Jump to content


Photo

Różne mniej istotne newsy o U2


1068 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 22 sierpnia 2012 - 23:52

Bo wszyscy piszą to w szałtboksie a potem ginie. Zatem proszsz. Jak coś nie pasuje do "Ogólnie o <członek zespołu>" a nie jest na tyle istotne żeby zakładać nowy temat, albo nie pasuje do innych, piszemy tu. No. No to nius pierwszy:

One_U2 - fan Dołączona grafika :(22 sierpień 2012 - 21:52 )http://www.atu2.com/...-st-tropez.html ale się imprezowało
Jacob Dołączona grafika :(22 sierpień 2012 - 12:57 )a tutaj obaj panowie w stanie delikatnie mówiąc wskazującym: http://www.youtube.c...h?v=j6CwQS9kUoE ;)
Jacob Dołączona grafika :(22 sierpień 2012 - 12:56 )http://www.youtube.c...h?v=HMctUHjEaFg biedny Bono, nawet na wakacjach każą mu śpiewać. Swoją drogą Edek nie do poznania wręcz bez czapki :D

U2 było w pubie, ktoś ich napadł i kazał śpiewać i coś mówić. No, takie niusy jak ten, jak co Bonio jadł na śniadanie, dokąd wyprowadzał psa i czy Edge po nim sprzątał, czy Larry już umie obsłużyć pralkę bo Adaś go nauczył albo odwrotnie - to tu ;)


Aha, proponowałbym obsłudze forum wątki takie jak ten o rocznicy ślubu Bono i Ali też doklejać tu albo do "Ogólnie o Bono" w tym przykładowym przypadku czy coś.. ;)

#2 piotrasik

piotrasik

    Użytkownik

  • Members
  • 801 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 23 sierpnia 2012 - 08:41

ale się panowie zaróżowili...

#3 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 23 sierpnia 2012 - 14:23

Skoro tak to niech będzie, coraz bardziej się ukróca lista tematów, które można poruszać na shoutboxie :P

Ale jeśli już powstał taki temat zbierający najmniej istotne detale z życia zespołu to osobiście wypowiem się, że podobają mi się nowe supertrendihipsterskie żółte spodnie Bono. Co o nich sądzicie? :D

#4 Mo.

Mo.

    Użytkownik

  • Members
  • 914 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 23 sierpnia 2012 - 15:22

Ale jeśli już powstał taki temat zbierający najmniej istotne detale z życia zespołu to osobiście wypowiem się, że podobają mi się nowe supertrendihipsterskie żółte spodnie Bono. Co o nich sądzicie? :D


be hipster. be cool.
"I will not hear what you have to say

Cause I need freedom now
And I need to know how
To live my life as it's meant to be"

#5 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 23 sierpnia 2012 - 17:55

temat ok może być :rolleyes:
Posted Image

#6 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 23 sierpnia 2012 - 22:03

Skoro tak to niech będzie, coraz bardziej się ukróca lista tematów, które można poruszać na shoutboxie :P



temat ok może być :rolleyes:


Marysieńka approves, jest dobrze. No bo wszystkie tematy giną na szałtboksie a forum przez to straszny zerową aktywnością, wiadomo że sobie można na szałcie popisać ot tak, ale czasem ktoś coś wrzuca, jakaś epicka dyskusja z tego wynika a potem ginie. To w końcu forum a nie u2shoutbox.com, ej ;)

A spodnie zawodowe. Hipster-Bono, nowy superbohater!




#7 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 24 sierpnia 2012 - 01:58

no to niusik, taki o:

Guatemala invites U2 and Elton John to celebrate end of Mayan Era

The Mayan calendar ends on December 21. Will Neil Young, Sting and Bruce Springsteen join in on the festivities in Guatemala City?

The Irish band U2, British singer Elton John and Spanish tenor Placido Domingo, among other musicians, were invited to Guatemala to celebrate the end of the Mayan calendar, on December 21, according to the Culture Ministry.

The list of invitees also includes Canadian singer Neil Young, English singer Sting, Armenian metal group System of a Down and U.S. superstars Bruce Springsteen and Janet Jackson.

The ministry stated ?world leaders, thinkers, philosophers, scientists? are invited to the ?World Summit for Humanity? on December 21.

?That day marks the conclusion of the Grand Cycle of the Mayan calendar ? called 13 B'aktun ? and the beginning of a new era of 5,200 years,? explained Culture Minister Carlos Batzin.

Others happen to believe that the end of the calendar marks the end of the world.

The Guatemalan government, Mexican producer Raúl Julia-Levy, Guatemalan writer Carlos Barrios and Mayan spiritual guides are leading the activities.

?We are at a turning point, a moment of opportunity, but overall of commitment, so that the natural order that the Mother Earth is going through parallels as human beings, our lives, our civilizations,? Batzin added.

According to the Mayan solar calendar, December 21 ends an era of 5,200 years and starts a new cycle, which has led to speculation about the end of humanity, but the Maya did not share that vision.

On Tuesday, Mayan priests performed a ceremony in the archeological center Kaminal Juyu, in the Guatemalan capital, as part of the activities of the countdown to the end of the age ?Oxlajuj B'aktun.?

The Mayan calendar consists of 18 months of 20 days each, plus the ?Wayeb,? the holy month of five days. The ?B'aktun? is the longest unit of this system and is equivalent to about 400 years.

The Mayan culture had its peak in the so-called Classic period (250-900 AD). Then began a period of decline in the post-Classic period (900-1200 AD).


a żółte spodnie są beznadziejne, nie podobają mi się. no chyba że Bono chciał być lemon, to mu wybaczam.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#8 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 24 sierpnia 2012 - 20:43

Super wiadomość, a gdyby naprawdę doszło tego dnia do końca świata byłoby jeszcze lepiej - wyobraźcie sobie ginąć z muzyką U2 na ustach? :P

#9 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Posted 25 sierpnia 2012 - 18:27

a jakby tego koncertu nie było to nie bedziesz ?
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#10 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 25 sierpnia 2012 - 19:35

Szansa o wiele mniejsza, tak to możliwe, że w chwili apokalipsy akurat będę słuchał streamu z ów koncertu. Jeśli go nie będzie bardzo możliwe, że będę zajęty czymś mniej sympatycznym.

#11 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 27 sierpnia 2012 - 21:06

filmik z 25 sierpnia
http://www.youtube.c...layer_embedded#!
Posted Image

#12 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 28 sierpnia 2012 - 23:53

filmik z 25 sierpnia
http://www.youtube.c...layer_embedded#!


Heh, Bonias i to jego udawanie, że mu się podoba :) W ogóle skąd on nabrał tylu ludzi do kolacji? Nie wyglądają na nikogo z branży muzycznej, prędzej charytatywnej.

http://www.youtube.com/watch?v=aYEC6XemiwY

Wiem, być może wszyscy to znają, może nie, ale ciekawi mnie ten utwór. Pojawia się pare komentarzy, że to fake, ale coś w nim jest jutowego, jeśli już to było to wybaczcie :rolleyes: Zbyt dużo o nim w internecie nie ma, nie jest to ponoć żaden outtake ;d (ponoć..)


Trzeba czekać na SOA, jak znajdzie się coś podobnego to już wiemy, że to to jakieś demo. Ale wątpliwe raczej moim skromnym zdaniem.

#13 blindness

blindness

    Użytkownik

  • Members
  • 240 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Elbląg

Posted 30 sierpnia 2012 - 13:01

filmik z 25 sierpnia
http://www.youtube.c...layer_embedded#!

Bonio nie zaskoczył, że panowie wystąpili do niego z apelem, po obejrzeniu kilku koncertów U2... :)

#14 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Posted 30 sierpnia 2012 - 19:52

Bonio nie zaskoczył, że panowie wystąpili do niego z apelem, po obejrzeniu kilku koncertów U2... :)


Ja tam myślę, że panowie są pod ogromnym wrażeniem Bonia, który "mooves like Jagger" podczas snipeciku It's Only Rock and Roll w Pasadenie ;) spodobało się i w dyplomatyczny sposób dają do zrozumienia, że chcą więcej :P

ps. blindness - ja osobiście jestem pod wrażeniem Twojego zdjęcia w avatarze :rolleyes:
Every day I die again and again I'm reborn

#15 blindness

blindness

    Użytkownik

  • Members
  • 240 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Elbląg

Posted 05 września 2012 - 14:42

Ja tam myślę, że panowie są pod ogromnym wrażeniem Bonia, który "mooves like Jagger" podczas snipeciku It's Only Rock and Roll w Pasadenie ;) spodobało się i w dyplomatyczny sposób dają do zrozumienia, że chcą więcej :P

ps. blindness - ja osobiście jestem pod wrażeniem Twojego zdjęcia w avatarze :rolleyes:

Dzięki. Fotka z mojej i męża sesji ślubnej. mamy jeszcze klika takich kwiatków :) dobra. koniec offa :)

#16 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 07 września 2012 - 11:09

Bono pojawił się na gali GQ Men Of The Year Awards 2012 i zapowiadał zwycięzce w kategorii Inspiration Of The Year: Salmana Rushdie.

Przy okazji zaprezentował światu swoje nowe, ekstrawaganckie okulary:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

http://www.youtube.com/watch?v=CwgsIGHMPJY&

#17 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 07 września 2012 - 23:18

Bono i Bradley Wiggins (mistrz olimpijski i mistrz świata w kolarstwie):

Dołączona grafika

ładne zdjęcie ;)
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#18 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 08 września 2012 - 14:16

Na u2start.com ktoś znalazł mega składankę U2 The Complete Edition 1976 - 2012
Bardzo ciekawa sprawa, choć prawdopodobnie jest to jakiś fake, nieoficjalna dyskografia.
Zdjęcia jednak mówią coś innego ^^

http://fr.ioffer.com...te-19-521794077

http://www.ebay.com/...PrefLoc=2&rt=nc

#19 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 08 września 2012 - 15:49

No co jak co, jeżeli to jest fake to trzeba było ładny nakład by stworzyć takie pudło, okładki i wszystko żeby tak ładnie wyglądało. Fajna sprawa, lecz na 99% nieoficjalna jednak :rolleyes:
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#20 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Posted 08 września 2012 - 16:55

Tzn ja nie twierdzę, że to jest fake (fake w sensie - nie jest to oficjalne wydanie jak mogłoby się wydawać), aczkolwiek właśnie nieoficjalne wydawnictwo (Pomimo umieszczonych znaczników np "Island") Ludzie na forum po prostu twierdzą, że coś z tym jest nie tak. Fajne pudełko jednak :D

Nawet plakat jest!

EDIT: Pojawił się tweet od Jimmy Car'a : http://pics.lockerz.com/s/241567462 Boniacz balanguje!



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users