ten film mnie po prostu dobił. Jedyne co czuje to zażenowanie. Chcą być prowokacyjni, bo tylko takie rzeczy się sprzedają ok, niech będą, ale przynajmniej niech trzymają poziom. "Nie o takie U2 walczyłam".


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#7 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 27 lipca 2015 - 09:01

A czemu ta kobieta jest ubrana w bikini? Zwłaszcza przy swojej figurze?



#8 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 27 lipca 2015 - 10:01

Też mam mieszane uczucia z LG. Dobrze że nie było dodatkowo snippetu Poker Face  :) Czyżby jedyną wielką niespodzianką w NY było wykonanie October?


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#9 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 lipca 2015 - 10:35

Chcą być prowokacyjni, bo tylko takie rzeczy się sprzedają ok, ale niech będą, ale przynajmniej niech trzymają poziom. "Nie o takie U2 walczyłam".

 

Z Lady Gagą zespół jest zaprzyjaźniony. Nie wiemy jak doszło do tego występu. A jeśli to ona poprosiła o możliwość wspólnego występu? Co mieli niby jej wtedy powiedzieć? "Nie jesteś godna występu z nami" czy "Tylko ubierz się porządnie"? :blink:

 

Lady Gaga jest też zaangażowana w akcję RED. W 2009r. podobnie jak U2 brała udział w koncercie zorganizowanym przez Gavina Fridaya.

 

gavin-friday-4.jpg

 

Doradzam więcej luzu ;)


Dołączona grafika

#10 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 27 lipca 2015 - 10:47

Przeciwko Gadze (tak to się odmienia?) nie mam naprawdę nic. Ma chwytliwe piosenki i naprawdę dobry głos :) Tyle że to wykonanie OL jest po prostu koszmarne. To pianinko ni w ząb nie pasuje do całości, Bono śpiewa swoje, Gaga cośtam krzyczy i brzdęka randomową melodyjkę na klawiszach... Dopiero pod koniec całość nabrała jakiegoś tam sensu, kiedy to Gaga zaśpiewała solówkę, bez wtórowania Bono.

 

Ale strój rzeczywiście mogłaby ubrać inny, no bo serio, nie wiedziałem że aż tak jej się przytyło, przez co była po prostu... Nieapetyczna :P

 

Co do setlisty to jeden wielki zieeeeew. Wszystko wróciło po staremu, bezsensowny bis ciągle jest bezsensowny. Cieszy mnie tylko że Gloria jest ciągle grana :)



#11 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 27 lipca 2015 - 11:15

Kilka lat temu krążyły plotki o duecie Lady Gagi z Bono... W mediach przyznała, iż marzyła o występie z U2...



#12 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 27 lipca 2015 - 11:25

Doradzam więcej luzu ;)

Dokładnie. Może i OL z Gagą nie brzmiało zbyt perfekcyjnie, ale koncerty grane są dla zgromadzonej publiki, a nie bootlegów i streamów. Na żywo ten występ dostarczył pewnie mnóstwo pozytywnych emocji. Wątpię, żeby U2 próbowało z Gagą takiej aranżacji wiele razy, ale nie o doszlifowanie tu chodziło..

 

..a i U2 na pewno (medialnie) na tym zyska ;)

 

BTW był Wanderer czy The Fly w intermisio?



#13 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipca 2015 - 11:39

Wokalnie to niezbyt się ten duet obronił, jakoś nie pasują te głosy do siebie (Bono i Gagi). Albo zły wybór piosenki.

 

A co do ubioru to niech się nosi jak chce. Taki ma styl. Zresztą w jej przypadku - gdyby nie stroje - kariery by nigdy nie zrobiła.



#14 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 27 lipca 2015 - 12:22

BTW był Wanderer czy The Fly w intermisio?

The Fly.

 

Ciekawe czy doczekamy się Springsteena na scenie ;)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#15 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 27 lipca 2015 - 13:05

Dzięki chłopaki za złote rady, ale cóż ja poradzę, że nie moja estetyka ;). W moich widełkach akceptowalnego artystycznego kiczu to się nie mieści. To ani nie brzmi, ani nie wygląda ;)


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#16 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 27 lipca 2015 - 13:16

zawsze mogła przyodziać się w mięso, więc nie było najgorzej :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#17 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 27 lipca 2015 - 13:39

zawsze mogła przyodziać się w mięso, więc nie było najgorzej :P

Ja od lat staram się nadążać za ich wariactwami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji, różnie z tym bywa i w sumie kto wie co nas jeszcze czeka ;). Po dzisiejszym to śmiem twierdzić, że odkąd Bono przefarbował się na blond stał się nieobliczalny, a reszta do gadania to tam wiele nie ma ;) :P


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#18 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 27 lipca 2015 - 13:41

Przynajmniej nie ma większego problemu z doborem garderoby na scenę, wskakuje w bieliznę i gotowe ;)



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#19 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 27 lipca 2015 - 13:55

Dobrze, że dziadki jej w kwestii stroju nie dorównali, choć Adaś to by kiedyś jeszcze mógł, bo ma co :)

 

Też czekam a Bruce'a, tylko niech mu dopasują piosenkę do tonacji, coby nie wyszło jak te nieszczęsne Streetsy z Time Square, tylko nich będzie powtórka z tego https://www.youtube....h?v=CmwvnL8zS9I nomen omen znowy MSG :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#20 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 27 lipca 2015 - 13:57

Eureka!. Derka oświeciło mnie skąd ten bądź co bądź zachwyt Panią Lady G ;)

Teraz to ja czekam aż Boniaś uszczęśliwi damskie grono i pójdzie w totalny minimalizm i pokaże nam swoje...bokserki. To taka wersja minimum, żeby nie chcieć zbyt dużo :rolleyes:.

Ja już lepiej zakończę moje myśli, za dużo szaleństwa jak na jeden dzień ;)

 

Edit: Margo czytasz mi w myślach? ;)


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych