Jump to content


Photo

U2 zagraja w lipcu 2013 na koncercie charytatywnym w czeskiej Ostravie


38 replies to this topic

#21 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 maja 2012 - 09:41

Recenzje redaktorków (o Glasto) też były miażdżące.


Serio? Jeśli tak to gratuluję ów brytyjskim recenzentom gustu, jeżeli nie podobał im się występ U2 na Glasto 2011 to jestem ciekawy co by musiał zrobić zespół by ich zaspokoić? a może po prostu, ów recenzenci nie lubią U2 i NIC co robi ten zespół im się nie podoba. i chyba ta wersja jest najbardziej prawdopodobna (przypomnijmy chociażby fatalne opinie o NLOTH).

#22 bono3d

bono3d

    Użytkownik

  • Members
  • 83 posts

Posted 09 maja 2012 - 09:56

Z obozu U2 brak póki co konkretnych informacji na temat palnów wydawniczych i koncertowych na przyszły rok. Niby byli w stdio, ale nic konkretnego z tego nie wynikło. Tak więc koncert na Słowacji to chyba można sobie włożyć między bajki. Przy całym szacunku nie wiem czym miałby być podyktowany występ U2 akurat na Słowacji. Promocja żadna, festiwal mało znany, cel chartetatywny może i szczytny, ale U2 takich występów zaliczyło sporo. Może popjawi się tylko sam Bono tak jak na festiwalu w Maroku, a dorobiono teorię o koncercie U2. No chyba, że to wynika z czysto przyziemnych pobudek Bono poprostu uwielbia knedliki i zrobi sobie knedlik Tour. Na razie póki co informacja o koncercie U2 na słowacji wydaje się być mało wiarygodna. Chyba, że niebawem oficjalnie dowiemy się co zespół planuje na przyszły rok i wszysto ułoży się w logiczną całość (scenarusz możliwy, ale niestety mało realny)

#23 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Posted 09 maja 2012 - 10:00

Dokładnie, tak samo uważam, Jacob. Odnoszę wrażenie, że ich tam po prostu w tym UK nie lubią (nie mówię oczywiście o fanach) albo oczekują od nich nie wiadomo czego i tylko wypatrują jakiegoś potknięcia. U2 na Glasto byli moim zdaniem świetni i dali z siebie co mogli, uwielbiam ten koncert. Byłam bardzo wkurzona tymi opiniami i porównaniami do Coldplaya, który wg pismaków wypadł o niebo lepiej :o (sorry za off topicowy charakter tego postu)
Every day I die again and again I'm reborn

#24 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Posted 09 maja 2012 - 16:02

Kolega Bono3D napisal : "Tak więc koncert na Słowacji to chyba można sobie włożyć między bajki. Przy całym szacunku nie wiem czym miałby być podyktowany występ U2 akurat na Słowacji" Nie wiem, skad sie wziela ta Slowacja, bo od poczatku informacje podalem jako koncert w Czechach, w Ostrawie. Radze czytac uwazniej i od poczatku :-)) A co do U2 na Glaston, tez uwazam ten wystep za super, atmosfera wspaniala, oby takich bylo wiecej !!! A co do mozliwosci zagranie U2 na tej akcji charytatywnej, to prosze poczekac, mam zamiar porozmawiac z organizatorami calej akcji, moze uda mi sie cos z nich wyciagnac, choc narazie z powodow zrozumialych przed podpisaniem umowy z Guinnessem, nie sa zbyt rozmowni o detalach calej akcji :-) Poczekajmy - zobaczymy !!
Dołączona grafika

#25 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 maja 2012 - 19:46

Do wszystkich niedowiarków: Trochę więcej optymizmu. Może przewidywanie na podstawie tego newsa całej nowej trasy koncertowej to przesada, ale nawet gdyby to miał być tylko jednorazowy występ, to już by było coś, na co warto czekać. Choć ja też mam cichą nadzieję, że to, co mamy obecnie, to jest tylko cisza przed burzą. :)

#26 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Posted 10 maja 2012 - 19:24

Był kiedyś taki film dokumentalny o tytule "Czeski Sen". Coś czuję, że ten wielki koncert U2 może się skończyć właśnie jak ten film. :D


Dokładnie , też mi to przeszło przez myśl!!!!!
Będę monitorować wątek i mam nadzieję,że nie okaże się snem....
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...

#27 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Posted 10 maja 2012 - 20:05

Czemu mam orionstarowi nie wierzyć, skoro on tam siedzi i wie najlepiej co i jak? Wierzę!

[2]

#28 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 10 maja 2012 - 22:31

jeśli to prawda to Orionstar szykuj ogródek pod namioty dla forumowiczów ;)

#29 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Posted 11 maja 2012 - 16:32

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy sledza ten temat B) Jakis niecierpliwy czeski redaktor odrazu zwrocil sie o informacje o mozliwosci tego wystepu do managementu U2. Rzeczniczka prasowa, Regine Moylett z agentury RMP odpowiedziala mu, ze jej nie wiadomo nic o mozliwosci koncertu U2 w Czechach... Naturalnie, w tej branzy nikt nie potwierdzi takiej akci pzed podpisaniem umowy i uzgodnieniu wszystkich detali. Organizatorzy festiwalu jednak twierdza, ze sa w kontakcie z managementem U2 juz okolo roku i wiekszosc detali o wystepu U2 na festiwalu jest juz uzgodniona... A wiec co o tym myslec?? Prawda czy fikcja ?? Ja jednak mysle, ze organizatorzy troche za wczesnie sprawe podali do prasy, ale nie klamia, bo o mozliwosti tego wystepu i zgodzie U2 slyszalem juz kilka miesiecy temu od osoby blizkiej organizatorom. Pozostaje nam wiec miec nadzieje, ze nie bedzie to nastepny "Czeski sen" jak tutaj podawano, ale cos, co moze sie naprawde wypelnic i za rok bedziemy stali pod podium U2, po 16 latach znowu w Czechach ! Poczekajmy wiec spokojnie...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30 Moz

Moz

    Użytkownik

  • Members
  • 226 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 26 stycznia 2013 - 00:44

Coś wiadomo więcej na ten temat ? Mamy juz 2013 rok..... Chętnie bym się wybrał na taki koncert :)

#31 U2 my love

U2 my love

    Użytkownik

  • Members
  • 5 posts

Posted 03 marca 2013 - 10:22

Powiedzcie że to nie prawda :) Znowu sobie nadzieii narobie :( Wie ktoś cos wiecej na temat rzekomego koncertu??

#32 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 03 marca 2013 - 11:13

Jest to NIEPRAWDA.

#33 U2 my love

U2 my love

    Użytkownik

  • Members
  • 5 posts

Posted 03 marca 2013 - 11:22

Proszę wybaczyć mój błąd :) Dla mnie jest jeszcze wcześnie także mój kochany mózg się dopiero budzi. Pytam teraz poważnie czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego koncertu. Mogą być i najgorsze chociaż wolałabym żeby to była prawda :)

#34 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 03 marca 2013 - 11:28

Heh, akurat nie miałem na celu skorygowanie twojego błędu, a podanie informacji, że koncert się nie odbędzie. Szkoda drążyć temat i zaprzątać sobie zwoje mózgowe takimi newsami. Zapraszam do zaprzenia herbaty, włączenia relaksującej muzyki i korzystania z ostatnich wolnych chwil weekendu przed zabójczym dla ciała i umysłu - poniedziałkiem.

#35 U2 my love

U2 my love

    Użytkownik

  • Members
  • 5 posts

Posted 03 marca 2013 - 12:14

Herbatka jest a U2 z głośników juz słychać od rana :) A co do poniedziałku to niektórzy mają go wolny ;)

#36 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 03 marca 2013 - 14:09

Chyba faktycznie ten rzekomy koncert to fake, podobnie jak występ na tegorocznym Rock in Rio... Cóż, musimy się pogodzić z myślą, że najwcześniej zobaczymy Wielką Czwórkę na scenie w 2014.

#37 slawku2

slawku2

    Użytkownik

  • Members
  • 43 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gubin

Posted 03 marca 2013 - 19:35

Czeski sen. Ponownie:(

#38 U2 my love

U2 my love

    Użytkownik

  • Members
  • 5 posts

Posted 03 marca 2013 - 19:44

Ale jak taka informacja się pojawiła czyli jakieś ziarenko prawdy musi w tym być :)

#39 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Posted 04 marca 2013 - 19:35

Taaak, jasne, a Rubik wygryzł U2 na iluśtam lecie Krakowa ;) Informacja z czapy i tyle :D



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users