Skocz do zawartości


Zdjęcie

Różne mniej istotne newsy o U2


1068 replies to this topic

#901 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 listopada 2019 - 17:57

No, ci u których już jest 22 piszą właśnie że to kolejny Coldplay :P

Oczywiście, podstawowe na tę okoliczność pytanie już na forum U2Start padło - i padło też szybkie dementi: niestety, to wciąż nie jest All My Life :(
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#902 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 listopada 2019 - 19:17

:o

 

Panowie zaskakują coraz bardziej, myślałem, że cokolwiek nowego usłyszymy od nich najwcześniej w 2024 roku, a tu proszę... Nie znasz dnia ani godziny :D

U2= zaskoczenia.Z nimi to juz tak od dawna,Nie wiedziałeś o tym? :)



#903 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 21 listopada 2019 - 19:53

:o 
 
Panowie zaskakują coraz bardziej, myślałem, że cokolwiek nowego usłyszymy od nich najwcześniej w 2024 roku, a tu proszę... Nie znasz dnia ani godziny :D

A Brian Eno mówił kiedyś że Songs of Innocence to prawdopodobnie ich ostatni album :) :) ;)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#904 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 listopada 2019 - 20:30

Nie wiem gdzie napisać ale niech będzie tu:

Przeanalizowałem trasy chłopaków w ciągu minionej dekady i wychodzi na to, że naprawdę najbardziej poszkodowanym obszarem jest nasz region geograficzny, a w tym Polska. W ciągu czterech tras panowie zjechali w zasadzie cały świat: obie Ameryki, Europę Zachodnią a teraz Antypody i kraje azjatyckie. Wychodzi więc na to, że w swoim przemierzaniu świata w latach 10 XXI wieku Irlandczycy kompletnie olali tylko trzy obszary globu: Afrykę (gdzie co do zasady nie odbywają się koncerty wielkich gwiazd rocka), Bliski Wschód (j.w.) no i Europę Wschodnią (gdzie koncerty gwiazd są już normą).

To szczególnie smutne zważywszy na to co mówili i jak się zachwycali występami w Polsce w 2005 i 2009 roku. A także tym, że z Berlina do Polski jest niecała godzina lotu i naprawdę zorganizowanie takiego koncertu w naszym kraju to byłby logistyczny pikuś. 

Nie przemawia też do mnie argument, że polscy organizatorzy są pazerni i nie sposób się dogadać. Jakoś WSZYSTKIE inne wielkie gwiazdy potrafiły to zrobić i wystąpiły w Polsce w latach 2010-2019 wielokrotnie. Jedynie U2 mają z tym jakiś cholerny problem. 

Taka Kanada, gdzie ludzie potrafią stać jak kołki na Streetsach i ogólnie atmosfera jest mocno sztywna dostała chyba z 20 koncertów w minionych latach. Nie widzę w tym wszystkim logiki, no poza kasą oczywiście. No ale nie wierzę, że wszędzie na świecie opłaca się robić koncerty, a jedynie w Europie Wschodniej nie (no dobra, wiem że po centrum Warszawy biegają niedźwiedzie polarne, ale bez przeady ;p )

 

Liczę, że panowie jednak się otrzeźwią i tak jak teraz pojechali ugłaskać australijskich fanów po dłuższej nieobecności, tak i Polskę uwzględnią w planach na pierwszy leg kolejnej trasy.

 

Sorry, ale musiałem to z siebie wyrzucić :P       



#905 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 listopada 2019 - 20:32

Ta, inne gwiazdy, z tiksami za 1500 złótówek za miejsca w dupie na narodowym ;) Serio wolę się do Berlina przejechać ;)



#906 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 listopada 2019 - 20:47

A ja nie wolę i Jacob ma oczywiście rację, zresztą sam o tym już pisałem. Gdyby wziąć okres od 2015 r. to naprawdę ciężko znaleźć gwiazdę pierwszego, międzynarodowego formatu, która by w tym czasie nie wystąpiła w Polsce (będąc w trasie), niektore grały tu po kilka razy, a U2 są zdecydowanie największą z nich. Dwie z wymienianych dotychczas gwiazd - Celine Dion i Taylor Swift - już w przyszłym roku nadrobią tę zaległość (odpowiednio Tauron Arena i Opener). Ominęły nas trasy Rebel Heart Madonny i Adele Live 2016. Coś jeszcze? Bo wymieniać tych, którzy byli, z samej czołowki najbardziej dochodowych tras, to można bez końca. Tyle że Madonna i Adele miały w tym okresie po jednej trasie. U2 zdazyli zagrać trzy i ominęły nas wszystkie. To naprawdę jest trudno zrozumiałe i nie ma sensu udawać, że nie ma w tym nic osobliwego.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#907 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 listopada 2019 - 20:51

No dobrze, nie jest fajnie, ale dlaczego tak jest? Ktoś już wie? Bo skończymy na jak zwykle jałowym nic nie wnoszącym domyślaniu się smażąc kalki tych samych postów i teorii co zawsze. Plus naprawdę jakby U2 przyjechali pewnie by ich dali na Narodowy jak Stonesów albo Collinsa bo to raczej ta liga a nie Taylorka już, sorry, albo jakaś halę z tiksami za miljony gdzie sprzedaliby się jak Bieber w 5 sekund.



#908 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 listopada 2019 - 21:21

No pewnie tak. I co z tego? Że nagłośnienie? Mam je w dupie, i tak znam wszystkie piosenki na pamięć i przesłucham wszystkie koncerty na trasie. Zresztą teraz to już i tak musztarda po obiedzie. Nową płyta podobno już się raźno robi, więc za jakieś 4-5 lat temat sam powróci:p
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#909 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 listopada 2019 - 21:27

To jesteś młodszy ode mnie ;) Ja to wolę sobie kulturalnie przyjechać na koncert, nie wydać na niego tyle ile za Open'era, wejść jak się ma zacząć a nie koczować od rana, skoczyć se na siku na Vertigo po piwerku, a jednocześnie potrafię i koncertu doznać i mieć łezki w oczach, żeby nie było, tylko w ludzkich warunkach i że słychać dobrze a nie zgrzyty że uszy bolą, to mogło nie przeszkadzać za pierwszym razem w Chorzowie ale jak się idzie ten 7 czy 8 raz na ten sam band, choćby to było U2... W hali w Berlinie z kibla słychać tak dobrze (źle) jak na Narodowym na wysokich trybunach :P Przynajmniej na Depeszach tak było (tak, zaciągnięto mnie na koncert Depeszów, wyobraź sobie).

 

Zresztą ja to w ogóle jestem SRU FANEM, celowo i świadomie olałem Zombie-JT-Tour :P



#910 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 26 listopada 2019 - 04:00

Plus naprawdę jakby U2 przyjechali pewnie by ich dali na Narodowy jak Stonesów albo Collinsa bo to raczej ta liga a nie Taylorka już, sorry, albo jakaś halę z tiksami za miljony gdzie sprzedaliby się jak Bieber w 5 sekund.


ale to gdzie mają zagrać? pod Jasną Górą? teraz czy to Warszawa/Kraków, czy Berlin, czy Londyn, czy nawet Sydney, ceny biletów są praktycznie takie same. i te na stadion i na hale. nie chce ich na Narodowym wcale, ale koncert w Polsce to byłoby coś. liczy się również atmosfera miejsca i publiczność.

IrishGirl z u2.heh.pl


#911 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 listopada 2019 - 15:21

Fajny był stary Śląski ale byłem na Gunsach i do połowy nic nie było słychać taki duden. Narodowy to porażka tam się za kare chodzi, co drugi na koncercie dostał bilet z korporacji... to idzie na koncert co tam, że nie będzie Zenka Martyniuka pójdzie na Stonesów,Collinsa czy Bon Jovi pokaże foto, że był niech ludzie widzą   ;)



#912 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 06 grudnia 2019 - 18:50

Od dziś na platformach streamingowych dostępna jest EPka: The Eternal Remixes.
Pride, LIBIA, The Best Thing i Beatiful Day w nowych mixach w walce o indyjski rynek ;)
Powiem szczerze że BD Amaal Mallik Reprise - jest ogromnym wyzwaniem....

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#913 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 06 grudnia 2019 - 19:16

Remiksy do odsłuchu na jeden raz. BD wyzwanie, fakt. Ponadto Best Thing w ciekawej refrenowej wersji. I nawet spoko, ciekawie byłoby usłyszeć pierwotne wersje pewnych piosenek, a ten Best brzmi intrygująco. Poza tym.. no lipa.


last  


#914 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 06 grudnia 2019 - 21:02

ogromnym wyzwaniem do przesłuchania? boję się :P

IrishGirl z u2.heh.pl


#915 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 06 grudnia 2019 - 22:49

A dla mnie BD jest najlepsze z całej paczki. Z chęcią bym przesłuchał w wersji językowej angielskiej ;)


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#916 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 grudnia 2019 - 13:10

Te remiksy powinny się nazywać "Bollywood Remixes" :D  mimo to, słucha się całkiem bezboleśnie. Bardziej mi jednak zależy na tych zapowiadanych remiksach Ahimsy, bo liczę, że będzie wśród nich choć jedna wersja z samym U2 (niestety, ani Rahmana, ani tym bardziej jego córeczek nie mogę zdzierżyć).


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#917 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 grudnia 2019 - 14:39

Poza tym.. no lipa.


Potwierdzam słabiutkie są te remixy

#918 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 14 grudnia 2019 - 19:16

Widzieli leak z sesji zdjęciowej Antona z zespołem w basenie? Może photo session na nowy album?

#919 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 grudnia 2019 - 19:20

Widzieli leak z sesji zdjęciowej Antona z zespołem w basenie? Może photo session na nowy album?

Widzieli..

#920 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 grudnia 2019 - 19:51

Zapowiada się bardzo fajnie, ale prędzej to na okładkę jakiegoś magazynu. Bardzo wątpliwe, żeby to zwiastowało nowe wydawnictwo (chyba, że jakąś przyszłoroczną reedycję lub Best Of 2000-2020?) 





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych