Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka U2forums.com '09


  • Please log in to reply
551 replies to this topic

#101 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 18 marca 2009 - 12:43

O tak, tak z hasełkiem typu: "Poland need a big kiss" jak najbardziej. Tylko jakoś to fajnie zaprojektować i będzie ok. Jestem za.
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#102 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 18 marca 2009 - 13:15

Tak sobie dzisiaj siedziałam i patrzę, że ruszył wątek koszulkowy, więc pomyślałam, że może jeszcze coś pokombinuję. Tym razem wymyśliłam takie coś :) :
Przód:
Dołączona grafika

Tył:
Dołączona grafika


taki zestaw przodu z tyłem by mi się bardzo podobał. tylko koszulka biała zeby była. :)
Dołączona grafika

#103 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 18 marca 2009 - 13:16

Czy mogę mieć przerąbane jeśli wykorzystam na koszulce przerobione zdjęcie z sesji no przypuśćmy np. "Q" ?
Gdzieś, coś tam czytałem, że wykorzystywanie zdjęć w celach komercyjnych bez zgody autora... bla,bla,bla Wiecie.

Ale na koszulkach u2@pl tych "chorzowskich" z 2005 jest ten motyw przerobiony z okładki HTDAAB - czerwone sylwetki.
Mniej więcej o coś takiego mi chodzi.
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#104 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 18 marca 2009 - 14:37

Ale to już było... (i nie wróci więcęj..? I hope!)
Dokładniej: w 2001!!!
Mamy 2009!!!

Wykonanie, pomysł i wzór są wielce ok, najlepsze jakie tu widziałem.
Co za problem zmienić napis? Zresztą, mi ten nie przeszkadza.
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#105 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 marca 2009 - 14:39

projekty derki jak na razie chyba najbardziej przypadly mi do gustu, niektore sa swietne

#106 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 marca 2009 - 14:49

Only Poland can leave such a mark - genialne ! Można by zrobić wersje z jednym i drugim napisem. Pierwszy raz od czasu koszulek U2@pl z elevationowym sercem widzę projekt, który naprawdę chciałbym mieć.

@methiu: nie jestem pewien, ale chyba tego, co my tu robimy nie można nazwać " celem komercyjnym ". Forumowicze płacą tylko za zrobienie koszulek, nikt na niczym nie zarabia. W każdym razie od zawsze wykorzystywano " oficjalne " symbole, i jeszcze nikt się nie czepił.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#107 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 18 marca 2009 - 19:36

Witam

kilka spraw sie zebralo postaram sie odpowiedziec za jednym zamachem ...

dzieki za slowa uznania i krytyki co do moich projektow ! .. - ale do tego jeszcze wrocimy ...

jesli chodzi o organizacje dystrybucji to :

faktycznie polega to na zalozeniu sklepu internetowego z koszulkami ( i tak to mialem zrobic !), ale w tym wypadku mam pewnosc ze nikt nie bedzie w w tym mieszal - tzn:
- wzor nalezy do tego ktory zalozy sklep i on nim dysponuje
- sprzedajacy sam ustala marze jaka chce osiagac z tych zamowien - w tym wypadku jesli sie da ustalona bedzie na zero zlotych lub jeden grosz ...
- istnieje mozliwosc akceptacji przez sprzedajacego osob, ktorym ma byc koszulka wyslana ! - wiec mozna przeprowadzic selekecje, zeby koszulki nie znalazly sie w niepowolanych rekach - jest to proste do zoorganizowania !

a firma jest pewna - wspolpracuje z nimi od jakiegos czasu i nie zawiedli mnie nigdy tak jakosciowo jak i terminowo ....
ale obiecuje ze wszystkiego dowiem sie wkrotce i dokladnie zrelacjonuje .....

pokrotce polegac to bedzie na tym :
bedzie udostepniony link do strony sklepu gdzie bedzie mozna zamowic koszulke na okreslonych zasadach ....
i koniec .....
nikt nie bedzie sie musial o nic wiecej martwic ani angazowac w to kogokolwiek ....

mysle ze uda sie to w taki sposob poukladac, zeby cena byla akceptowalna .....
wiesci wkrotce .....

jesli chodzi o koszty - to nawiazujac do moich projektow to wygladaja one tak a nie inaczej rowniez ze wzgledow wlasnie finansowych
sa ta zaprojektowane aby byly jak najtansze do wykonania - wiem z doswiadczenia, ze im prosciej tym czytelniej i latwiej wykonac !!!

napewno posiedze nad nimi jeszcze i poprawie conieco - pod warunkiem ze jakas dobra dusza przesle mi lub wskaze miejsce gdzie jest oficjalna czcionka - bo to co mam jakos inaczej wyglada !

PROSZE !!!!! niech mi ktos podesle te czcionke !

no i kwestia fotografii i jej wykozystania w projekcie .....

nie wydaje mi sie zeby to byla bezpieczna sprawa .. prawa do takich zdjec maja najczesciej agencje lub same gazety jak np "Q" ...
i zycza sobie sporych pieniedzy, ze konkretne jego zastosowania, wielkosc rozdzielczosc itp .....

wiec ja bym ni uzywal tego zdjecia oficjalnie !!! ......

jednak znajac polskei realia - to nic nikomu nie grozi do momentu gdy nei zostana naruszone konkretnie czyjes prawa i interesy ...
np . gdyby ktos wystawil taka koszulke na stoisku przed koncertem lub zaczal masowo sprzedawac na allegro !!!
moze wtedy jakis przedstawiciel interesow zespolu moglby interweniowac ....

reasumujac - to mozna sprobowac przetwarzac zdjecie tak zeby stalo sie elementem projektu lub jego kanwa (sam tak czesto robie !) ...
wtedy jest to prawie legalne .....

ale z doswiadczenia wiem, ze wykozystywanie zdjec do projektow koszulek - to ciezka sprawa ..
jesli chodzi o wykonanie i zeby to zdjecie bylo trwale oraz czytelne przez wiecej niz kilka tygodni - to dosc droga zabawa ....
patrz moja koszulka na zloty (zdjecia Depe z ostatniego zlotu w Poznaniu !!!) - za ta koszulke mozna bylo wyprodukowac kilka innych .....



pozdrawiam


ps. Derka świetne projekty !!!
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#108 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 18 marca 2009 - 19:44

Dziękuję :)

Pigol, dowiaduj się, dowiaduj... Spraw, abyśmy mieli te koszulki... ^^

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#109 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 18 marca 2009 - 20:50

Johnny, mówisz masz ;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika


FANTASTYCZNE! :D

#110 kinia

kinia

    Użytkownik

  • Members
  • 200 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zacho-pomorskie :)

Napisano 18 marca 2009 - 21:05

Jeśli już będzie jakiś wzór zaakceptowany to ja też się piszę na koszulkę :P- jeśli można? :P
Dołączona grafika

#111 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 18 marca 2009 - 21:07

Derka świetny projekt, ma ktoś może czcionkę nową U2tową?

#112 =W1=

=W1=

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wiochowo Pomorskie Danzig

Napisano 18 marca 2009 - 21:14

Przyłączam się do pytania o czcionkę i zapodaję tekst na koszulkę:
...I was speeding on the subway,
Through the stations of the Warsaw Metro...

Tak, wiem, durne.

#113 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 18 marca 2009 - 21:24

Czcionka to ta na H. Haa... coś tam. Dużymi literami pisać i zamalować pędzlem literki "o". (w każdym razie ja jej używam i tak robię ;-) ) W Photoshopie mozna ustawic odległości między literkami

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#114 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 18 marca 2009 - 21:55

Bardzo fajne projekty, szczególnie podobają mi się białe koszulki Zbycha i Derki. Dodatkowo białe koszulki się sprawdzą , jeśli będą upały :P Tak sobie pomyślałam, że może i szare fajnie by wyglądały, zawsze to jakieś nawiązanie do płyty ;)

#115 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 18 marca 2009 - 23:50

Czcionki znalezione na u2start

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#116 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 marca 2009 - 00:07

jesli chodzi o organizacje dystrybucji to :

faktycznie polega to na zalozeniu sklepu internetowego z koszulkami ( i tak to mialem zrobic !), ale w tym wypadku mam pewnosc ze nikt nie bedzie w w tym mieszal - tzn:
- wzor nalezy do tego ktory zalozy sklep i on nim dysponuje
- sprzedajacy sam ustala marze jaka chce osiagac z tych zamowien - w tym wypadku jesli sie da ustalona bedzie na zero zlotych lub jeden grosz ...
- istnieje mozliwosc akceptacji przez sprzedajacego osob, ktorym ma byc koszulka wyslana ! - wiec mozna przeprowadzic selekecje, zeby koszulki nie znalazly sie w niepowolanych rekach - jest to proste do zoorganizowania !

a firma jest pewna - wspolpracuje z nimi od jakiegos czasu i nie zawiedli mnie nigdy tak jakosciowo jak i terminowo ....
ale obiecuje ze wszystkiego dowiem sie wkrotce i dokladnie zrelacjonuje .....

pokrotce polegac to bedzie na tym :
bedzie udostepniony link do strony sklepu gdzie bedzie mozna zamowic koszulke na okreslonych zasadach ....
i koniec .....nikt nie bedzie sie musial o nic wiecej martwic ani angazowac w to kogokolwiek ....

mysle ze uda sie to w taki sposob poukladac, zeby cena byla akceptowalna .....wiesci wkrotce .....


Pigol - swietny pomysl i swietna robota!!!!

W ten sposob rzeczywiscie bedzie to minimum pracy:
1 - przeniesienie projektow na strone do glosowania
2 - zalozenie konta/strony w sklepie koszulkowym
3 - ustalenie terminow
4 - zawieszenie wybranego projektu na stronie
Tylko ktos bedzie musial akceptowac kupujacych... ale na jakiej podstawie? ankieta osobowosciowa czy z wiedzy o zyciu bono? ;)

Czy moglbys sie takze tam dowiedziec, jakie maja terminy od zamowienia do wysylki - powinnismy miec na tyle czasu, zeby kazdy chetny koszulke przed chorzowem zdazyl zakupic i otrzymac. Dzieki temu latwiej bedzie ustalic terminy i bedziemy wiedziec czy mamy sie spieszyc z projektami i glosowaniem... Rozumiem, ze rozmiary, kolory koszulek i fasony M czy F sa do wyboru? Jesli tak, to trzeba bedzie uwzglednic to w projektach koszulek, zeby biale/czerwone czy czarne elementy nie ginely na koszulce...

Patryk - to moze jednak ruszymy ze strona z projektami? moznaby przeniesc te, ktore juz sa (w kompletach przod+tyl) a wtedy napewno jeszcze kilku chetnych projektantow sie znajdzie. Moze np oddzielny zablokowany watek na ktory admini wrzucaliby przez najblizszy czas projekty zamieszczane tutaj a pozniej w zaleznosci od ilosci projektow moznaby zrobic glosowanie i odblokowac watek na komentarze... Po tym Pigol moglby ruszyc ze sklepikiem...

Jesli nie trzeba sie spieszyc, moznaby ustalic pzysylanie projektow powiedzmy do konca kwietnia. Pozniej dac tydzien czy dwa na glosowanie. W ten sposob bedziemy miec conajmniej 2,5 miesiaca na kupienie koszulek...

Co myslicie? Dobry plan?

#117 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 19 marca 2009 - 08:03

Witam !

sklep juz jest !!!
nazywa sie .....
ale to w swoim czasie .....

jak juz bedzie wzor wybrany - to trzeba go w odpowiedni sposob przygotowac i wszystkie tego typu prace wykonac - to biore na siebie !!!!

dokladnie o terminach i koszulkach bedzie wiadomo wkrotce a i na stronie sklepu bedzie wszystko jasno i wyraznioe widac .... za kilka dni przykladowe projekty i koszt ich wykonania !!!

jak bedzie wygladala selekcja kupujacych ????
otoz sklep ma charakter zamkniety - nie publiczny i tylko osoba ktora zaakceptuje moze dokonac zakupu !!!!
tylko ci ktorym podam link beda mogli tam kupowac - pracuje nad regulaminem zakupu, wiec wszystko bedzie jasne i mam nadzieje bezproblemowe .....

a strona z galeria jest potrzebna jak najbardziej i sprytnie skonstruowana - zeby w sposob jasny prosty mozna bylo dokonywac wyboru .... tu nie dam rady nic zrobic !!

I WIELKI APEL DO PROJEKTANTÓW ...... !!!!!!

prosze o wykonywanie projektow w krzwych !!!
tzn w programach typy COREL lub podobnych do grafiki wektorowej ...
to znacznie przyspieszy i ulatwi produkcje !!

no i jesli to mozliwe - to trzeba upraszczas swoje projekty - niestety nie ma szans na zadne zdjecia lub podobne fajerwerki !

na wszelkie szczegolowe pytania odpowiem na priva ....


pozdrawiam

ps.
i jeszcze jedno czy to wszystko ruszy czy nie - sklep zostanie ...
zeby nie bylo jakis niedomowien !! - mialem to zrobic juz dawno .... teraz jest pretekst zeby sie za too zabrac na dobre .....
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#118 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 marca 2009 - 10:05

jak bedzie wygladala selekcja kupujacych ????
otoz sklep ma charakter zamkniety - nie publiczny i tylko osoba ktora zaakceptuje moze dokonac zakupu !!!!
tylko ci ktorym podam link beda mogli tam kupowac - pracuje nad regulaminem zakupu, wiec wszystko bedzie jasne i mam nadzieje bezproblemowe .....


wiem, ze zapraszales na priva, ale to w sumie dotyczy nas wszystkich:

jak bedzie wygladala selekcja kupujacych?
forumowicze?
Polscy fani?
posiadacze biletow na Chorzow?

jakiekolwiek kryterium dobierzesz, narobi ci to klopotu z akceptowaniem kazdego kupujacego i odpowiadaniem na mejle tych, ktorych odrzucisz...
no chyba, ze np link bedzie dostepny dla wszystkich forumowiczow...

ps - Patryk popelni galerie koszulkowa w niedlugim czasie :)

#119 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 19 marca 2009 - 10:12

Mnie również odrobinkę niepokoi ewentualna selekcja koszulkowiczów... Wiem, że jako koordynator i ten, który bierze wszystko na siebie, masz wolną rękę co do wielu rzeczy. Chciałbym się jednak dowiedzieć co to znaczy "tylko osoba ktora zaakceptuje moze dokonac zakupu !!!!".

Generalnie Pigol super, że się tym zająłeś!

Jak napisała Olive, galerię się zrobi - dokładnie mówiąc wieczorem po powrocie z pracy.

#120 QQRyQ

QQRyQ

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wieruszów/woj. Łódzkie

Napisano 19 marca 2009 - 11:06

Ostatnie projekty koszulek z informacją o trasie 360 super! Kwestia tylko jaki kolor wybrać? czarny czy biały? Biały bardziej będzie widoczny w tłumie na koncercie więc każdy forumowicz pozna bratnią duszę z u2-site.com ;)
Mój świat, powiadam, jest chory
Władają nim potwory..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych