Skocz do zawartości

Zdjęcie

Innocence+Experience Tour - wszystko o nowej trasie.

nowa trasa u2 koncert u2 koncerty u2 u2 polska

• Please log in to reply
2090 replies to this topic

#2081 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 2415 Postów

Napisano 13 marzec 2017 - 11:18

Może po prostu chodzi o 3 leg trasy rocznicowej Joshuy. I tyle.

Bilety się świetnie sprzedały(ją), ludzie wciąż kochają tamtą płytę więc pomyśleli czemu by nie trzepnąć na tym kasy także u Latynosów.

Swoją drogą ciekawe kiedy przyjdzie im do głowy: "a może by tak trzepnąć trochę kasy u środkowo-wschodnich Słowian?".

#2082 soulmate.

soulmate.

Użytkownik

• Members
  • 336 Postów

Napisano 13 marzec 2017 - 22:04

Z drugiej strony, może świadczyć to o tym, że U2 jednak nie zostali tak do końca opanowani przez korporacjonizm, skoro nie działają jak korpo, tylko właśnie jak banda rozczochranych nastolatków, która nad niczym nie panuje, z tą jedynie różnicą, że jest ona zarazem jednym z najpopularniejszych zespołów świata wypełniającym stadiony i obracającym miliardami :rolleyes:

No i właśnie w tym chaosie oni widzą sens. Jakolwiek te dwa pojęcia nawzajem się wykluczają :P

A irytacja na sposób ogłaszania koncertów? Zrozumiała, bo po Europie to jeszcze można spontanicznie pojeździć za nimi. Ale Ameryka, Nowa Zelandia i inne takie, to już nie jest proste i wymaga trochę planów przed. A jak oni przywalą często z nienacka ogłoszeniem, to nie ma szans. Widzę to tak, że od jakiegoś czasu nie są w tym spójni.

Albo po prostu ja i acr sprzedamy kiedyś pół życia i wtedy wyruszymy ku One Tree Hill ;) Narazie to stopem do Poznania :P

IrishGirl z u2.heh.pl

#2083 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 15098 Postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 01:42

Mam mocne info że za rok w Chorzowie na Śląskim. Nie że pewniak na sto pro ale prawie, bo się dzieje w sprawie. Publicznie nie mogę powiedzieć skąd mam ale jak mnie znacie, trust me a little ;)

#2084 Owłos

Owłos

Użytkownik

• Members
  • 4643 Postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 06:31

Ostatnio chciałeś prawie nerkę zastawić,że drugi Dublin dodadzą więc wiesz :v
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#2085 Atomic_Mario

Atomic_Mario

Użytkownik

• Members2
  • 5660 Postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 07:18

W Berlinie Bono powiedział, że pracują nad koncertem w Polsce. Może jednak coś jest na rzeczy?

http://www.polsatnew...e-kocha-polske/

Tylko w ramach jakiej trasy mieliby zagrać? Ten sam Bono niedawno zapowiadał, że kontynuacja I+E Tour ma się również odbyć w halach. Kontynuacja The Joshua Tree Tour? A może będą świętować 30 lecie Rattle And Hum? :D

Dołączona grafika

#2086 star

star

Użytkownik

• Members
  • 333 Postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 08:49

Jeśli mieliby spędzić trzy dni w Polsce to pewnie woleliby Ergo Arenę w Trójmieście, tam jest przynajmniej morze http://u2forums.com/...DIR#/tongue.gif lokalny patriotyzm - poziom hard

Hehe, pełna zgoda ;)
It's no secret that the stars are falling from the sky

#2087 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 15098 Postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 18:59

Właśnie też mnie info nieco zdziwiło bo oznaczałoby to ExpTour na stadionie - co po przemyśleniu sprawy wcale jednak szczególnie nie dziwi. To że Bono coś palnął o halach to wiecie. Równie wiarygodne jak ostatnie dwie płyty. Bardziej im się opyla zrobić w takim kraju jak Polska jedną dużą stadionówkę która się u nas na pewno wyprzeda niezależnie od popularności albumu, ja nie wiem czy nasze hale jednak byłyby wystarczające. Poza tym, trasy halowo-stadionowe już były więc precedens jest, no i może po DrzewieTour im się spodobało jednak mieć te 80k ludzi dookoła.

@Owłos - z tym Dublinem to było dawno i nie wiem czemu byłem przekonany że będą grali to w halach ;) Tu źródełko mam solid raczej a nie że się domyślam ;)

#2088 Zigy Stardust

Zigy Stardust

senior forumowy

• Members
  • 1293 Postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 22:24

Żadna hala w Polsce nie jest wystarczająco duża? Kraków? Łódź?

#2089 deiman

deiman

Użytkownik

• Members
  • 197 Postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 11:30

Żadna hala w Polsce nie jest wystarczająco duża? Kraków? Łódź?

Hal mamy aż nadto, stadionów również. Wszystko jest kwestia tego, czy zespół będzie chciał pociągnąć trasę w przyszłym roku, bo to nie jest tak, że Livenation może dyktować warunki tak dużemu zespołowi jak U2. Dużo pewnie też zależy od tego, czy polskie Live Nation stanie na wysokości zadania. Z tym może być problem, bo wbrew pozorom U2 w Polsce nie jest aż taką kurą przynoszącą złote jaja jak kilka innych, młodszych zespołów.

#2090 Zigy Stardust

Zigy Stardust

senior forumowy

• Members
  • 1293 Postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 14:32

Nie wiemy jak jest skonstruowana umowa między u2 managment a live nation więc nie możemy stwierdzić że zespół nie chce nie zależy mu czy cokolwiek na koncercie w Polsce.

#2091 MartinTexas

MartinTexas

Użytkownik

• Members
  • 2093 Postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 22:42

Nie wiemy jak jest skonstruowana umowa między u2 managment a live nation więc nie możemy stwierdzić że zespół nie chce nie zależy mu czy cokolwiek na koncercie w Polsce.

To chyba najlepsze stwierdzenie. Nie mamy pojęcia w co się wpakowali. Może się okazać, że nawet takiemu U2 może dyktować warunki. Kto wie, czy aktualna trasa TJT 2017 nie jest wynikiem czegoś takiego. :rolleyes:

Najbardziej prawdopodobne może się okazać, że 80-90% trasy ustala Live Nation. Chłopaki nie muszą się niczym zajmować (choć chyba nigdy osobiście nie układali planó trasy). A te pozostałe mogą dorzucić, pozmieniać - np. chcemy zagrać w kraju XYZ, tu zagramy 2 koncerty zamiast 1, albo tu nagramy DVD/BD. Tyle.

Na TJT grają w końcu w Kolumbii - tyle lat były o tym plotki, a w końcu się udało - ciekawe czyja to zasługa U2, czy może lokalnego Live Nation?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych