Jump to content


Photo

U2 po kolei w skali 1-10 vol. 3


291 replies to this topic

#281 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 14 maja 2015 - 21:35

Myślę, że publikacja takiej tabelki zgodności gustów byłaby jednak dość kontrowersyjna.



#282 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Posted 14 maja 2015 - 21:41

O, a dlaczegóż to? W poprzedniej edycji taka tabelka się pojawiła i pamiętam, że spędziłem przy niej kilkadziesiąt minut, analizując jak to wygląda z każdym z użytkowników po kolei, a potem sprawdzając, czy bardziej się zgadzam z nimi co do ocen pozytywnych, czy tych negatywnych. I chyba nikt nie miał nic przeciwko temu?

Jest przy tym trochę roboty, więc nie naciskam jakoś mocno, ale kontrowersji tu nie widzę żadnych ;)



#283 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 14 maja 2015 - 21:47

Wiesz, śmiesznie to zabrzmi, ale zakładam, że mogą się pojawić niezręczne sytuacje w stylu "ojej, ta beznadziejna użytkowniczka, której nie lubię, ma ze mną 90% zgodności, i co teraz".

 

Ale nie ma problemu, mogę później zrobić takie porównanie, najwyżej wytnę z niego siebie.



#284 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Posted 14 maja 2015 - 21:50

To tym bardziej!

"O nie, ten dziwoląg co nie lubi Pride ma 90% zgodności ze mną! Może po za tym Pride nie jest wcale taki zły?" ;)



#285 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 14 maja 2015 - 22:01

Może po za tym Pride nie jest wcale taki zły? ;)

A ktoś inny powie: może jest bezbarwny, mało interesujący i nie ma własnego, innego niż ja zdania? ;)

 

Ok, mniejsza z tym, nie będziemy się nad tym zastanawiać. Skoro jest potrzeba, zrobię tabelkę :)



#286 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Posted 14 maja 2015 - 22:08

Albo można odkryć zgodności z kimś, kogo się o to zzupełnie nie podejrzewało :)  


Music can change the world, because it can change people.
 


#287 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 15 maja 2015 - 03:12

A ktoś inny powie: może jest bezbarwny, mało interesujący i nie ma własnego, innego niż ja zdania? ;)

 

Ok, mniejsza z tym, nie będziemy się nad tym zastanawiać. Skoro jest potrzeba, zrobię tabelkę :)

oczywiście, że jest potrzeba :D bardzo czekam na taką tabelkę. i przypominam, że w poprzedniej edycji zdaje się, że to ja byłam osobą z najbardziej typowo-jutowym gustem i jakoś to przeżyłam :P miejmy do siebie dystans :D


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#288 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 15 maja 2015 - 03:27

miejmy do siebie dystans :D

[2]

zgodność gustów to jedno, ostatnio pamiętam jeszcze 'ranking niezalowości ocen' :D to dopiero mogło być kontrowersyjne, i nie mam pojęcia jak było liczone - ale za to jakie zabawne :D


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#289 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 15 maja 2015 - 03:38

[2]

zgodność gustów to jedno, ostatnio pamiętam jeszcze 'ranking niezalowości ocen' :D to dopiero mogło być kontrowersyjne, i nie mam pojęcia jak było liczone - ale za to jakie zabawne :D

bardzo zabawne jak się jest na pierwszym miejscu 'żalowości', potwierdzam :D


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#290 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 15 maja 2015 - 17:35

Najlepsze potraktowanie 12 najniżej ocenionych utworów (śr. 4,47):

1. 6,58 - stokrotka

(...)

To też było zabawne ;) i teraz pewnie znowu byłoby podobnie, jak widzę ten 'ogonek' piosenek to dla mnie niewiele z nich zasługuje żeby być aż tak nisko.


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#291 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 15 maja 2015 - 20:34

też bardzo liczyłem na wszystkie te tabele i wykresy w stylu witasa, super się to czyta, nie ma co się przejmować, że ktoś będzie mówił to i owo, czekamy więc na wiecej rankingów! :)



#292 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 15 maja 2015 - 20:44

Jasne, będą, ale nie od razu, bo niektóre zestawienia wymagają dość dużego nakładu pracy, a mam na głowie też sporo spraw pozaforumowych. Będę wrzucać stopniowo.



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users