Jump to content


Photo

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#781 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 23 stycznia 2017 - 21:54

To już nie pierwszy raz kiedy ktoś ma problem, że inni gorączkowo oczekują nowej płyty U2.



#782 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Posted 23 stycznia 2017 - 22:04

To już nie pierwszy raz kiedy ktoś ma problem, że inni gorączkowo oczekują nowej płyty U2.

Gorączkowe wyczekiwanie a kręcenie zadartym noskiem to spora różnica. Ale macie racje, nigdy więcej nie śmiem wyrazić innego zdania, KAJAM SIĘ.



#783 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Posted 23 stycznia 2017 - 23:28

A ja jak najbardziej czekam na nową płytę U2 ale nie gorączkowo, a tym bardziej nie mam poczucia, że zespół jest mi coś winien bo niby z jakiej racji. Z ich wpadek i opowiadanych bzdur się śmieję.

A płyta będzie świetna! Głęboko w to wierzę.

See through in the sunlight


#784 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Posted 24 stycznia 2017 - 16:50

rzadko do tego tematu zaglądam, bo już jakiś czas temu stwierdziłam, że nie czekam na to nowe jakoś za specjalnie (w sensie nie mam parcia, żeby to wyszło teraz/zaraz i zaczynam się zastanawiać czy coś co jest tak wymęczone może być serio dobre). bardziej niż nowy album przydałby mi się koncert (szkoda, że jeśli chodzi o PL to w sumie idzie ze sobą w parze) no, ale rozumiem, że niektórzy chcą sobie ponarzekać. też nie lubię jak ktoś dużo gada, a potem średnio się to pokrywa z prawdą. z tym, że jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że po prostu tracę wtedy zainteresowanie ;) jak zobaczę jakiś konkret to chętnie sprawdzę, ale póki co.. ;)


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#785 Paul

Paul

    Użytkownik

  • Members
  • 99 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 25 stycznia 2017 - 18:44

co do albumu to jak ma powstawać w takich bólach - zresztą jak ostatnio to ja podziękuję - oni naprawdę nie muszą niczego udowadniać - tymczasem http://www.terazrock...owe-utwory.html

oj przydałby się koncert w Polsce - zwłaszcza, że wraz z Joshua Tree w tym roku również ja obchodzę swoją 30 ;) - bilet byłyby prezentem wręcz idealnym i zapamiętanym na długo



#786 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 26 stycznia 2017 - 20:29

co do albumu to jak ma powstawać w takich bólach - zresztą jak ostatnio to ja podziękuję - oni naprawdę nie muszą niczego udowadniać - tymczasem http://www.terazrock...owe-utwory.html

 

Nie ma to jak przekręcić wypowiedź. ;/ Po TerazRock można by się spodziewać więcej rzetelności. Powiedział, że chciałby, ale to nic pewnego i nie zdziwię się, że zatrzymają się maks. na R&H.

 

Swoją drogą, jak coś spróbują to w USA, a jak już przyjadą do Europy to zabetonują setlistę i figa z nowych utworów będzie.

 

 

1TH

 

He. Tego skrótu nie znałem. :P



#787 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 18 lutego 2017 - 21:14

Po lekturze ostatniego MOJO znamy tytuły 5 kawałków:

The Showman

The Best Thing About You Is Me

The Little Things That Give You Away

Red Flag Day

Summer Of Love

 

Ponadto:

- w marcu U2 uda się do NYC (Electric Lady Studios) aby pod kierunkiem Steve Lillywhite'a nagrać ponownie kilka kawałków, z których nie są zadowoleni.

- mają gotowych 15-16 kawałków, na płycie znajdzie się 12

- wciąż jest planowane wydanie SOE na drugą połowe 2017

- wg. Adama 85% pracy jest za nimi

 

http://www.u2songs.c...perience_update

 

http://www.mojo4musi...ve-latest-mojo/

 

MOJO-281-cover-U2-595.jpg



#788 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 18 lutego 2017 - 22:35

Więc jeden kawałek z SOE już znamy (Best Thing). No przynajmniej w wersji, która pewnie mocno będzie odbiegać od ostatecznej.

 

Fajnie, że sięgają po Lillywhite'a. Jeśli po sesji z nim nadal nie będą zadowoleni to pewnie wykonają telefon do panów Eno/Lanois (nie obrazilibyśmy się, prawda? :D).



#789 bono3d

bono3d

    Użytkownik

  • Members
  • 83 posts

Posted 19 lutego 2017 - 17:32

Kiedy oni wreszcie zejdą na ziemię. Za wszelką cenę chcą być na topie. Nic nie muszą bo to co do tej pory zrobili daje im status zespołu legendy choćby nic już w życiu nie nagrali.  Dziś jest tyle różnej muzy, że ludzie mają w czym wybierać. Niech Bono się nie obraża, iż nie wszyscy chcą słuchać U2. Po co na siłę wciska płytę przez apple to oszukiwanie samych siebie. Na szczycie list dominuje mało ambitna papka a oni chcą tam być. Pytam się po co?. Niech pozostaną sobą nie oglądając się na listy przebojów. Nagrywanie płyty pod presją niczego dobrego nie wróży , a tylko potęguje niemoc twórczą. Ile razy jeszcze będą nagrywać kolejne wersje nowej płyty. Panowie lepsza płyta nagrana z niedosytem niż przeprodukowana . U2 nie ma dystansu do tego co robi i powoli zjada własny ogon.  Na razie panowie z U2 złapali inspiracje do odgrzewania kotletów. SOE jest jak echo w lochu niby słychać, że jest ale nie widać jak głęboko to zaszło.

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



#790 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 19 lutego 2017 - 21:09

Kiedy oni wreszcie zejdą na ziemię. Za wszelką cenę chcą być na topie. Nic nie muszą bo to co do tej pory zrobili daje im status zespołu legendy choćby nic już w życiu nie nagrali.  Dziś jest tyle różnej muzy, że ludzie mają w czym wybierać. Niech Bono się nie obraża, iż nie wszyscy chcą słuchać U2. Po co na siłę wciska płytę przez apple to oszukiwanie samych siebie. Na szczycie list dominuje mało ambitna papka a oni chcą tam być. Pytam się po co?. Niech pozostaną sobą nie oglądając się na listy przebojów. Nagrywanie płyty pod presją niczego dobrego nie wróży , a tylko potęguje niemoc twórczą. Ile razy jeszcze będą nagrywać kolejne wersje nowej płyty. Panowie lepsza płyta nagrana z niedosytem niż przeprodukowana . U2 nie ma dystansu do tego co robi i powoli zjada własny ogon.  Na razie panowie z U2 złapali inspiracje do odgrzewania kotletów. SOE jest jak echo w lochu niby słychać, że jest ale nie widać jak głęboko to zaszło.

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

[2]

 

Z tym parciem na szczyty list przebojów masz wiele racji. Wystarczy sobie zresztą spojrzeć na te naście teledysków, które przekroczyły miliard wyświetleń na yt (w dzisiejszych czasach chyba to jest właśnie najlepszy wyznacznik popularności). To jest jeden wielki pseudomuzyczny szajs. Jeśli jakikolwiek utwór U2 pasowałby do tej grupy to byłoby to Get on Your Boots.

A chyba nikt by nie chciał żeby ich twórczość poszła w tą stronę. Nawet oni :P



#791 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 21 lutego 2017 - 15:30

http://www.antyradio...chodzczym-13377



#792 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 21 lutego 2017 - 20:07

Ja wiem, że wydanie SoE się w czasie przeciągnęło, ale z określeniem "od lat zapowiadanym krążkiem" trochę przesadzili. Brzmi jakby planowali go od kilkunastu lat niczym panowie z Tool :P

 

Czyli emergancy call i ktoś ze świętej trójcy producentów, tym razem Lillywhite, okej, to już standardowe zachowanie ;) Nie wiem co zrobią z Best Thing, ale trochę się boję..


IrishGirl z u2.heh.pl


#793 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 21 lutego 2017 - 20:39

 

Kiedy ogrywaliśmy ten krążek na żywo, utwory nabrały bardzo męskiego charakteru i mocy

Bardzo podoba mi się ten cytat. A właściwie wyobrażenie o tym co się może za nim kryć.

 

Choć z drugiej strony... No ale Adam to powiedział, nie Bono. Jakaś szansa że doczekamy się mocniejszej płyty.



#794 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 26 lutego 2017 - 23:12

Choć z drugiej strony... No ale Adam to powiedział, nie Bono. Jakaś szansa że doczekamy się mocniejszej płyty.

 

Nie liczmy na to, a może miło się zaskoczymy. Niestety ostatnio stać ich na max jeden mocniejszy utwór na albumie i to jest jeszcze kontrowersyjne.

 

Ostatnimi nowymi, "mocnymi" dźwiękami od U2 były chyba tylko Glastonbury (pomijając zwrotki), które zmiękczyli do granic bólu w postaci Volcano i ten riff grany przez Edga na krótkich filmikach (jako z sesji nagraniowych). :D

 

Best Thing pokazuje nam, jak "mocna" może być płyta. :P



#795 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 27 lutego 2017 - 01:00

Nie liczmy na to, a może miło się zaskoczymy. Niestety ostatnio stać ich na max jeden mocniejszy utwór na albumie i to jest jeszcze kontrowersyjne.

 

Ostatnimi nowymi, "mocnymi" dźwiękami od U2 były chyba tylko Glastonbury (pomijając zwrotki), które zmiękczyli do granic bólu w postaci Volcano i ten riff grany przez Edga na krótkich filmikach (jako z sesji nagraniowych). :D

 

Best Thing pokazuje nam, jak "mocna" może być płyta. :P

Oj, jeszcze jest to:

https://www.youtube.com/watch?v=ZulQz5Avi5A

Odgłosy ścinania drzewa Jozuego (edycja 2016)

 

Adasiowi też musiało się spodobać skoro wrzucił na oficjalne profile zespołu :P



#796 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 27 lutego 2017 - 01:37

Straszny raw mix i w ogóle straszna rzecz. Co Wy maci z tym "mocnym brzmieniem" to ja nie wiem, od kiedy U2 ma hard rocka grać? Nic co tak próbowali im nie wyszło ani trochę recently :P



#797 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 27 lutego 2017 - 19:31

Straszny raw mix i w ogóle straszna rzecz. Co Wy maci z tym "mocnym brzmieniem" to ja nie wiem, od kiedy U2 ma hard rocka grać? Nic co tak próbowali im nie wyszło ani trochę recently :P

 

Bo, jak chcą to potrafią! Ja bym chciał jeszcze coś takiego od nich usłyszeć. Nie chodzi o hard rocka, a o mocniejsze utwory. No, że niby taki Bullet to utwór popowy?? Takie Exit, The Fly, Acrobat, czy temu podobne (nawet Miami! :D). Problem w tym, że w większości takie utwory są mocniej grane na koncertach, a nie albumach. :P Chyba czasy ET to moment kulminacyjny, a później już tylko tendencja spadkowa. Takie The Miracle to trochę za mało.  :rolleyes: 



#798 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 28 lutego 2017 - 14:16

U2songs trolluje coś o tym, że ogłoszenie trasy koncertowej SOE (sic) "may not be far off!" i mamy już zacząć oszczędzać.

 

Tak to tylko zostawiam.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#799 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Posted 28 lutego 2017 - 15:39

U2songs trolluje coś o tym, że ogłoszenie trasy koncertowej SOE (sic) "may not be far off!" i mamy już zacząć oszczędzać.

 

He, nie od dziś wiadomo, że fani U2 śpią na pieniądzach ;) 



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#800 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 28 lutego 2017 - 15:46

https://www.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs   

 

>nowy singiel Coldplay

>w stylu EDM

>z duetem młodych DJów

>6 dni i 30 000 000 odtworzeń

>Bono z latającymi wokół głowy obliczeniami

>czy aby na pewno warto wracać do korzeni?

 

Po tym sukcesie "odświeżonego" Coldplay Bono pewnie znowu zmieni całą koncepcję zdobycia list przebojów. I tak, wszystkie nagrania do kosza  :D


http://sit-and-wonder.blogspot.com/




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users