Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum okolicznościowe - uwagi

u2 nowy album new album

  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 25 października 2013 - 21:02

W związku z tym, że coś się zaczęło ruszać w temacie nowej płyty, postanowiłem trochę odświeżyć nasz dział specjalny. U2360 i Glasto "troszkę" straciły na aktualności. Czas na coś nowego.

 

Postaram się trochę uporządkować wątek przewodni dotyczący nowego albumu. Poprzenoszę trochę rzeczy do tematu "Reedycji", uporządkuję też kwestię utworu dla "Mandeli".

 

Wydaje mi się, że nie musimy się już ograniczać, jeśli stwierdzicie, że warto założyć nowy temat poboczny dotyczący nowej płyty tzn. refleksji na jej temat czy sesji zdjęciowych zespołu, to zapraszam.

 

Zapraszam do zapodawania swoich uwag tutaj, pomysłów dotyczących aranżacji działu.



#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 października 2013 - 21:13

Dział 360-Glasto - dałbyś radę tak zrobić, żeby zamiast wielkiego działu na górze forum był tylko jako jedno z forów typu "Newspayper Says..." czy "On BLS I Heard..." a fora z niego zrobić jako sub-fora, coś jak "Survivor", "Koncert Tygodnia" w forum "Nothing To Win...", rozumiesz? Jakby zdegradować wszystko o poziom niżej i dać jako po prostu kolejny element w dział U2. Jakby się dało, tak bym to widział.



#3 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 25 października 2013 - 21:14

Jasne, za chwilę się tym zajmę :).



#4 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 31 października 2013 - 16:31

Pytanko, bo na stronie głównej nie ma nic z tego działu teraz w rubryce "ostatnio na forum".. Dlaczego? ;)


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#5 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 03 grudnia 2014 - 15:24

moderzy proszeni o otwarcie nowego działu. Niech będzie wszystko tak jak przy 360 tour :)

El silencio se vuelve melodia


#6 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 grudnia 2014 - 15:42

Przydałby się też osobny temat na prośby o kupienie biletów, bo w głównym wątku łatwo je przeoczyć...



#7 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 03 grudnia 2014 - 15:46

w 360 była taka 'zakładka' (poddział) Tour News i tam były takie tematy otwierane.

El silencio se vuelve melodia


#8 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 03 grudnia 2014 - 15:50

moderatorzy na pewno to ogarną, cierpliwości ;) pewnie nie mają w tej chwili dostępu do forum.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#9 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 grudnia 2014 - 21:57

Poprosiłem już wczoraj Pata i Jędrzeja o ogarnięcie tematu takiego działu na wzór tego który mieliśmy przy 360, to działało. Problem że na razie się nie ustosunkowali (a to kompetencje adminów, nie moderatorów) więc proponuję - jeśli jest pilna potrzeba - możecie sami zakładać potrzebne wątki ale prosiłbym żeby było to na wzór tych z dawnego działu o 360. Czyli np. wątek o danym koncercie w schemacie - data (rrrr-mm-dd) - nazwa miasta - nazwa miejsca gdzie grają. Potem to poprzenosimy najwyżej, to już sam będę mógł zrobić nawet.



#10 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 04 grudnia 2014 - 22:19

Otworzył bym wątek o Berlinie, można ? Zaraz zacznie się gorączka biletowa a ten koncert wydaje się najbardziej nas interesuje :)

El silencio se vuelve melodia


#11 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 grudnia 2014 - 22:21

tylko na razie prawie nic nie wiemy o tym jak mają wyglądać, czym się różnić koncerty, także hm. czy zakładać dwa oddzielne czy jeden zbiorczy dla danego miasta? parę osób pojedzie na dwa, parę na jeden tylko, krva no, U2 trolluje nawet porządek na u2forums :P ale dobra - zakładaj, wedle uznania. załóż na jeden dzień, drugi się doda jak się czegoś dowiemy, będzie bezpieczniej.



#12 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 04 grudnia 2014 - 22:24

Może narazie 1, chodzi o te bilety, w temacie o trasie zrobi się duży bałagan a tak byłoby lepiej chyba

El silencio se vuelve melodia


#13 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 grudnia 2014 - 22:27

Tak tak, o tym piszę właśnie. I jak wolicie Londyn czy coś to bierzcie przykład.



#14 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 04 grudnia 2014 - 22:28

Z tego co kojarzę na 360 w przypadku dwóch koncertów były dwa tematy. Sądzę, że teraz też tak powinno być dla porządku :)


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#15 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 06 grudnia 2014 - 01:38

Czy nie lepiej wątki o konkretnych koncertach wrzucić w osobną podgrupę, albo chociaż przypiąć u góry wszystkie inne tematy, np. dot. albumu, tour i promo tour - teraz to się totalnie pomieszało i jest nieczytelne. :rolleyes:



#16 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 06 grudnia 2014 - 04:33

Sam to zrobię jak tylko będę miał gdzie je przypiąć, gdzie wrzucić... nie mam uprawnień do takiej reorganizacji forum, tylko admini mogą. Pisałem do nich ale to tyle mogę. A bałagan mi się nie podoba tak samo jak i Wam...



#17 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 06 grudnia 2014 - 09:25

Fajnie jakby admini przyszli co rzeczywiście coraz większy bałagan. Ja bym jeszcze proponował przenieść tematy : "Songs Of Innocence", "Son gs Of Innocence [FAQ]", "Wymarzona Setlista U2 Joshua Forum", "Recenzje SOI", "Ordinary Love", "Invisible", "Jak oceniasz Invisible" do działu Can You Hear Me When I Sing.

El silencio se vuelve melodia


#18 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 06 grudnia 2014 - 10:22

Słuszna koncepcja. Warto rozdzielić tematy płytowe i trasowe, to już niuanse, Pat Roopa odpisał mi chwilę temu że zajmie się tematem także spoko. Niuanse załatwimy potem, ja dziś wieczorem będę mógł się pobawić w przenoszenie wątków, na razie tylko czekam aż będą możliwości "strukturalne" na forum, jeszcze troszkę cierpliwości ;)



#19 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:56

Już od dawna mówię by nie przenosić Faqu Songs Of Innocence tylko podpiąć i zostawić w tym dziale, żeby było jak najłatwiej do niego trafić. Umieszczenie tego tematu w Can You Hear Me zniweczy moją pracę ;). Jak przeniesiemy tyle tematów do innych działów to co zostanie. Album to główny sprawca zamieszania - zostawiłbym ten dział na samej górze a pod nim stwórzmy iNNOCENCE + eXPERIENCE TOUR 2015 obejmujący tematy z tym związane w tym poszczególne koncerty. Taka moja propozycja ;)



#20 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 06 grudnia 2014 - 12:56

Nie zniweczy bo ten temat będzie, tylko gdzie indziej. Moim zdaniem jest konieczne przeniesienie do Can You Hear Me tematów o SOI, już nie mówiąc o OL i Invisible. Zresztą tak jest z NLOTH, temat o tamtym albumie i o singlach z niego jest w CYHMWIS, i jest OK. A tu zostanie temat o Songs Of Experience.

El silencio se vuelve melodia





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych