Jump to content


Photo

New Years Day z Bielska-Białej


20 replies to this topic

#1 pyton

pyton

    Użytkownik

  • Members
  • 15 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 28 listopada 2011 - 14:07

Stało się. Po długich poszukiwaniach wokalisty pojawił się człowiek, który już niegdyś z nami przez krótki czas współpracował.
Niedoleczony, ale chętny do zabawy w U2 powrócił.
Co prawda przed nami "droga daleka, a noc tak ciemna", ale z tej radości nie mogliśmy wytrzymać i postanowiliśmy wrzucić tu kilka nagrań z próby.

Ochłonęliśmy trochę i wywaliłem w związku z tym to co tu zamieściłem. Na pewno za jakiś czas pochwalimy się czymś, ale zrobionym jak należy - nagramy coś w studio a nie tak byle jak.

Tribute Band z Bielska-Białej.

#2 Jaskier

Jaskier

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 28 listopada 2011 - 15:02

Ciekawi jesteśmy Waszego "pierwszego wrażenia" i oceny partii instrumentalnej. Chcemy grać jak najlepiej, więc bierzemy na klatę każdą opinię.

Od siebie dodam (choć pewnie też w imieniu reszty chłopaków) że najbardziej zależy nam na krytycznych, ale obiektywnych uwagach ;)

#3 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Posted 28 listopada 2011 - 15:47

Nooo, nowy wokal całkiem niezły! Co prawda nie ma jeszcze Bonowej maniery, ale to z czasem przyjdzie, mam nadzieję. Niech też duuużo ćwiczy głos, bo póki co technicznie słabo, ale znowu - brzmi jak amator, więc to wszystko w swoim czasie. Jest materiał, nad którym można pracować, bez żenady :).

Także ten, walczcie, Panowie, i za jakiś czas widzimy się na zlocie z Wami w roli gwiazdy wieczoru!

PS
Więcej przesteru na gitarze w Untilu.

#4 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 28 listopada 2011 - 17:30

Jeśli chodzi o ogólne wrażenie to zapowiada się super a gitarzyście polecam pooglądać na youtubie filmy z perfekcyjnymi odwzorowaniami edka :) dla przykłądu kanały: u2john316 , mick3b1g , u2guitartotorials . Powodzenia panowie i mam nadzieję że będę miał was przyjemność usłyszeć na żywo.

#5 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 28 listopada 2011 - 20:48

Zgadzam się z przedmówcami.Sam mieszkam w Andrychowie i widze bardzo duży potencjał w waszej grupie :) .Bardzo podoba mnie się gra gitarzysty :D .Wokal troche potrenuje i będzie brzmiał prawie jak Bono ;) Życzę powodzenia.Miło że w moim mieście trenuje taka grupa :D

#6 Jaskier

Jaskier

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 29 sierpnia 2012 - 07:59

Witajcie,
troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu, więc pozwolę sobie na mały update. Po róznych perturbacjach personalno-sprzętowo-lokalowych ;) w końcu nasza sytuacja sie ustabilizowała i mogliśmy skupić sie na tym, co najważniejsze - czyli muzyce :) Od kilku tygodni ostro ćwiczyliśmy, szykując się do występu przed publicznością. No i stało się. Zapraszamy na nasz pierwszy, debiutancki koncert, który odbędzie się w Klubie Muzycznym PAPUGA w Bielsku-Białej, ul. Frycza-Modrzewskiego 8. Liczymy na Waszą obecność :)
Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku, tam znajdziecie wszystkie informacje o nas.

#7 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 29 sierpnia 2012 - 14:20

O jakie mile wiesci! :)
Jesli tylko bede w Bielsku, to wpadne ;)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#8 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 29 sierpnia 2012 - 14:27

Szkoda tylko, że taki termin, bo prawdopodobnie będę już w Poznaniu siedział. Choć któż to wie, jak się sytuacja potoczy, może akurat się uda. Tym bardziej, że lokalny tribute band trzeba wspierać obecnością. ;)

#9 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Posted 07 września 2012 - 20:05

Brawo panowie! Trzymam kciuki za Wasz dalszy rozwój a na koncercie na 90% będę, chociaż nie jestem zmotoryzowana a rezyduję w Katowicach. Szukam ekipy na koncert, nie ważne czy z Kato, czy jakoś się umówimy na miejscu :-)
They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#10 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 07 września 2012 - 20:25

Śląsk jako Śląsk ostatnio za bardzo nie żyje niestety i chyba tylko Ty i Nemezis się odzywacie z rejonu, może Corso czasem jeszcze, ale ręczę za to że ekipa Bielsko-Podbeskidzka jest więcej niż wielce ok i warto się wybrać i poznać ;)

#11 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Posted 08 września 2012 - 11:05

No acr, po takiej rekomendacji to byłby żal się nie wybrać ;-) tylko ponawiam mój apel, niech się ktoś mną tam na miesjcu zaopiekuje :D a najlepiej da znać na prv, że tam będzie ;-)
They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#12 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Posted 08 września 2012 - 11:41

Potwierdzam i ja, że ekipa z Bielska to dobra ekipa ;] Mam nadzieje, że koncert będzie udany i że będzie to początek jakiejś nowej, świeckiej tradycji na Podbeskidziu. Niestety ja chyba nie dam rady w tym terminie się wybrać, ale mam nadzieje na obszerną relację od uczestników, którym się uda.
A co do spotkania Śląskiego to dobra inicjatywa, trzymam kciuki żeby się udała ;)

#13 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Posted 08 września 2012 - 15:32

Niestety także nie dam rady być w Bielsku na koncercie, ale mam nadzieję, że będzie mi jeszcze kiedyś dane posłuchać Was na żywo. Zapraszam na występy do naszego rejonu, Wodzisław, Rybnik, Katowice sie polecają! :)
Z niecierpliwością oczekuję zlotu w Katowicach, jestem pewna, że coś z tego wyjdzie, jeśli wzięła tą sprawę w swoje ręcę morleigh :)
Podbeskidzie, Warszawa i cała reszta - mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś na śląskim zlocie.
Proszę oczywiście o wasze szczegółowe relacje z koncertu i spotkania w Bielsku :)
Every day I die again and again I'm reborn

#14 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Posted 10 września 2012 - 11:00

Niestety, o ile mam jak do B-B dojechać, to mam zonk z powrotem :/ Tak, że jeśli ktoś zmotoryzowany z Katowic lub Chorzowa wybiera się na ten koncert, bardzo proszę o kontakt. Inaczej ciężko będzie mi wpaść...

Na szczęście pomógł facebook :-) Póki co wstępnie mogę potwierdzić swoją obecność. Bardzo proszę piszcie albo tutaj albo na prv kto się wybiera, to się umówimy na miejscu :D
They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#15 Jaskier

Jaskier

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 19 września 2012 - 14:46

A w międzyczasie w czeluściach internetu pojawiły się: nasza strona http://www.nyd-u2.pl, oraz blog w ktorym będziemy zapisywać co nam do głów wpadnie ;) http://nyd-u2.blogspot.com/

#16 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Posted 21 września 2012 - 18:04

Najpierw facebook, teraz oficjalna strona i blog... No,no, no! Szalejecie... i bardzo dobrze! :) Do zobaczenia na koncercie! :D

Ech, w zeszłym tygodniu środa, czwartek, piątek to nie były moje dni i nie dałam rady podjechać do Bielska (czego strasznie żałuję). Panowie, widziałam zdjęcia i komentarze na FB, gratuluję świetnego debiutu! :D
They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#17 Jaskier

Jaskier

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 04 marca 2013 - 14:50

Po kilku miesiącach i kilku występach zdobyliśmy się na odwagę, żeby zaprezentować nasze granie przed Waszym gronem. Poniżej 2 filmiki z ostatniego występu w Wiśle (jakość niestety amatorska):

Beautiful Day

New Year's Day

Napiszcie, co sądzicie - wasze zdanie, jako fanów U2, jest dla nas szczególnie ważne. :)

#18 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 04 marca 2013 - 22:20

No panowie gratulacje :) W BD gitarzysta powinien dopracować jeszcze brzmienie/efekty , ale jakość nagrania też nie oddaje tak idealnie więc i tak git :) Czekam osobiście na więcej kawałków i jakiś koncert w Krakowie :D

#19 Jaskier

Jaskier

    Użytkownik

  • Members
  • 8 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 29 marca 2013 - 14:45

No panowie gratulacje :)/>/>/>/>/>/>/> W BD gitarzysta powinien dopracować jeszcze brzmienie/efekty , ale jakość nagrania też nie oddaje tak idealnie więc i tak git :)/>/>/>/>/>/>/> Czekam osobiście na więcej kawałków i jakiś koncert w Krakowie :D/>/>/>/>/>/>/>

Nad Krakowem myślimy intensywnie, zwłaszcza że to miasto jest bardzo mi bliskie :)

Tymczasem wszystkich z fanów U2 z Mazur zapraszamy na nasz koncert upamiętniający 8 rocznicę śmierci Jan Pawła II. Koncert odbędzie się w Ełku a konkretnie w Ełckim Centrum Kultury, 6 kwietnia o godz. 19. Wstęp wolny !!!

Szczegóły:

http://www.eck.elk.p...apie-lubi-rocka

#20 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Posted 29 marca 2013 - 20:49

Do Ełku za daleko... Trzymam kciuki za Was!
They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users