Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tune


5 replies to this topic

#1 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 października 2013 - 20:12

Jest już o nich temat? Sorry, zabijcie, ale sb nie żyje więc specjalnie utworzyłem nowy wątek, aby się podzielić tym pozamuzycznym spostrzeżeniem:

 

http://tuneband.pl/

Ktoś tu zerżnął od kogoś stronę :D

 

 

A co do muzycznych aspektów ich działalności: zespół z potencjałem, przewinął się przez Must be the music i inne tego typu programy, charyzmatyczny wokalista (w mediach już o nim głośno, ale niestety tylko dlatego, że odbił młodemu Stuhrowi żonę), spoko gitara, zresztą sami posłuchajcie:

http://www.youtube.com/user/mamstin



#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 października 2013 - 20:45

Jakieś znajomki? ;)

 

Nie, nie ma o nich tematu i pewnie nigdy by nie powstał bo owszem, sympatyczne i wykonane bardzo sprawnie to wszystko, przesłuchałem trzy kawałki i to niestety mimo że spoko, brzmi jak sto innych podobnych niszowych zespołów chcących grać nieco bardziej gitarowego prog rocka, a jedno Riverside już jest i starczy :P Nie no, jak znajomi to powo, grają dobrze i nawet nie banalnie tłuką temat, ale to za mało żeby naprawdę interesować. No, tyle po trzech piosenkach mogę powiedzieć, choć właśnie - po tych trzech mam wrażenie że wiem już o nich wszystko.



#3 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 października 2013 - 22:05

Heh, nie, nie znajomki. No może trochę, po kądzieli ;)

 

Znajomków bym tak nie zareklamował przecież :D

spoko gitara



#4 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 października 2013 - 22:08

No kto wie, kto wie ;) Anyway, chyba naprawdę nic więcej nie mogę o nich powiedzieć. Gitara owszem bardzo zacna, może i najlepsza w tym. Fajny wokal ale fajny tylko wtedy kiedy nie naśladuje patetycznych podjazdów Gabriela z Genesis, jak śpiewa na luzie choć smutniej i spokojniej jest bardzo ok. Może bardziej na Porcupine Tree z "In Absentia" mogliby spojrzeć jak chcą już te okolice ogrywać? Ta drama przesadzona, przy chęci ukucia z każdego utworu piosenki... no to nie działa, to jest błąd który wiele takich zespołów popełnia. No i serio spoko ale nie chce mi się kolejnych TAKICH SAMYCH jednak, sorry Jacob, muszę być szczery, jak dla mnie wykonane bardzo rzetelnie i to się ceni, no ale nic specjalnego na dziś dzień ;)



#5 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 października 2013 - 22:19

Ok, rozumiem ;)



#6 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 10 października 2013 - 05:21

A może zrobić taki ogólny temat typu muzyka z MBDM, X-Factor, Mam Talentów ? Oczywiście, jeśli chcemy coś takiego tworzyć :)

 

Słysząc Tune, mówię kolejne takie EscaRockowe

 

Z telewizyjnych, muzycznych programów to z sentymentem patrzę na Idola, gdzie "urodziło" się kilka i "gwiazdek" i sporo na prawdę fajnych osób. 

śledzę też Voice of Poland. 

 

Jak powstanie nowy wątek, to przenieście tego posta proszę :)


Music can change the world, because it can change people.
 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych