Skocz do zawartości


Zdjęcie

2001-11-16 - Slow dancing in Oakland, a sort of homecoming.. ;)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 17 maja 2014 - 00:14

Ok, to słuchamy tego. Piękne ET z A Sort Of Homecoming i Slow Dancing jako ciekawostkami i ma dobre gwiazdki za jakość. Tu jest link http://u2start.com/shows/1283/ - jak nie macie tam konta, skorzystajcie spokojnie z mojego. Nick: acr (a jak chcieli tam maila to acr88@o2.pl), pass: taborca (acrobat od tyłu, jak oryginalnie). Jak nie ogarniacie może bezpośrednie mi się uda wrzucić.

 

Jutro (sobota) od 22:00 zbieramy się na u2czacie. Kto nie wie jak wejść niech tu pyta spokojnie. Pewnie zacznie się później i tak jak zawsze. Na razie piszemy się ja, erin i szczotek. No i może Człowiek Karol, da znać. Komą. Pogoda nie sprzyja to chociaż razem posłuchajmy czegoś fajnego ;)

 

Jak ktoś nie wie jak wejść na nowy czat to tu: http://u2forums.com/...at-u2/?p=230408 a jak ktoś w ogóle nie wie to niech pisze, po 20 jakoś będę odpowiadał :)



#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 17 maja 2014 - 21:53

To wbija ktoś czy znowu zostanę sam z dziewczętami? ;)



#3 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 17 maja 2014 - 22:18

Ej, ej, to że na początku myśleliście wszyscy, że jestem kobietą, nie oznacza, że nadal możecie tak myśleć!

Dawajcie kto jest na forum, niech wchodzi na czat, będzie magicznie i niepowtarzalnie ;)



#4 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 17 maja 2014 - 23:28

kurna jak magicznie to wbijam! (jak zaktualizuje wtyczki i ściągnę koncert, czyli pewnie już nikogo nie będzie :P )






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych