Skocz do zawartości


Zdjęcie

OFF Festival 2015 (07. - 09.08.2015)

OFF festival

96 replies to this topic

#21 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 11 grudnia 2014 - 19:18

... bo może się okazać, że OFF będzie jedynym festiwalem, na który pojadę w przyszłym roku, więc chcę się już czymś pojarać *___*

 

sorki Andie, ale zobaczymy się jeszcze na Opku, chyba nie chcesz opuścić Jamesów ;> (nowa płyta i w ogóle heloł)



#22 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 11 grudnia 2014 - 20:43

sorki Andie, ale zobaczymy się jeszcze na Opku, chyba nie chcesz opuścić Jamesów ;> (nowa płyta i w ogóle heloł)

tam gdzie będzie James, tam będę ja! (ale może niekoniecznie Ziółkowski) nie wybaczyłabym sobie, gdyby było inaczej


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#23 biz

biz

    Użytkownik

  • Members
  • 538 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Narnia

Napisano 12 grudnia 2014 - 17:15

Tak sobie pomyślałam, że Manhattan to nie byłby głupi pomysł. Wprawdzie mają jedną piosenkę, za to prawie dwudziestominutową, więc akurat o 15 by się nadali ;)

 

I jak zwykle chciałabym dużo folku i Afrykę (lub innych egzotycznych artystów). Kto pamięta A Hawk & A Hacksaw z 2010? Było bardzo fajnie, coś takiego by się przydało znowu.



#24 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 grudnia 2014 - 18:08

Wieszczę Caribou w tym roku. Właśnie ogłosił trasę, sporo luk w datach wakacyjnych.

#25 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 18 grudnia 2014 - 00:56

Wieszczę Caribou w tym roku. Właśnie ogłosił trasę, sporo luk w datach wakacyjnych.

jestem za! oni tak świetnie bujają, taki zespół zawsze mile widziany.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#26 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 20 grudnia 2014 - 22:06

wygląda na to, że:

 

The Revenge

Auntie Flo

Tornado Wallace

 

http://www.elasticar...st/the-revenge/

http://www.elasticar...ist/auntie-flo/

http://www.elasticar...ornado-wallace/


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#27 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 21 grudnia 2014 - 10:44

O The Revenge. Spoko bujająca elekronika, na jakąś 2gą w nocy po jakimś killerze :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#28 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 02 stycznia 2015 - 10:35

przedwczoraj do użytkowników OFF sklepu rozesłano takie kwieciste maile:

 

10420083_761133370607256_481610559726204

 

 

Drodzy Przyjaciele,

Dobry rok 2014 już za nami, szykujemy się do jeszcze lepszego 2015. W pocie czoła pracujemy nad programem kolejnej edycji OFF Festivalu, która odbędzie się, jak zwykle w Katowicach, w dniach od 7 do 9 sierpnia. Pierwszych artystów ogłosimy już 12 stycznia, prosimy o chwilę cierpliwości… Możecie być pewni, że znów zobaczycie najwybitniejszych przedstawicieli krajowej i światowej alternatywy, będą i najwybitniejsi przedstawiciele swoich gatunków, i nowe odkrycia. Jak zawsze na OFFie.

 

Już od 5 stycznia – i tylko do 11 stycznia do północy! – można kupić w OFF Sklepie trzydniowe karnety Early OFF, uprawniające do zobaczenia wszystkich koncertów w Dolinie Trzech Stawów. Cena wyłącznie dla Was, najwierniejszych przyjaciół OFF Festivalu, to jedyne 140 złotych! 

 

Karnety Early OFF są objęte specjalną promocją wyłącznie dla stałych zarejestrowanych użytkowników OFF Sklepu, którzy kupili karnety poprzednich edycji. Ich pula jest ograniczona, więc warto pospieszyć się z zamówieniem. Jedna osoba może nabyć tylko jeden taki karnet! 
Zgodnie z Waszymi sugestiami w tym roku zmieniliśmy regulamin i karnet będzie można przekazać dowolnej osobie, która założy sobie konto w OFF Sklepie.
Od 12 stycznia karnety na OFF Festival trafią do otwartej sprzedaży i tego dnia ich cena wzrośnie do 200 złotych.

 

Ważne informacje:
Karnety nie zawierają miejsca na polu namiotowym w Miasteczku Festiwalowym. Można dokupić je osobno (tylko w OFF Sklepie) do 5 sierpnia 2014 za 60 złotych (cena obejmuje nocleg od piątku 7 sierpnia do poniedziałku 10 sierpnia). 
Ci, którzy wykupią pole namiotowe na wspomniane trzy doby, a będą chcieli pojawić się w Katowicach wcześniej, będą mogli dokupić noc z czwartku na piątek w cenie 20 złotych od osoby.
 
Bawcie się dobrze w Sylwestra i cieszcie życiem w Nowym Roku – do zobaczenia w sierpniu w Katowicach!
 
 

Pozdrowienia

OFF Team

bilety@off-festival.pl


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#29 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 stycznia 2015 - 13:21

O, jak miło z tym odstąpieniem. Naprawdę super - tym bardziej jeśli przypomnimy sobie o kombinacjach szwajcarskich Live Nation :P

 

Chciałbym też przypomnieć pewne fakty:

Karnet na Openera - 450 złotych

Karnet na OFFa - 140 złotych

TRZY RAZY TANIEJ. Decyzja jest oczywista  :D


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#30 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 02 stycznia 2015 - 14:13

to prawda :) w porównaniu do wszelkich innych koncertów i festiwali, karnet na OFFa jest tani jak barszcz :D

 

myślę, że niedługo (może już 12.01.?) możemy się spodziewać pierwszych ogłoszeń, rok temu tańsze karnety można było kupić jakoś od drugiej połowy do stycznia do 3. lutego i wtedy było pierwsze ogłoszenie w GH+ http://u2forums.com/...82014/?p=243416


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#31 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 08 stycznia 2015 - 00:23

karnety Early OFF zostały już wyprzedane (chyba już nawet we wtorek), pewnie pula nie była zbyt duża. a pierwsze ogłoszenia tak jak się spodziewałam będą w poniedziałek po 19. w Trójce:

 

Jaki będzie rok 2015: Niecierpliwie czekam na otwarcie Muzeum Śląskiego. To na pewno będzie jedno z ciekawszych wydarzeń nowego roku. Na razie podziwiam jego architekturę przejeżdżając obok w drodze do biura. W ubiegłym roku ogromne wrażenie zrobiła na mnie siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz koncerty, które miałem okazję tam zobaczyć i słyszeć. To wielki obiekt i czuję się dumny, że mamy coś takiego w Katowicach. Jego przyszłość, moim zdaniem, leży w dobrze dobranym repertuarze. NOSPR to sala o wybitnej akustyce, idealna dla koncertów muzyki współczesnej, dla melomanów. Osobiście skupiłbym się właśnie na tym. Jeżeli chodzi o inne gatunki, to byłbym bardzo ostrożny w doborze.

 

Trudno wypowiadać się mi na temat przyszłości wszystkich śląskich festiwali. Nie wiem, jakie kto ma plany. Najlepiej znam się na OFF festiwalu, a tutaj nie brakuje mi zapału i wciąż widzę przed sobą kolejne cele. Off ma się aktualnie bardzo dobrze. Co roku Katowice w tym czasie odwiedzają goście z całej Polski i ze świata. Amerykański magazyn "TIME" uznał nas za jeden z 14 najciekawszych festiwali na świecie. Po raz piąty nominowani jesteśmy do tytułu najlepszego festiwalu w Europie. W 2015 mamy 10. edycję, w tym po raz szósty w Katowicach. Pomiędzy 7 a 9 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów pojawi się niemal 100 świetnych zespołów z całego świata. Robię wszystko, żeby to była uczta dla każdego fana muzyki. Pierwsze ogłoszenia już 12 stycznia w Programie III Polskiego Radia w audycji GH+ po 19.00.

 

 

http://www.dziennikz...t.html?cookie=1

 

 

 

dodano bilety Early OFF:

 

Ze względu na ogromne zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się dodać dodatkową pulę karnetów Early OFF, dostępnych wyłącznie dla stałych, zarejestrowanych użytkowników OFF Sklepu, którzy kupili karnety poprzednich edycji. Po szczegóły zapraszamy do OFF Sklepu.

I pamiętajcie – pierwsze ogłoszenia artystów już w poniedziałek!

 

http://www.facebook....152951808392208


Użytkownik andie edytował ten post 08 stycznia 2015 - 16:15

Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#32 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 12 stycznia 2015 - 19:22

Girl Band

The Julie Ruin

Sunn O)))

Run The Jewels

Jacek Sienkiewicz

Kristen

 

Artur, dajesz lepiej następnym razem


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#33 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 12 stycznia 2015 - 19:54

z tego wszystkiego znam tylko Run The Jewels, jeden kawałek, bo muszę, bo gramy w radiu :unsure:

słabe rozdanie, ojcze Arturze.



#34 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 12 stycznia 2015 - 20:00

ja jeszcze znam SAN OŁ :P ale to nie moja bajka. brakuje panów z gitarami! muszą być następnym razem, czekam.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#35 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 stycznia 2015 - 20:38

Run The Jewels !!! Rewelka, będzie bomba.

 Oczywiscie ciesze sie jeszcze z Jacka Sienkiewicza i Kristen. Dla mnie rozdanie dobre.



#36 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 stycznia 2015 - 08:15

 brakuje panów z gitarami!

a Kristen? Girl Band? :]



#37 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 13 stycznia 2015 - 21:27

a Kristen? Girl Band? :]

ale to takie głośne gitary :D preferuję kogoś pokroju Antlersów albo Other Lives.

 

@Yarpen, przyznaję się, że ich nie znam, ale spróbuję się przekonać.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#38 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 stycznia 2015 - 22:23

właśnie Kristen bardzo delikatne, Michał Biela zrobił ostatnio solówkę z samymi balladami, a tak w ogóle to gra(ł) na basie w Ściance, więc podobne rzeczy. Bardzo polecam

 

https://www.youtube.com/watch?v=8KYCGDeH8DY


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#39 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 14 stycznia 2015 - 20:27

Czy Kristen bardzo delikatne?

Akurat tej noise'owej gitary w "Hold Me" do rzeczy delikatnych nie zaliczyłbym.

Chyba wszyscy czekają na ogłoszenie jakiejś gitarowej łupanki :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZyjRe5H5KC8



#40 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 stycznia 2015 - 23:01

Szukałem "Secret Map" z nowej płyty, jest tylko na bandcampie - byłem na koncercie i wszyło dość nastrojowo; mała sala i Biela śpiewał nawet obok mikrofonu. Dla mnie bardziej operują nastrojem niż sprzężeniem, ale to już trzeba sprawdzić na żywo ;)

 

Dzisiaj trasę ogłosił Phil Selway, śpiewający perkusista Radiohead. Gra na Coachelli - myślicie, że jest szansa na Katowice? Zauważyłem też, że James Blake jest nisko na plakatach line-upowych, no i Chilli Gonzales wydaje nową płytę... Bo na Wilco już straciłem nieco nadzieję...


http://sit-and-wonder.blogspot.com/



Dodaj odpowiedź



  



Also tagged with one or more of these keywords: OFF, festival

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych