Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fajne video streamy/broadcasty live/audycje radiowe


99 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 sierpnia 2012 - 02:04

Drugi z topiców o którym piszemy tylko na szałtboksie z racji jego chwilowej, ulotnej natury, zazwyczaj odkrywanej w ostatniej chwili.

Owszem, lato się kończy i live-streamów z fajnych festiwali już wiele nie będzie, ale coś gdzieś zawsze się trafi. Choćby pojedyncze koncerty tu czy tam. Ostatnio w parę osób doznawaliśmy Lowlands, wcześniej jakiegoś festu w Serbii pamiętam, a i Open'era kto nie był. Youtube ostatnio transmituje sporo takich rzeczy, poza YT też się zdarzają. Także - jeśli ktoś trafi na info o fajnym live streamie jakiegoś koncertu, niech się podzieli niusem. Ktoś inny może nie ma co zrobić z wieczorem i sobie chętnie obejrzy, może w 'towarzystwie' na forum, czacie, choćby i szałcie. Ale niech info będzie raczej tu, bo potem bardzo szybko ginie i to bez sensu. No smile.gif

 

Edit, Szczotek:
Wątek do polecania zbliżających się streamów, broadcastów i audycji radiowych!



#2 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2012 - 19:33

W Trójce trwa właśnie koncert Chili Gonzelesa z festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Bardzo ładny.
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#3 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 sierpnia 2012 - 20:19

Szit, spóźniłem się. Jakiś re-broadcast planowany? Albo coś jeszcze z Taurona?

#4 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 23 sierpnia 2012 - 20:37

King Krule będzie w niedzielę
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#5 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 23 sierpnia 2012 - 21:37

o! strzelam że nikt więcej nie jest zainteresowany, ale dobrze że mówisz, najs, posłucham :)

#6 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 sierpnia 2012 - 21:50

Talabota by stransmitowali, no ale okejka, na niedzielę nie mam planów więc sobie ogarnę pewnie też :)

#7 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 06 września 2012 - 00:50

7. - 9. września, Bestival - m. in.: the XX, Floręs, Two Door Cinema Club, New Order, Ben Howard, Jessie Ware, Bat For Lashes, Sigur Rós.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#8 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 września 2012 - 20:15

się zaczęło się. ktoś coś ogląda? jest godzina różnicy wobec schedule, więc teraz Buraka Som Sistema mieszają, a potem sobie na Emeli Sande można będzie popaczeć, potem Gary Numan, xx, Florencja i Hot Chip.

#9 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 08 września 2012 - 00:17

The XX w miarę OK (zwłaszcza piosenki z pierwszej płyty), Hot Chip bardziej (over & over & over), ale FLORENCE <3 świetny występ! :)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#10 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 września 2012 - 00:27

Emeli Sande bardzo bardzo przyzwoicie, Gary Numan jednak za duszny zwłaszcza że dźwiękowcy się wyjątkowo nie popisali i doduszali go jeszcze bardziej, no ale muzycznie i wykonawczo spoko, tyle mogę powiedzieć. XX od zieeeewu na nowym materiale do prawie doznania czasem na starym, widać niesamowitą przepaść między materiałem z pierwszej i drugiej płyty jednak, sory, nie zmienię zdania. Hot Chip jak to Hot Chip, fajowa bujana, ale nie chciało mi się już na nich patrzeć bo w sumie znowu to samo, na uwagę zasługują warkoczyki wokalisty doczepione do indiańskiej przepaski, tyle co ponadprzeciętne :P Dźwięk niestety też stłumiony, zdecydowanie ktoś się na tej mniejszej scenie opieprza przy mikserze broadcastowym. No I Florencja, w życiu bym nie powiedział, że będzie mi się chciało choćby do końca oglądać, a tu naprawdę co najmniej ósemkowy/10 koncert. Zupełnie, zupełnie co innego niż przeprodukowane, miałkie i nudnawe płyty z kilkoma czasem perełkami - tutaj byłą moc, życie, był bans, sensowny patos, soul i community, poza tym że straszliwie czasem fałszowała a muzyka jest to prosta i czytelna (who cares, ej?) - jednak wspaniała rzecz i pozytywne zaskoczenie największe od nie wiem kiedy. Florence na żywo to jednak jest MOC (+propsy za cover Gil Scotta Heron'a w wersji Jamie-xx remix!). Jutro mnie pewnie nie ma, chociaż może na New Order się wyrobie, zatem do usły w niedzielę. Little Dragon, Bat For Lashes, Sigur Rós, Firendly Fires i... o czymś istotnym jeszcze zapomniałem, co tam było?

#11 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 08 września 2012 - 00:33

Hot Chip jak to Hot Chip, fajowa bujana, ale nie chciało mi się już na nich patrzeć bo w sumie znowu to samo, na uwagę zasługują warkoczyki wokalisty doczepione do indiańskiej przepaski, tyle co ponadprzeciętne :P

ciekawie się prezentował, to prawda :D

Jutro mnie pewnie nie ma, chociaż może na New Order się wyrobie, zatem do usły w niedzielę. Little Dragon, Bat For Lashes, Sigur Rós, Firendly Fires i... o czymś istotnym jeszcze zapomniałem, co tam było?

Spiritualized, Orbital?
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#12 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 września 2012 - 00:37

Spiritualized, Orbital?


O, Spiritualized, zdecydowanie. Orbitala też można luknąć zapewne z przyjemnością, ale Spiritualized myślę że naprawdę warto. Na Offie w 2009 headline'owali razem z The National, co prawda ich koncert sobie nieco odpuściłem siedząc na ławeczkach dalej od sceny a i rozwalony po U2 i dwóch nieprzespanych niemalże nocach nie doznałem jakoś naprawdę przesadnie, koncert był to bardzo zacny. O ile nie ma spadku formy jak to u 'dziadków' bywa, powinno być dobrze.

Aha. No i muszę powiedzieć że broadcasty z Main Stage brzmią naprawdę super, także z Bat For Lashes nie będzie takiej rzeźni jak na transmisji Open'erowej a i SR powinno zabrzmieć godnie.

#13 biz

biz

    Użytkownik

  • Members
  • 538 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Narnia

Napisano 08 września 2012 - 00:43

Zdecydowanie Flo najlepsza! Nie spodziewałam się aż takich uniesień, bo Ceremonials było srogim rozczarowaniem. The XX mieli momenty, pewnie na żywo bym bardziej doznała. I tak najbardziej zawiodłam się na dziewczętach z First Aid Kit. Bardzo lubię płytę, ale tutaj zabrakło mi energii, klimatu, nie wiem, chyba duża scena jeszcze nie dla nich. Umarłam z nudów.

#14 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 września 2012 - 00:46

Aha, jeszcze jutro ja przegapię ale Jessie Ware może zjebać, a może być sympatyczną fajnie-popową przystawką, także jak ktoś zwróci uwagę, niech da znać ;)

#15 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 08 września 2012 - 22:57

cały występ Florence na YT :)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#16 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 września 2012 - 22:26

Ogląda ktoś Spiritualized? Bo bardzo ładne i dobre so far ;)

#17 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 10 września 2012 - 18:54

Sigurów nie dali wczoraj :( była retransmisja New Order z soboty, podobało mi się, ale na Openerze chyba fajniej grali ;)
no i Bat for Lashes - naprawdę ładny koncert. Jessie Ware nie podobała mi się, ale nie nastawiałam się szczególnie, bo nie znam jej studyjnie.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#18 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 01 listopada 2012 - 18:27

stream z Pitchfork Music Festival w Paryżu

1 NOVEMBER

- 17:00 How To Dress Well
- 17:40 AlunaGeorge
- 19:05 Factory Floor
- 19:55 Japandroids
- 21:30 John Talabot
- 22:20 Sébastien Tellier
- 23:25 James Blake

2 NOVEMBER

- 17:00 Outfit
- 18:25 Jessie Ware
- 19:00 Wild Nothing
- 19:45 The Tallest Man On Earth
- 20:40 The Walkmen
- 22:20 Robyn
- 00:20 Animal Collective

3 NOVEMBER

- 17:40 Cloud Nothing
- 20:00 Liars
- 21:00 Death Grips
- 22:00 Breton
- 01:15 Totally Enormous Extinct Dinosaurs


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#19 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 listopada 2012 - 13:03

Dzisiaj o godzinie 19.00 czasu UTC w audycji irlandzkiej stacji radiowej TodayFM celebrujacej album "Loveless" zespolu My Bloody Valentine udzial wezma: Gemma Hayes, Gavin Friday, BP Fallon i Nathan Connolly ze Snow Patrol.

Link do radia online: http://www.surfmusic...ry/ireland.html

#20 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 14 grudnia 2012 - 15:52

Fajf lajf dzisiaj! Czyli Fyfe Dangerfield, Spiritualized, Kodaline i inni zagrają w ramach akcji Save The Children. Stream tutaj o 19. GMT (czyli o 20.)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych