Skocz do zawartości


Zdjęcie

Larry Mullen Jr.


49 replies to this topic

#1 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 26 grudnia 2006 - 21:02

Gdyby kogoś interesowało stworzyłem set perkusyjny Larry'ego Mullena Jr.
Obecnie (Vertigo Tour) gra na talerzach firmy Paiste, seria Signature. Od parunastu lat, niezmiennie Yamaha ;-)
BRADY: 12" x 8" snare drum
YAMAHA: WSD-086 14" x 6.5" snare
YAMAHA: WBD-824 24" x 16" bass drum
YAMAHA: WTT-814J 14" x 10" tom
YAMAHA: WTT-816 16" x 14" tom
YAMAHA: WFT-816 16" x 16" floor tom
YAMAHA: WFT-818 18" x 16" floor tom

A tak też to wygląda!

Dołączona grafika

Szukam informacji odnośnie talerzy, na których grał Larry podczas trasy Elevation Tour. Byłbym niezmiernie wdzięczny za jakiekolwiek informacje ;-)

#2 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:18

oj interesuje, interesuje.. ale Ty chyba chcesz, żeby tu niektórzy nabawili się kompleksów :P ;)
Ja się zastanawiam dlaczego Larry wybrał biały kolor bębnów.. no nijak mi nie pasują do trasy Vertigo :) do Elevation owszem.
Aha, a czy on nie posiada przypadkiem krzesełka z oparciem? :)

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#3 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:20

ahhh poprawie się, że oczywiście nie miał jak tego przewidzieć jak będzie wyglądać kolejna trasa jak kupował bębny :P no ale.. I tak są piękne rzecz jasna! :)

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#4 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:24

ahhh poprawie się, że oczywiście nie miał jak tego przewidzieć jak będzie wyglądać kolejna trasa jak kupował bębny :P no ale.. I tak są piękne rzecz jasna! :)


Ciekawy jestem czy coś zmieni na kolejnej trasie...chociaż w sumie już staruszek jest, chyba lepiej będzie grać po prostu na nowych talerzach i tyle. Krzesełko ma rzeczywiście z oparciem, Yamaha oczywiście, ale nie mogłem takiego znaleźć ;-D

#5 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:51

No wiesz co.. staruszek? Wypluj to :D ;) A ja się zastanawiam jeszcze, gdzie są te talerze, na których kiedyś grał? I te całe zestawy? Sprzedaje na aukcjach, są w jakimś muzeum, chowa w piwnicy? Ohh.. marzenie mieć coś takiego legendarnego po Larrym.. choćby pałki ;) ale pewnie i tak bym tylko na ścianie zawiesiła ;)
To ja może zarzucę jeszcze takim znanym poniekąd zdjęciem ale z oparciem ;))

Dołączona grafika

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#6 karolina

karolina

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 28 grudnia 2006 - 01:02

hej a mma pytanie moze wiecie gdzie mozna kupic pałeczki perkusyjne sygnowane nazwiskiem Larrego Mullena? :wink: bo ja znalezc nie moge;)
Karolina Jutowa Zielona;)

#7 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 grudnia 2006 - 10:42

hej a mma pytanie moze wiecie gdzie mozna kupic pałeczki perkusyjne sygnowane nazwiskiem Larrego Mullena? :wink: bo ja znalezc nie moge;)


O ile się nie mylę, nie ma pałeczek sygnowanych jego nazwiskiem. Wiem natomiast jakimi gra! ha! ;-D
Promark Oak PW5AW

Szukałem na googlach gdzie można je dostać. W Polsce, niestety nigdzie. Zagranicą wygląda to troszeczkę inaczej.
Sklep o ile się nie mylę amerykański http://store.memphis...products_id=884
drugi jest niemiecki
http://www.musik-pro...uelle/andereart

Jeśli byłabyś chętna zamawiać to daj znać, bo ja bym zamówił, eveglider myślę też i wtedy przesyłka wyniosłaby troszeczkę mniej ;-)

#8 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 28 grudnia 2006 - 11:40

Zapomnieliście jeszcze o żółtym kocyku :D

A ja ostatnio zastanawiałam się co ten Larry tam tak popija :twisted: Chyba już wszystkie kolory napojów widziałam :lol:

#9 karolina

karolina

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 28 grudnia 2006 - 12:26

hej a mma pytanie moze wiecie gdzie mozna kupic pałeczki perkusyjne sygnowane nazwiskiem Larrego Mullena? :wink: bo ja znalezc nie moge;)


O ile się nie mylę, nie ma pałeczek sygnowanych jego nazwiskiem. Wiem natomiast jakimi gra! ha! ;-D
Promark Oak PW5AW

Szukałem na googlach gdzie można je dostać. W Polsce, niestety nigdzie. Zagranicą wygląda to troszeczkę inaczej.
Sklep o ile się nie mylę amerykański http://store.memphis...products_id=884
drugi jest niemiecki
http://www.musik-pro...uelle/andereart

Jeśli byłabyś chętna zamawiać to daj znać, bo ja bym zamówił, eveglider myślę też i wtedy przesyłka wyniosłaby troszeczkę mniej ;-)








dzieki wielkie ale z zagranicy chyba sobie nie zamowie za drogo by mnie to wyniosło;/ a co do napojów heh to moze sa napoje "energetyzujace":P heh
a macie moze jakies fajne fotki Larrego? jak tak to bardzo prosiłabym przesłaxc mi na e-mail :karolcia170904@op.pl była bym wdzieczna :) jak macie tez jakies ciekawostki to tez bym poprosiła:)
Karolina Jutowa Zielona;)

#10 karolina

karolina

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 28 grudnia 2006 - 12:38

a za ile byś mi to tanuiej sprowadził ile by to wyniosło?:)
Karolina Jutowa Zielona;)

#11 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:14

a macie moze jakies fajne fotki Larrego? jak tak to bardzo prosiłabym przesłaxc mi na e-mail :karolcia170904@op.pl była bym wdzieczna :) jak macie tez jakies ciekawostki to tez bym poprosiła:)


http://www.u2.mago.pl/megagaleria/
jedna z większych polskich galerii :)

http://www.u2takemeh...index.php?cat=4
Kolejne zdj.

http://www.u2.mago.pl/?open=faq/faq
A tutaj są takie bardziej ogólnie o U2 info.

http://www.extimo.com/pix/larry/
Dalej fotki :P

http://www.u2.com.pl...r...y Mullen Jr
I jeszcze fotki

Tego jest od **** i więcej :))
Posted Image

#12 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:18

7.25 dolara x ok 2.50 zł = 18.2 zł ;-D
Nie mam pojęcia ile może kosztować sprowadzenie z USA, trzeba by również skontaktować się ze sklepem czy wysyłają, przelać im nam konto, postaram się zdobyć niezbędne informacje. Przesyłka ok. 50 zł? Nie mam pojęcia ;-), myślę, że gdzieś 35-40 zł na głowę, przesyłka i pałeczki.

Przy okazji prosiłbym eveglider o wrzucenie kilku ciekawych fotek Larry'ego. Pamiętam, że były całkiem interesujące na hehu, więc dołóż jeszcze kilka ;-D

#13 karolina

karolina

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 28 grudnia 2006 - 16:31

dziekuje bardzo za zdjecia a nad paleczkami jeszcze pomysle;) jak macie jakies ciekawostki o nim to tez mozecie dac;)
Karolina Jutowa Zielona;)

#14 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 grudnia 2006 - 17:21

dziekuje bardzo za zdjecia a nad paleczkami jeszcze pomysle;) jak macie jakies ciekawostki o nim to tez mozecie dac;)


Interesują Cię bardziej sprawy związane z jego grą na perkusji czy bezpośrednio z nim? ;-D

#15 karolina

karolina

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 28 grudnia 2006 - 22:36

Interesują Cię bardziej sprawy związane z jego grą na perkusji czy bezpośrednio z nim? ;-D




kocham perkusje i za rok mam zamiar zaczac na niej grac a co do Larrego hmm... interesuja mnie wszyscy perkusisci a w szczególności grajacy rocka,punk-rocka,punka i alternatywe wiec Larry sei zalicza;)
Karolina Jutowa Zielona;)

#16 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 grudnia 2006 - 13:15

kocham perkusje i za rok mam zamiar zaczac na niej grac


Ja też kocham perkusję, ale niestety nie będę na niej grać. W sumie jeśli chodzi o sprzęt i miejsce do grania - pewnie dałoby się coś zorganizować, ale ja już mam tyle pasji, że nie mam na to czasu :roll: Chyba lepiej zrealizować się przynajmniej w jednej, a dobrze :wink:

#17 karolina

karolina

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 29 grudnia 2006 - 13:41


kocham perkusje i za rok mam zamiar zaczac na niej grac


Ja też kocham perkusję, ale niestety nie będę na niej grać. W sumie jeśli chodzi o sprzęt i miejsce do grania - pewnie dałoby się coś zorganizować, ale ja już mam tyle pasji, że nie mam na to czasu :roll: Chyba lepiej zrealizować się przynajmniej w jednej, a dobrze :wink:


Wiesz to zalezy tez od wieku bo ja nie wiem czy nie za pozno zaczynam (mam 15 lat) interesuje sie perkusja od roku i mam nadzijee ze za rok mama mi kupi perkusje bo ja juz ja tak mecze rodzine denerwuje walac w podloge albo w co sie tylko innego da ze juz nie maja wyboru a jak tak sobie wale to nawet mi to dobrze wychodzi wiec chyba jakis tam talent mam:)rodzina jest troche przeciwna bo ja raczej do sprawy podchodze tak jak Adam do bassu podchodzil:0 jak mu rodzice kazali poprawic oceny yo tego nie zrobil i mi tez mama dała warunek jak poprawie 2 przedmioty to mi kupi perkusje juz jeden mi sie udało poprawic :)heh wiec mam nadzieje ze moj pomysł wypali jak nie to trudno bede ich meczyła do tej pory az mi kupią:) no co do zapału to tez się troche boje ze mi wygasnie ale wierze w siebie i mam nadzieje ze tak nie będzie:) pozdro dla wszystkich którzy maja zamiar grac na perkusji, kochaja ten instrument i dla tych którzy słuchaja U2:)
Karolina Jutowa Zielona;)

#18 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 29 grudnia 2006 - 13:45

nigdy nie jest za późno ;-)

#19 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 grudnia 2006 - 14:26

Ja też kocham perkusję, ale niestety nie będę na niej grać. W sumie jeśli chodzi o sprzęt i miejsce do grania - pewnie dałoby się coś zorganizować, ale ja już mam tyle pasji, że nie mam na to czasu :roll: Chyba lepiej zrealizować się przynajmniej w jednej, a dobrze :wink:


To przyjedź do mię, Kasiu...;) Pokój wolny mam, więc i z noclegiem nie bedzie problemu...:D

#20 karolina

karolina

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 29 grudnia 2006 - 15:25


Ja też kocham perkusję, ale niestety nie będę na niej grać. W sumie jeśli chodzi o sprzęt i miejsce do grania - pewnie dałoby się coś zorganizować, ale ja już mam tyle pasji, że nie mam na to czasu :roll: Chyba lepiej zrealizować się przynajmniej w jednej, a dobrze :wink:


To przyjedź do mię, Kasiu...;) Pokój wolny mam, więc i z noclegiem nie bedzie problemu...:D



a mnie nkit nie przygarnie:(
Karolina Jutowa Zielona;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych