Jump to content


Photo

Trasowa Koszulka Forumowa '15


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 04 stycznia 2015 - 23:16

Na u2czacie zgadaliśmy się przy okazji dyskusji o garderobie u2owej że fajnie byłoby tradycyjnie i na tę trasę zrobić sobie jakieś pamiątkowe koszulki u2forums, zwłaszcza że jak dobrze to zagramy to będą ładniejsze a jakości nie odbiegające od oficjalnych trasowych (za to 5x tańsze). Co Wy na to, kto w to wchodzi? Zróbmy na początek listę chętnych i rzucajcie swoje pomysły dotyczące tego w każdym względzie. Mamy dużo czasu.

 

 



#2 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 04 stycznia 2015 - 23:23

Dobry pomysł, trzeba mieć jakieś okazałe u2-owe szaty by się dumnie zaprezentować za granicą i sławić słowo u2forums - popracujemy nad tym, kto się czuję na siłach niech myśli o projekcie ;)



#3 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 04 stycznia 2015 - 23:30

Rozmowa wyniknęła z tego że wiem że można sobie samemu zrobić lepszą i ładniejszą koszulkę niż sprzedają w merch-shopie oficjalnie, byle mieć dobry wzór a ba, samemu sobie można go nawet poprawić i dać za to 60zł a nie 60euro! A jak zrobimy jakiś wspólny projekt, w dużej ilości, cena nadal spadnie, a projekt tej samej jakości a ładniejszy będzie. No i unikalna pamiątka na całe życie.



#4 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 04 stycznia 2015 - 23:31

Ja jestem za, ale w przypadku ewentualnego koncertu U2 w Polsce w 2016, wtedy przynajmniej będziemy mieli okazję czymś się pochwalić ;).

O ile dobrze pamiętam do tej pory powstały 3 koszulki:

- jedna forumowa w 2006 roku i jeśli o mnie chodzi to mi ta wystarczy ;)

-i dwie forumowe z okazji koncertów w Polsce. I to jak dla mnie miało sens, bo przy okazji mają one charakter pamiątkowy.

Ale róbta co chceta ;).


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#5 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Posted 04 stycznia 2015 - 23:49

Dobry pomysł, też jestem za ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#6 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 05 stycznia 2015 - 00:03

na razie zbierzmy chętnych ale i opinie. ja bym to widział tak - niech nadal będzie bardziej forumowa niż trasowa. żebyśmy w 2016 roku nie musieli na szybko robić kolejnej. ale na razie zbierzmy chętnych i zainteresowanych.



#7 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Posted 05 stycznia 2015 - 00:12

Wziąłbym na razie przynajmniej jedną


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#8 biz

biz

    Użytkownik

  • Members
  • 538 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Narnia

Posted 05 stycznia 2015 - 00:38

Też bym chciała ;) Taką bardziej forumową niż trasową, bo ja nie mam żadnej ;)



#9 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 05 stycznia 2015 - 00:43

i ja, i ja! no i najlepiej, żeby była uniwersalna, czyli bardziej forumowa niż trasowa. i ten, jeśli nie będzie oficjalnej z okładką SOI to można ten motyw (w sensie Larry tryin' to throw his arms around the world) wrzucić(o copyrightsy mi głównie chodzi)? bo cały czas podtrzymuję moją chęć prezentowania się w takiej koszulce :P luźne pytanie.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#10 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 05 stycznia 2015 - 00:49

No to powiększona Okładka i w miejsce facjaty Elvisa nasze własne :D

Wersje kobiece topless również of course :P



#11 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 05 stycznia 2015 - 00:52

ew. ja mogę mieć taką:

 

Byf7k_sCAAAxxNt.jpg

 

:P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#12 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 05 stycznia 2015 - 01:03

to sobie sama wykonaj, mogę polecić miejsca gdzie się da :P



#13 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Posted 05 stycznia 2015 - 03:09

To jak, wrzucamy do któregoś propozycje, czy jak to ma wyglądać? Ja będę mógł przysiedzieć dopiero po sesji z tym, bo kiepsko z czasem stoję, więc proszę o w miarę lutowo-marcowy termin :P

 

BTW jeszcze zostały te przypinki czy co to było, z maja pomysł, z tą zooropą, itd. To aktualne jest, czy w związku z nową trasą już robimy jednolitą serię?

 

Osobiście celowałbym w motyw przewodni "we're the ghosts of love and we haunt this place" i z tym spróbuję powalczyć ;) Im więcej różnorodnych propozycji tym lepiej :P A potem zrobimy survivor :P



#14 maxpio

maxpio

    Użytkownik

  • Members
  • 92 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 06 stycznia 2015 - 00:28

A co z użytkownikiem, który robił nam koszulki na Chorzów?

Wyszło to całkiem sprawnie, były tanie a jakościowo niech świadczy to, że dalej jest to jedna z moich ulubionych koszulek :)

 

Może była by szansa aby ponownie podjął się takiego przedsięwzięcia? Ktoś ma do niego kontakt?

:)


No cóż. Interesuje się muzyką U2

#15 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 06 stycznia 2015 - 01:20

Pigol zdaje się to robił, nie? Ok, jakby co ja mam, mogę go zapytać. Na razie mamy dużo czasu więc zróbmy listę chętnych na dobry początek ;)

 

@Bremo - każda propozycja projektu elo, ale poczekajmy z tym do czasu jak zaczniemy wybierać projekty, ogłosmy konkurs na projekt, coś. Mamy czas ;)



#16 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 06 stycznia 2015 - 11:29

Jestem jak najbardziej za i żeby to była koszulka forumowa z jakimś motywem z nowej płyty. 


last blog fb

 

 


#17 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 06 stycznia 2015 - 15:17

Ja też jestem za. Byle nie motyw z okładki, pliiis. ;)



#18 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 07 stycznia 2015 - 22:46

to sobie sama wykonaj, mogę polecić miejsca gdzie się da :P

no wiem, ale może jest więcej fanów U2 i Benedicta, to może by chcieli też :P

 

Osobiście celowałbym w motyw przewodni "we're the ghosts of love and we haunt this place" i z tym spróbuję powalczyć  ;) Im więcej różnorodnych propozycji tym lepiej  :P A potem zrobimy survivor  :P

no właśnie, przypinki tez byłyby bardzo fajne, a koszt ich wykonania jest nieduży, chodzi tylko o pomysł. bardzo bym chciała. zwłaszcza, że moją z Drzewkiem po raz milionowy zgubiłam ;P

 

Osobiście celowałbym w motyw przewodni "we're the ghosts of love and we haunt this place" i z tym spróbuję powalczyć  ;) Im więcej różnorodnych propozycji tym lepiej  :P A potem zrobimy survivor  :P

ten motyw na przypinkę czy koszulkę?


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#19 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Posted 07 stycznia 2015 - 23:36

ten motyw na przypinkę czy koszulkę?

Nie no, na koszulkę sojową i tourową :P Na przypinkę za długie, poza tym miało być astrobaby :)

 

Wszyscy kochamy Crystal Ballroom, a ten motyw jest dla mnie genialny - niby nic, a takie niebanalne :) we're the ghosts of love/ and we haunt this place. Nawiedzanie kojarzy się z dreszczowcami, a tutaj jest w kontekście zarażania pozytywną energią, dla mnie strasznie to działa na wyobraźnię :P Wtedy można nie bawić się w żadną symbolikę, bo ten napis działa sam sobą. Jakaś fajna gra wewnątrz czcionki i jazda! 



#20 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 07 stycznia 2015 - 23:57

Nie no, na koszulkę sojową i tourową  :P Na przypinkę za długie, poza tym miało być astrobaby  :)

aah okej, to nie wiedziałam na czym stanęło jeśli chodzi o przypinkę. astrobaby bardzo spoko.

 

Wszyscy kochamy Crystal Ballroom, a ten motyw jest dla mnie genialny - niby nic, a takie niebanalne :) we're the ghosts of love/ and we haunt this place. Nawiedzanie kojarzy się z dreszczowcami, a tutaj jest w kontekście zarażania pozytywną energią, dla mnie strasznie to działa na wyobraźnię :P Wtedy można nie bawić się w żadną symbolikę, bo ten napis działa sam sobą. Jakaś fajna gra wewnątrz czcionki i jazda! 

przydałby się też jakiś motyw rozpoznawalny nie tylko dla hardfanów U2, tak myślę :P ale pomysł z tym cytatem bardzo fajny.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users