Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence Promo Tour


  • Please log in to reply
835 replies to this topic

#21 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 października 2014 - 16:30

Hmm... Piosenki wieczności - niezły tytuł dla trzeciej części trylogii płytowej (po Experience) :D



#22 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 października 2014 - 18:06

Crystal Ballroom to nazwa jaką zwykli nazywać klub McConagleys w latach pięćdziesiątych w Dublinie. My znamy go z lat siedemdziesiątych jako klub punk rockowy, graliśmy tam. Zagrałem myśląc, że moi rodzice są tam kiedy U2 gra jeden ze swoich koncertów, bo chodzili tam na randki i pomyślałem, że to może być ciekawy pomysł. To my jesteśmy duchami miłości naszych rodziców, tym co pozostało z ich miłości, kiedy oni odeszli.

Po przeczytaniu tej interpretacji utwór nabrał mi jeszcze więcej sensu i kocham go jeszcze bardziej <3

 

On wziąłby to właśnie na czym się wychowałeś opening of zoo station , te niesamowite dźwiękowe momenty. On powiedziałby “O tak, są wspaniałe, niektóre z nich to naprawdę niesamowite momenty, ale to nie piosenki. To dźwięki ucieczki. I kocham je. Ale to nie piosenki.

pffff.. początek Achtunga, właśnie to wejście w Zoo Station to dla mnie jeden z najpiękniejszych momentów muzycznych, U2 i w ogóle ! Ja chciałabym, żeby tworzyli to, co czują, a nie pisali jakieś banalne piosenki, które potem każdy mógłby zaśpiewać. U2 to U2 a nie The Beatles (z całym szacunkiem dla ich wielkiego wkładu w muzykę, w pełni rozumiem ich właśnie 'piosenkowy' fenomen, no ale szczerze i już subiektywnie mówiąc, nie za bardzo lubię ich słuchać, po prostu).

W ogóle, nie chcę się czepiać, ale dla mnie ten Rubin to trochę dziwny człowiek jest. Nie chciałabym, żeby częściej z nim współpracowali :P

Jednak Eno to jest gość, lubię i to co sam tworzy, i ogromną większość tego, co produkuje.. no i on na pewno wcisnąłby te zajebiste dzwoneczki (z wersji CD2) do podstawowej wersji SLABT ;)


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#23 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 11 października 2014 - 19:07

Acoustic sessions - Cała idea nagrania akustycznych wersji polegała na tym by udowodnić, że te piosenki nie potrzebują sztuczek w studio czy innych fajerwerków. Siedząc z Rickiem Rubinem, który był jak anioł w swojej obecności na tym albumie. On wziąłby to właśnie na czym się wychowałeś opening of zoo station , te niesamowite dźwiękowe momenty. On powiedziałby “O tak, są wspaniałe, niektóre z nich to naprawdę niesamowite momenty, ale to nie piosenki. To dźwięki ucieczki. I kocham je. Ale to nie piosenki. Wasze umiejętności pisania tekstów  muszą urosnąć do waszego poziomu zdolności grania muzyki, by sprawić, że to będzie przykuwać uwagę i działać.  I to było prawdziwe wyzwanie. I to wypłynęło od niego. On powiedział: Ja to wiem, jestem fanem U2, zaprosiłem Johnego Casha by zaśpiewał waszą piosenkę. Prześledziłem je wszystkie. I jest całe mnóstwo Waszych piosenek, które tylko Wy jesteście w stanie zagrać. Bo Larry to niesamowity perkusista, Edge niesamowity gitarzysta… bla bla bla.. On powiedział, czy zamierzacie napisać piosenki, które będą w stanie stać uczciwie obok Beatlesów, Stonesów, Who. On powiedział: Czy zmierzacie tam? Czy naprawdę chcecie tam być? Bo może to Wam zabrać trochę czasu. Ok napiszcie jedną na jutro. Nie możemy.  Zdaliśmy sobie sprawę wtedy, że może nie jesteśmy tak utalentowani, albo, że nie byliśmy wytrenowani w sposób jak Beatlesi poszli w Hamburgu by grać coverowe wersje 3 sety na dzień. Nie nauczyliśmy się piosenek innych zespołów, nie mogliśmy ich grać. Więc zrobiliśmy własne. Musisz stawiać przed sobą wyzwania, tylko tak się rozwijasz. 

 

Ktoś wrócił z kimś do studia tworząc jakieś fajerwerkowe dźwięki. To nic nowego dla U2. Co może być nowe dla U2. Piosenki wieczności. Piosenki, które będą trwać nawet jak my nie będziemy ich grać lub śpiewać. To nowa rzecz. 

 
Dave Fanning: Serio? Zobaczcie te wszystkie rzeczy, które zrobiliście na przestrzeni lat. 
Bono: Może z dziesięć.
Dave Fanning: Conajmniej 30 piosenek przetrwa próbę czasu na zawsze. 
Bono: Tak, ale nasze wersje. A może tylko 10 naszych piosenek bedzie grane przez innych ludzi.

 

Dobre. To zbił ich trochę z tropu. Chyba znamy już powód przerwania sesji z Rubinem. Rubin nie wytrzymałby chyba nerwowo prac nad SoI i tego ciągłego przeciągania i dopracowywania utworów. :D  Z drugiej strony ja lubię te ich "niesamowite dźwiękowe momenty". Boję się, że to wtedy zaczęło się unich ciągłe podążanie za hitami - a tak naprawdę piosenkami, które na lata pozostaną w pamięci słuchaczy. Kolejnych WOWY, I Still, One, czy Pride. Ale moim zdaniem to błędna droga, bo niepotrzebnie skupiają się na czymś, co jeśli ma się udać to i tak się uda, a nie będzie wynikiem większej pracy itp. :unsure:

 

 

 

24 Października 2014 North Rhine-Westphalia. Występ radiowy. U2 - Unplugged & Talk. Koncert akustyczny. 

 

Czy to oficjalna nazwa? Jakoś mi się wydawało, że U2 raczej nie są chętni grywać akustyczne koncerty, a na pewno już nie te w 100%akustyczne, jak Unplugged. Nazwa Unplugged jest chyba zarezerwowana przez MTV, ale mogę się mylić. ;)  Fajnie jakby wydali później z tego album.



#24 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 11 października 2014 - 19:26

 

Czy to oficjalna nazwa? Jakoś mi się wydawało, że U2 raczej nie są chętni grywać akustyczne koncerty, a na pewno już nie te w 100%akustyczne, jak Unplugged. Nazwa Unplugged jest chyba zarezerwowana przez MTV, ale mogę się mylić. ;)  Fajnie jakby wydali później z tego album.

Chyba myślą o tym by pochwalić się tymi akustycznymi wersjami piosenek szerszej publiczności w wersji live stąd ta koncepcja na występ. :)

Universal Music nazwał ten event U2 Unplugged and Talk - zespół zagra akustyczne wersje piosenek z Songs Of Innocence i odpowie na pytania spośród 200 osobowej widowni.

 

Więcej informacji o tym evencie: 

An absolute highlight for fans of the greatest rock band in the world at the 24th October: U2 come to North Rhine-Westphalia for an exclusive event, "U2 - Unplugged & Talk". After they have with their 360 ° World Tour rocked the largest stadiums and blasted all scales, U2 are now present highly exclusive in Germany "Unplugged" in an intimate atmosphere. As the name suggests, the evening: U2 pull the plug, and some songs from their new album " Son gs Of Innocence "imagine live as part of an acoustic set. The 200 lucky ticket winners can see the band up close and ask questions of Bono, The Edge, Adam and Larry.

Win Tickets for the U2 "Unplugged & Talk" event

Presented "U2 Unplugged & Talk" Media Markt, Saturn and NRW local radio stations. The tickets to the special event it can not be bought, but only to win! There is lots of information about the sweepstakes and the event on October 24 only at Media Markt, Saturn and the NRW local radio stations.

Bono and Co. play tracks from her album "Son gs Of Innocence"

 

What songs can you hear from the new album "Son gs Of Innocence" on October 24, still remains a mystery. Already on the 10th October appears "Son gs Of Innocence" in the Deluxe Edition. It contains 21 tracks - among others exclusive bonus material such as two brand new tracks, two alternative song versions and a six-song acoustic session. The band around frontman Bono presents with "Son gs Of Innocence" before her 13th studio album. The new plant was among other things produced by Danger Mouse, Flood, Ryan Tedder and Paul Epworth.

 

http://u2tour.de/news/article5222.html

 

 

Po przeczytaniu tej interpretacji utwór nabrał mi jeszcze więcej sensu i kocham go jeszcze bardziej <3

 

OO tak ja też <3



#25 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 12 października 2014 - 09:51

Włączam właśnie RAI 3 (tam gdzie U2 ma dziś być) i nie ma. Sygnał kodowany. A jeszcze wczoraj wieczorem i nawet dziś rano było wszystko w porządku. K***a nie wierzę !!

El silencio se vuelve melodia


#26 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 12 października 2014 - 10:05

Ej właśnie! Dziś rano sprawdzam specjalnie bo mam nc+ i na 332 jest Rai3 i napis (niewłaściwa karta abonencka) A najlepsze jest to, że inne włoskie kanały które są obok działają - inne Rai, Canale 5 itd.. pozdro. Jak toś wie co robić to dajcie znać a w ostateczności poszukam sobie jakiegoś streama ;/



#27 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 12 października 2014 - 10:07

Jak jakieś włoskie pierdoły dają co nikt nie rozumie to jest, a U2 nie. Chamstwo. EDIT: Teraz znowu jest ! Zobaczymy co dalej będzie się wyrabiać

El silencio se vuelve melodia


#28 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 października 2014 - 10:46

Kurczę, nie straszcie - dzisiaj ważne wydarzenie, ten kanał musi po prostu działać :D



#29 pasłęczanin

pasłęczanin

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 12 października 2014 - 11:51

Ja będę szukał streama:) o której ma być ten program o 20 ? 



#30 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 października 2014 - 11:57

Che tempo Che Fa

 

20:10 - 21:45

 

Czas trwania 90 minut - z programu włoskiej stacji

 

Ready for tonight? Now we, perhaps very little to the return of U2 in a transmission Italian. In a few hours U2 will be in the studios of RAI in Milan Via Maecenas to be guests of the episode tonight Che tempo che fa (from 20.10 on RAI-3). 
 
As reported by U2Place a few days ago (source Universal Italy) U2 should just do a 'hit and run' in Italian. During transmission, however, will be made ​​more pieces! 
 
Will be many fans who will flock to Milan in hopes of seeing them and maybe rip them an autograph, a picture or even a simple greeting or smile. Even the Staff of U2Market.com will be in Milan. 
 
We will update this news constantly according to the news that will come. Stay tuned for this exciting day! 


#31 pasłęczanin

pasłęczanin

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 12 października 2014 - 12:11

Raczej na Buty bym nie liczył. Grali je wtedy często, bo były taką skoczną piosenką promująca NLOTH. Teraz Miracle przejmuję pałeczkę, podejrzewam Miracle, EBW, BD i może Volcano? chociaż myślę, że trzy kawałki to maks na co możemy liczyć:)

Wiemy ile piosenek zagrają w Milanie? Bo ja bym obstawiał taką listę:

- The Miracle
- Cedarwood
- Bootsy
- BD

* Sleep? <3



#32 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 października 2014 - 12:11

Nagrajcie prosze i wrzuccie linka! W tym czasie bede dopiero ladowac na lotnisku, nie zdaze, k#.

#33 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 października 2014 - 12:32

Na Buty się nie liczy , one już nie mają prawa wrócić , po tym jak były katowane całą trasę choć są najsłabszym singlem chyba od początku istnienia zespołu.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#34 pasłęczanin

pasłęczanin

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 12 października 2014 - 12:44

Na Buty się nie liczy , one już nie mają prawa wrócić , po tym jak były katowane całą trasę choć są najsłabszym singlem chyba od początku istnienia zespołu.

Święte słowa, po prostu nie widzę powodu, aby mieli zagrać ten numer. Sami mają chyba pojęcie, że wybitne dzieło to to nie jest:) ale BD może się jak najbardziej pojawić.



#35 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 12 października 2014 - 12:54

Eee tam. Wg mnie buty nie sa wcale takie złe. Akurat są lepsze niż The Miracle moim zdaniem. A coś z No line raczej powinni zagrać przy założeniu że zagrają więcej niż dwie piosenki :) Akurat osobiście chciałbym usłyszeć Cedarwood a po tym fajnie się wgrywa mi w głowie boots także tego :P



#36 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 października 2014 - 12:56

Zobaczycie, że w związku 30 urodzinami pieprzną The Unforgettable Fire i będzie pozamiatane :P



#37 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 października 2014 - 15:50

Podobno usłyszymy  Miracle i EBW w wersji akustycznej. Niech się nie rozpędzają z tymi akustykami , już Bono się tak podjarał że piosenki brzmią tak świetnie unplugged , więc nie zdziwię się jak pieprzną całe Promo Tour akustyczne :P Nie ale serio , jeden niemiecki secik akustyczny wystarczy , resztę bym wolał z prądem a przecież mowa też że w BBC są zabukowane wykonania akustyczne...

W ogóle są już zdjęcia spod studia , i jak na razie widać tylko Bono  i Edka pytanie gdzie Larry i Adaś.

Larry'ego jeszcze rozumiem może się nie zjawić ze względu na jego okładkowe zdjęcie , zaszył się w domu rozumiem , ale Adaś niech wpada ! :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#38 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 października 2014 - 16:00

Coś ostatnio za bardzo się rozkochali w tych akustycznych, rozumiem, że to piękne, fajne i klimatyczne, ale najlepiej się sprawdza jako PRZERYWNIK wyciszający w połowie setu koncertowego, a nie podstawa programowa :P Zwłaszcza, że mam apetyt na nowe piosenki w pełnej krasie, żeby pokazały swoją prawdziwą moc, którą jak wiadomo w przypadku U2 najlepiej mierzyć po wykonaniach live.



#39 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 października 2014 - 16:01

u2 w Włoszech już na miejscu,

https://www.facebook...99114523&type=1



#40 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 października 2014 - 16:10

Jest też soundcheck ,grają Miracle ;) Słaba jakość ale raczej akustyk ;)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych