Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence Promo Tour


  • Please log in to reply
835 replies to this topic

#1 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 października 2014 - 21:55

W BBC mają zagrać trzy kawałki z płyty i jeden już znany z poprzednich ;) Tak zbaczając z zachwytów nad Deluxem , niedługo będziemy się zachwycali tym w czym są najlepsi czyli wykonaniami live , nie przyzwyczajajcie się za mocno do wersji albumowych :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#2 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 08 października 2014 - 22:11

W BBC mają zagrać trzy kawałki z płyty i jeden już znany z poprzednich ;) Tak zbaczając z zachwytów nad Deluxem , niedługo będziemy się zachwycali tym w czym są najlepsi czyli wykonaniami live , nie przyzwyczajajcie się za mocno do wersji albumowych :P

OOo tak live to jest to o co w tym wszystkim chodzi. To mamy już 4 występy live zapowiedziane - Włochy, Francję, 2 x UK, będzie się działo. Fajnie, że zaczynają od makaroniarzy, którzy ich kochają. Nie chce mi się też wierzyć, że w Stanach nie zaakcentują fizycznej premiery swojej płyty jakimś występem. Kiedy pojawiło się NLOTH w marcu w tym samym miesiącu zapowiedzieli trasę koncertową, czyżby miała nas w tym miesiącu czekać jeszcze tak elektryzująca wiadomość? 



#3 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 09 października 2014 - 06:41

W BBC mają zagrać trzy kawałki z płyty i jeden już znany z poprzednich ;)

 

 

OOo tak live to jest to o co w tym wszystkim chodzi. To mamy już 4 występy live zapowiedziane - Włochy, Francję, 2 x UK, będzie się działo.

 

Mamy zapowiedzianych już 5 występów. Zapodana przez Łukasza informacja o 4 utworach jakie zagrają dla BBC dotyczy występu dla BBC 2 Radio - w programie Jo Whiley. Ten występ będzie miał miejsce 15 października. Wcześniej była informacja o dwóch występach dla BBC 2 TV - 21 i 24 października ;)

 

http://www.atu2.com/...-jo-whiley.html


Dołączona grafika

#4 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 09 października 2014 - 08:01

No dobrze, to o Promo Tour rozmawiajmy w osobnym temacie, coby trochę bardziej przejrzyście było.



#5 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 09 października 2014 - 08:50

No to mamy kolejny występ.

 

17 października zespół wystąpi w "The Graham Norton Show" w BBC One. Z informacji na stronie wynika, że zagrają Miracle.

 

http://www.bbc.co.uk...rammes/b04ly5kg


Dołączona grafika

#6 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 października 2014 - 09:02

O wielkie dzięki za przeniesienie moich postów , bo troszeczkę zburzały temat o płycie :)
No tak to teraz pewnie bedzie Miracle , jeszcze ze dwa kawałki , Vertigo i do domu :P A w sumie ułatwili sobie , mają swoje wersje akustyczne , Edek wezmie gitare , Larry tamburyn nie będą musieli taszczyć całego sprzętu , Three Chords , Guitar and the Truth :D Nie wiem jak wam ale Ordinary Love u Fallona było świetne , więc może jeden akustyczny secik ;) ?
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#7 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 października 2014 - 09:41

Więc podsumujmy dotychczas zapowiedziane eventy:

 

Październik 12, 2014 Milan, Italy at RAI TV Studios - 20:10 RAI 3 Che Tempo Che Fa - kanał 332 nc+ - występ: ? Pierwszy występ na żywo we włoskiej telewizji. 

 

Październik 14, 2014 Paris, France at Canal + TV Studios - CANAL + france Le Grand Journal - występ: prawdopodobnie dwie piosenki
 
Październik 15, 2014 London, England at Maida Vale Studios BBC RADIO 2 - Jo Whiley - 9:00 występ: 3 nowe piosenki i jeden klasyk Mówi się, że Jo Whiley zabukowała, zespół na występy akustyczne podczas wywiadu - ale może wezmą i zagrają też coś z pradęm. ;)
 

Październik 17, 2014 London, England at London Studios - Graham Norton Show BBC One 10:35 PM - rozmowa, występ: conajmniej Miracle (Of Joey Ramone)

 

Październik 21, 2014 Maidstone, England at The Maidstone Studios -  BBC Two TV showLater... With Jools Holland. występ: ? Półgodzinna audycja, 24 października godzinna powtórka. To pierwsza wizyta w programie Joolsa zespołu, ale nie ich pierwsza współpraca. W 2001 roku Bono nagrał z Joolsem i jego orkiestrą kawałek - If You Wear That Velvet Dress. Link poniżej:
 
https://www.youtube.com/watch?v=gIdOpzzjlXo
 
Październik 24, 2014 North Rhine-Westphalia. Występ radiowy. U2 - Unplugged & Talk. Koncert akustyczny. 


#8 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 09 października 2014 - 11:08

Ale jak ogłoszą trasę to ktoś założy nowy dział ?

Taki jak był z 360 Tour, wszystkie legi, koncerty, bilety, itp.


El silencio se vuelve melodia


#9 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 października 2014 - 11:11

Napewno się tym ktoś zajmie ;) Ale niech najpier ogłoszą :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#10 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 09 października 2014 - 11:47

Na pewno będzie nowy dział, spokojnie ;)



#11 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 października 2014 - 12:24

O! I na to właśnie czekałem od 2011. Dzień po dniu z U2, występy, wywiady, zapowiedzi. I oto chodzi ;)



#12 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 października 2014 - 10:57

, więc może jeden akustyczny secik ;) ?

No to moje wróżby się spełniły , jakby nam było mało występów w Europie to właśnie zapowiedzieli mały występ dla Niemieckiej stacji radiowej w piątek 24-tego ;) Z tego co mówią ma to być właśnie set akustyczny. NIe bez przyczyny dopracowali siobie te kawałki unplugged :D

http://www.u2gigs.com/article914.html


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#13 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 października 2014 - 12:32

No to moje wróżby się spełniły , jakby nam było mało występów w Europie to właśnie zapowiedzieli mały występ dla Niemieckiej stacji radiowej w piątek 24-tego ;) Z tego co mówią ma to być właśnie set akustyczny. NIe bez przyczyny dopracowali siobie te kawałki unplugged :D

http://www.u2gigs.com/article914.html

Kurczę, fajny event - nie dość, że akustyczna sesja to jeszcze możliwość spotkania zespołu i zadania im pytań. Szkoda, że u nas nie ma takich konkursów. 



#14 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 10 października 2014 - 12:47

Ciekawe ile taka Trójka musiałaby zapłacić za koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej :P


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#15 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 października 2014 - 12:48

Oj dużo :D


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#16 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 10 października 2014 - 17:04

Oj dużo :D

Myślę, że jeszcze więcej! :P



#17 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 października 2014 - 14:02

Wiemy ile piosenek zagrają w Milanie? Bo ja bym obstawiał taką listę:

- The Miracle
- Cedarwood
- Bootsy
- BD

* Sleep? <3



#18 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 11 października 2014 - 14:11

Ja się obawiam, że tylko Miracle. Jak zagrają coś więcej to super.

El silencio se vuelve melodia


#19 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 października 2014 - 15:31

Przeczuwam, że Miracle i EBW będą stanowiły trzon całego promo tour. Każdy utwór ponadto będzie super. NAWET Buty :D



#20 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 11 października 2014 - 16:00

 
11 Października 2014 - Dublin, Ireland - Dave Fanning Show - RTE RADIO - Wywiad radiowy - Piosenki w radiu: Crystal Ballrom, Lucipher's Hands, Every Breaking Wave (acoustic), Miracle of Joey Ramone (acoustic).
 
Bono: Crystal Ballroom - Co może Cię zainteresować, Crystal Ballroom to nazwa jaką zwykli nazywać klub McConagleys w latach pięćdziesiątych w Dublinie. My znamy go z lat siedemdziesiątych jako klub punk rockowy, graliśmy tam. Zagrałem myśląc, że moi rodzice są tam kiedy U2 gra jeden ze swoich koncertów, bo chodzili tam na randki i pomyślałem, że to może być ciekawy pomysł. To my jesteśmy duchami miłości naszych rodziców, tym co pozostało z ich miłości, kiedy oni odeszli. 
 
Bono: Lucipher’s Hands - Jednym  z najsilniejszych wpływów na nasze życie było odkrycie pisma świętego. Nauczyłem się o nim wiele od mojego przyjacielaw domu Rowenów, rodzina Rowenów była dość ekscentryczną rodziną spod numeru pięć na Cedarwood Road. Jego ojciec był pochłonięty pismem świętym. Widziałem, że był w stanie widzieć przez te wszystkie nonsensy i punkty zapalne poezję i prawdę w Biblii. Potem poznaliśmy pewnych ludzi, którzy byli bardzo ascetyczną grupą chrześcijańską, dzielili się pieniędzmi, bardzo idealistyczni ludzi, nazywali się grupą Shalom. Kiedy byliśmy nastolatkami poszliśmy na spotkanie, byłem tam, byłem ochrzczony w morzu przez kaznodzieję. Nazywał się Chriss Ross. Niesamowity człowiek. To było naprawdę głębokie i gruntowne przeżycie, dla mnie i dla Edge’a i dla nas wszystkich.
 
Więc napisanie tej piosenki dało nam naprawdę dużo radości, Lucipher’s Hands. Edge zrobił niesamowity riff, bez tego riffu pewnie nie byłbyś zainteresowany historią jaką opowiada ta piosenka. 
 
Sleep Like A Baby Tonight - Alternatywna wersja napisana raczej z perspektywy osoby wykorzystywanej niż wykorzystującego. 
 
Acoustic sessions - Cała idea nagrania akustycznych wersji polegała na tym by udowodnić, że te piosenki nie potrzebują sztuczek w studio czy innych fajerwerków. Siedząc z Rickiem Rubinem, który był jak anioł w swojej obecności na tym albumie. On wziąłby to właśnie na czym się wychowałeś opening of zoo station , te niesamowite dźwiękowe momenty. On powiedziałby “O tak, są wspaniałe, niektóre z nich to naprawdę niesamowite momenty, ale to nie piosenki. To dźwięki ucieczki. I kocham je. Ale to nie piosenki. Wasze umiejętności pisania tekstów  muszą urosnąć do waszego poziomu zdolności grania muzyki, by sprawić, że to będzie przykuwać uwagę i działać.  I to było prawdziwe wyzwanie. I to wypłynęło od niego. On powiedział: Ja to wiem, jestem fanem U2, zaprosiłem Johnego Casha by zaśpiewał waszą piosenkę. Prześledziłem je wszystkie. I jest całe mnóstwo Waszych piosenek, które tylko Wy jesteście w stanie zagrać. Bo Larry to niesamowity perkusista, Edge niesamowity gitarzysta… bla bla bla.. On powiedział, czy zamierzacie napisać piosenki, które będą w stanie stać uczciwie obok Beatlesów, Stonesów, Who. On powiedział: Czy zmierzacie tam? Czy naprawdę chcecie tam być? Bo może to Wam zabrać trochę czasu. Ok napiszcie jedną na jutro. Nie możemy.  Zdaliśmy sobie sprawę wtedy, że może nie jesteśmy tak utalentowani, albo, że nie byliśmy wytrenowani w sposób jak Beatlesi poszli w Hamburgu by grać coverowe wersje 3 sety na dzień. Nie nauczyliśmy się piosenek innych zespołów, nie mogliśmy ich grać. Więc zrobiliśmy własne. Musisz stawiać przed sobą wyzwania, tylko tak się rozwijasz. 
Ktoś wrócił z kimś do studia tworząc jakieś fajerwerkowe dźwięki. To nic nowego dla U2. Co może być nowe dla U2. Piosenki wieczności. Piosenki, które będą trwać nawet jak my nie będziemy ich grać lub śpiewać. To nowa rzecz. 
 
Dave Fanning: Serio? Zobaczcie te wszystkie rzeczy, które zrobiliście na przestrzeni lat. 
Bono: Może z dziesięć.
Dave Fanning: Conajmniej 30 piosenek przetrwa próbę czasu na zawsze. 
Bono: Tak, ale nasze wersje. A może tylko 10 naszych piosenek bedzie grane przez innych ludzi.
 

Całość Tu: http://www.rte.ie/ra...=1:20663116:0::

 

Nadchodzące Eventy:

 

12 Października 2014 - Milan, Italy - RAI TV Studios - 20:10 RAI 3 Che Tempo Che Fa - kanał 332 nc+ - występ: ? Pierwszy występ na żywo we włoskiej telewizji. 

 

14 Października 2014 - Paris, France - Canal + TV Studios - CANAL + france Le Grand Journal - występ: Prawdopodobnie dwie piosenki.
 
COPRS_BLOG_MYCLAP_U2AULGJ.jpg
 
 
 
15 Października 2014 -  London, England at Maida Vale Studios BBC RADIO 2 - Jo Whiley - 9:00 występ: 3 nowe piosenki i jeden klasyk Mówi się, że Jo Whiley zabukowała, zespół na występy akustyczne podczas wywiadu - ale może wezmą i zagrają też coś z pradęm.  ;)
 

17 Października 2014 - London, England - London Studios- Graham Norton Show BBC One 10:35 PM - rozmowa, występ: conajmniej Miracle (Of Joey Ramone)

 

21 Października 2014 - Maidstone, England at The Maidstone Studios -  BBC Two TV showLater... With Jools Holland. występ: ? Półgodzinna audycja, 24 października godzinna powtórka. To pierwsza wizyta w programie Joolsa zespołu, ale nie ich pierwsza współpraca. W 2001 roku Bono nagrał z Joolsem i jego orkiestrą kawałek - If You Wear That Velvet Dress. Link poniżej:
 
 
 
24 Października 2014 North Rhine-Westphalia. Występ radiowy. U2 - Unplugged & Talk. Koncert akustyczny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych