Skocz do zawartości


Zdjęcie

Roxette


2 replies to this topic

#1 Masseur

Masseur

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 maja 2012 - 18:55

Szukałem i szukałem. Zabijcie mnie - nie ma. Więc powinien się znaleźć temat o najlepszych (B)) muzycznie Szwedach.

Dołączona grafika

Do rzeczy: 24 lipca AD 2012 zagrają w Ergo Arenie w Gdańsku. Ceny biletów bardzo przystępne - od 121 do 220 zł.

Oprócz standardów można się spodziewać dużej części "Travelling", który jest fan-ta-sty-czny!

Ktoś z południa się wybiera? Albo z północy? Anybody?

#2 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 listopada 2012 - 23:44

Szukałem i szukałem. Zabijcie mnie - nie ma. Więc powinien się znaleźć temat o najlepszych (Dołączona grafika) muzycznie Szwedach.

....................

Do rzeczy: 24 lipca AD 2012 zagrają w Ergo Arenie w Gdańsku. Ceny biletów bardzo przystępne - od 121 do 220 zł.

Oprócz standardów można się spodziewać dużej części "Travelling", który jest fan-ta-sty-czny!

Ktoś z południa się wybiera? Albo z północy? Anybody?


Fakt, też szukałem i nie znalazłem. A zbyt leniwy by założyć. :D/>

A co do ulubionych Szwedów, to byłem rok wcześniej w Warszawie, było super. Setlista jak dla mnie trochę lepsza. Teraz już nie było możliwości wyjazdu :unsure:/>, trzeba wybierać i oszczędzać też na inne koncerty :P/>. Ale jak przyjadą następnym razem przyjadą to obecność obowiązkowa.

Co do Travelling - ciekawy zestaw utworów. Pierwsza połowa to nowe kawałki, druga to odświeżone, bądź zagrane w nowych wersjach stare utwory. Brakuje mi trochę kawałków Live, ale może nadchodzące DVD trochę to nadrobi.

#3 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 grudnia 2019 - 18:59

Zmarła wokalistka zespołu Roxette Marie Fredriksson miała 61 lat

https://www.youtube.com/watch?v=yCC_b5WHLX0





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych