Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka U2forums.com '09


  • Please log in to reply
551 replies to this topic

#541 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 05 maja 2009 - 21:47

Mówiąc szczerze, głosowałam na inny projekt koszulki, ale po tych perypetiach z tyłem t-shitru projekt Aps DUŻO zyskał i bardzo mi się podoba. Jest ładnie i przejrzyście, lepiej jak w wersji pierwotnej. Dużo lepiej!!!

Pigol- nosek do góry :) Dzięki wielkie za podjęcie wyzwania i organizację produkcji.
Pozdrawiam gorąco ;)

#542 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 maja 2009 - 22:00

Mówiąc szczerze, głosowałam na inny projekt koszulki, ale po tych perypetiach z tyłem t-shitru projekt Aps DUŻO zyskał i bardzo mi się podoba. Jest ładnie i przejrzyście, lepiej jak w wersji pierwotnej. Dużo lepiej!!!


Zdecydowanie lepiej, a na pewno koszulka dluzej pozostanie wizualnie nowa. Proponuje dodac jednak polski akcent miedzy U a 2 i wstawic pasek bialo-czerwony a nie bialo-bialy, mozliwe ze z obramowaniem, nie zleje sie z tlem koszulek roznego koloru.

Nie rozumiem dlaczego cena pierwotna, robocza, itp, itp jest tajemnica w przeciwienstwie do ostatecznej (mam nadzieje) ;)

- Karolina

#543 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 05 maja 2009 - 22:07

Zdecydowanie lepiej, a na pewno koszulka dluzej pozostanie wizualnie nowa. Proponuje dodac jednak polski akcent miedzy U a 2 i wstawic pasek bialo-czerwony a nie bialo-bialy, mozliwe ze z obramowaniem, nie zleje sie z tlem koszulek roznego koloru.

Nie rozumiem dlaczego cena pierwotna, robocza, itp, itp jest tajemnica w przeciwienstwie do ostatecznej (mam nadzieje) ;)

- Karolina



nie da sie wstawic bialego paska !
nie bylby widoczny na bialej koszulce ..a zrobienie tylko bramowania kiepsko wyglada .....

cena pierwotnej wersji nie jest tajemnica tylko kompletnie nie jest adekwatna jak na cene koszulki .... jest wielokrotnoscia ceny ktora jest znana .... wiec bez sensu denerwowac ludzi .... ;)

oczywiscie moge ja podac (na priv) - a nawet jesli bede chetni to wykonac taka koszulke ..
jednak tu nie chcialbym nikogo draznic ani mieszac w dyskusji o koszulce forumowej ....


dziekuje wszystkim za slowa uznania ...

dziekowac bedziecie jak zalozycie koszulki na siebie i beda sie nadal podobaly !!!

pozdrawiam
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#544 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 05 maja 2009 - 22:19

dla mnie szczerze mówiąc tez obecny tył koszulki jest lepszy - jasno i przejzyscie :)
NASZ KONCERT i U2 i NASZE FORUM , to w zupełnosci wystarczy

#545 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 06 maja 2009 - 00:16

dla mnie szczerze mówiąc tez obecny tył koszulki jest lepszy - jasno i przejzyscie :)
NASZ KONCERT i U2 i NASZE FORUM , to w zupełnosci wystarczy


Zgadzam się w 99% ... brakuje tylko mi 1% - czyli loga trasy, nawet w bardzo uproszczonej formie... co Wy na to?

#546 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 06 maja 2009 - 00:19

Zgadzam się w 99% ... brakuje tylko mi 1% - czyli loga trasy, nawet w bardzo uproszczonej formie... co Wy na to?



Moim i nie tylko moim zdaniem, logo trasy jest okropne obciachowe i w ogóle złe, w związku z czym ani trochę nie boli mnie jego brak ;) Poza tym, na poprawki już za późno. Projekt poszedł do firmy zdaje się.

#547 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 06 maja 2009 - 07:44

teraz tył jest o niebo fajniejszy :)
gratulacje aps! i pigol ofkors.
i dobrze, że nie ma logo trasy - z daleka to na prawde przypomina wasy meksykanina - brrrr...
a ja to pewnie zamówie wszystkie trzy kolory - taka cós troche niedecyzyjna jestem ;)

#548 brzo

brzo

    Użytkownik

  • Members
  • 134 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tychy

Napisano 06 maja 2009 - 11:43

Tył koszulki prezentuje się jeszcze lepiej niż poprzednio. Kawał dobrej roboty ;)

#549 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 maja 2009 - 13:21

a ja jak zwykle Polacy nie gesi .... dałoby rade zrobic to po polskiemu:)?

#550 pigol

pigol

    akinori gensai

  • Members
  • 556 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:miasto świętej wieży ...

Napisano 06 maja 2009 - 14:22

a ja jak zwykle Polacy nie gesi .... dałoby rade zrobic to po polskiemu:)?



wzor zatwierdzony i apodyktycznie (prosze o wybaczenie !)
podany do produkcji ...
za dzien lub dwa bede mial ... w swych rekach ...
pokaze zdjecia i ruszamy z zamawianiem .....

wybacz Adrianie ... poprzednio bylo przez wszystkich zaakceptowane nazwy miesiecy po angielsku - w tym swietle jest to zmienione ...

pozdrawiam
 

koszulki dla fanów::

 logo.jpg

oraz autorskie projekty:

maska02.jpg

 

 
 

#551 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 maja 2009 - 19:09

w sumie jesteśmy w UE wiec jest ok:)

#552 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 06 maja 2009 - 20:43

Wiec Piotrze czekamy na fotki gotowego produktu :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych