Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#2301 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 22 kwietnia 2018 - 22:49

Tak czytam o tej nagrodzie dla Bono i w wielu polskich artykułach użyto na końcu tego samego stwierdzenia:
 
https://kultura.onet...rcc=ucs&utm_v=2

 
Czy to jakaś pomyłka dziennikarska? Mieli napisać o próbach przed trasą? Czy raczej coś jest na rzeczy? :rolleyes:

Na 100 % to pomyłka dziennikarska.

#2302 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 czerwca 2018 - 14:12

W Empiku "Songs of Experience" można nabyć w promocji wersję oryginalną w cenie 47,99 zł oraz wersję rozszerzoną (deluxe) w cenie 55,99 zł.



#2303 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 01 sierpnia 2018 - 20:45

U2songs donosi, że szykuje się singiel Summer Of Love, celem promocji drugiego legu trasy. Szykowana jest epka zawierająca cztery remiksy kawałka - możliwe że nawet jeszcze w ten piątek. Brak info odnośnie ew.teledysku. Na singlu w późniejszym czasie ma również wyjść Red Flag Day.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2304 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 sierpnia 2018 - 06:40

To potwierdza kwestie że Summer Of Aleppo prawdopodobnie będzie miało trasową premierę. Błagam oby za Jebtam
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#2305 Miracle Man

Miracle Man

    Użytkownik

  • Members
  • 130 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 sierpnia 2018 - 07:33

Zapewne nie będzie wymiany singla za singla... Obstawiam, że Staring może polecieć.

#2306 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 sierpnia 2018 - 08:43

Tych poprzednich singli i tak już nikt nie słucha, mogliby wymienić.

 

 

A poważniej - JEBTAM i SOLniczka to są naprawdę takie dobre piosenki, zatem, dlaczego są też takie złe? Sam je mogę tak bardzo obronić pod każdym względem a jednocześnie nie chce mi się ich już słuchać. Czyżby były i już zużyły? Ten brak ponadczasowości, szybkie zmęczenie materiałem?



#2307 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 sierpnia 2018 - 08:56

Tych poprzednich singli i tak już nikt nie słucha, mogliby wymienić.


A poważniej - JEBTAM i SOLniczka to są naprawdę takie dobre piosenki, zatem, dlaczego są też takie złe? Sam je mogę tak bardzo obronić pod każdym względem a jednocześnie nie chce mi się ich już słuchać. Czyżby były i już zużyły? Ten brak ponadczasowości, szybkie zmęczenie materiałem?


O tm właśnie chodzi w tym wszystkim, brak ponadczasowości tych nowych piosenek wskazuje że już się tak nie przykładają do ich tworzenia. Edge nim wymyśla już złożonych kilkuminutowych partii gitarowych obejmujących cały utwór. Teraz postawili na prostą melodię dlatego nie zapadają w pamięci

#2308 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 sierpnia 2018 - 09:04

Nie no, akurat skrajnie napisałeś błędnie, takie Bad to nie jest prostota, minimalizm? Takie cztery akordy WOWY? Te nowe piosenki właśnie może trochę zbyt przekombinowane są jednak. Bo U2 i prostota to akurat wieczni kochankowie nigdy sobą nie znudzeni, tylko żeby ta prostota była bardziej naturalna a nie pieszczona przez 5 lat dźwięk po dźwięku może...



#2309 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 sierpnia 2018 - 09:48

No wiesz GOOYOW czy Little Things to są akurat proste melodie, nie wiem, może są za mało oryginalne bo w typie tego czego jest teraz pełno na rynku bo dla mnie Little Things to ten sam pomysł co Casttle on the hill Sheerana, a może brakuję jakiegoś tła dla tych czterech akordów jak to jest WOWy czy Bad, może taki był zamysł?!, zresztą Edge gra tak już od Innocence. 



#2310 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 sierpnia 2018 - 14:11

Edge skończył się na Boy-u
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#2311 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 09 sierpnia 2018 - 16:40

Wersja oryginalna oraz deluxe "Songs of Experience" można nabyć w Empiku za 36,99 zł.



#2312 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 10 sierpnia 2018 - 00:00

A ja dałem 70 coś za kod który do niczego sie nie przydał :P ...

#2313 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 20 sierpnia 2018 - 15:20

U2songs podaje, że na jesień zostanie wydany kolejny singiel z SOE.

Ma to być Red Flag Day.

Byłby to 7 singiel U2 z jednego album (rekord!)

Dotychczes najwięcej singli U2 wydało z POPa (6)

 

Prawdopodobnie Red Flag Day zostanie wydany w wersji fizycznej na Black Friday (23 listopad)

Dodają też, że miałaby to być wersja Live nagrana w Third Man Records lub Live z Apollo Theater.

(RFD z Apollo - jedyny kawałek z setu, który nie był broadcastowany przez radio)

 

https://www.youtube.com/watch?v=lEvPh8SaoNU

 

https://www.youtube.com/watch?v=7pcNTLXh-Cg



#2314 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 20 sierpnia 2018 - 19:42

Dupa, nie single. Połowa nie miała teledysków, 2/3 żadnego nośnika fizycznego, żadnych bonusowych kawałków, za to pierdyliard mixów, których nie da się przesłuchać (z wyjątkiem 2 perełek spod znaku Becka). Z wyjątkiem JEBTAM wszystkie kawałki przepadły w mediach - w sumie trudno się dziwić, bo kawałki (poza wspomnianymi mixami) nie miały praktycznie żadnej promocji. W sumie ciężko jednoznacznie powiedzieć czy oprócz JEBTAM I GOOYOW jakikolwiek kawałek był singlem. Jak dla mnie obecna sytuacja jest tak dalece odległa od Popu jak zasięg trasy koncertowej obecnej od tej z czasów Popmart.  :angry:


It's no secret that the stars are falling from the sky

#2315 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 01 września 2018 - 02:43

Dzisiaj pierwszy raz - najpierw, usłyszałem w RMFie remix Summer of Love (dopiero po 30 sekundach - minucie zorientowałem się, że to U2), a później natrafiłem na teledysk Love Is Bigger, będący bardziej wystawą klisz z życia społeczności LBGT (do której nic nie mam, ale ten teledysk to koszmar...). Po prostu, jak zgwałcony.



#2316 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 01 września 2018 - 16:53

Dzisiaj pierwszy raz - najpierw, usłyszałem w RMFie remix Summer of Love (dopiero po 30 sekundach - minucie zorientowałem się, że to U2), a później natrafiłem na teledysk Love Is Bigger, będący bardziej wystawą klisz z życia społeczności LBGT (do której nic nie mam, ale ten teledysk to koszmar...). Po prostu, jak zgwałcony.

 

No widzisz w USA podczas Love Is Bigger nic nie puszczano na ekranie podczas koncertu, no chyba, ze sam zespół. W Europie zrobili niespodziankę i już idą na całego puszczając w trakcie Love Is Bigger właśnie ten teledysk na ekranie. :rolleyes: To w USA nie mogli, a w Europie muszą? Nie ogarniam ich czasem.



#2317 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 września 2018 - 01:56

W Europie nie ma tyłu trumperow, narracja trasy od intra po NYD i to też jest nieco inna. Ogarniam ten Berlin co się odbył i gra to. Poza tym ze Love is Bigger to ja w ogole nie lubie, a klip mogli bardziej jak chocby intro Sense8 (serial taki fajowy, uwaga, som geje gendery) zrobic no, może.

#2318 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 października 2018 - 14:35

Temat singla Red Flag Day jakoś umarł, natomiast dziś jedna z włoskich stacji radiowych oświadczyła, że nowym singlem U2 będzie Landlady i trafi on do radia 19 października. Czujni fani zauważyli od razu, że 19 października miała miejsce także premiera singla Sweetest Thing. Milczą o tym jednak wciąż - zwykle najlepiej poinformowani - U2songs.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2319 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 października 2018 - 22:07

Może zasugerowali się reakcją publiki na RFD i teraz szukają czegoś innego. Z tej perspektywy wydaje się oczywiste dlaczego zaczęli grać Landlady na żywo.



#2320 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 października 2018 - 16:52

Więcej informacji o utworze "Landlady"; link: https://www.u2songs....mercial_release

 

Paul Oakenfold wykonał remix do utworu "Love is All we have Left"; link: https://www.u2songs....ll_we_have_left






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych