Skocz do zawartości


Zdjęcie

Multicam w mediach


36 replies to this topic

#1 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 20 lipca 2011 - 16:54

2011-07-17 TVS: Przeżyj to jeszcze raz

W końcu jest! Wszyscy zagorzali fani U2 znowu zacierają ręce. Ukazała się amatorska płyta DVD z chorzowskiego koncertu w 2009 roku. To już drugi multicam stworzony przez polskich fanów. Można go ściągnąć ze strony internetowej.

http://www.tvs.pl/35...szcze_raz_.html



2011-07-20 Moje Miasto Kraków: Fani dla fanów przygotowali specjalne DVD z koncertu U2 w Chorzowie

Fani z całej Polski, zrzeszeni w forum miłośników irlandzkiego zespołu, stworzyli amatorską płytę DVD, dokumentującą wyjątkowy koncert, który odbył się dwa lata temu w Chorzowie.

http://www.mmkrakow....?category=video


2011-09-04 TVP Gdańsk Materiał o tworzeniu multicamu, wyemitowany w Panoramie Gdańsk (3 min. 19 sek.)

#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 20 lipca 2011 - 17:41

http://www.mmkrakow....?category=video


"Bonusem jest też powitanie Bono i reszty zespołu na lotnisku, kiedy podeszli do czekających na nich fanów oraz nagranie New Year's Day z Frankfutru - mówi Dawid Kurczek, fan U2 z Krakowa i moderator forum fanowskiego."

to już drugi raz Dawid został w mediach moderatorem u2forums, hm :P

#3 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 20 lipca 2011 - 18:05

A ja nie rozumiem tego ciśnienia na to aby wręczać zespołowi nasze DVD. Pewnie to fajne uczucie, ale z drugiej strony takich multicamów z ostatniej trasy powstało już bardzo dużo. Wyobrażacie sobie co by było, gdyby każdy chciał wręczyć U2 swoje dzieło? :D A poza tym może ktoś z zespołu, Bono a najpewniej The Edge ma np konto na U2start i już sobie ściągnął. ;)

#4 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 20 lipca 2011 - 19:50

A poza tym może ktoś z zespołu, Bono a najpewniej The Edge ma np konto na U2start i już sobie ściągnął. ;)

Pewnie :P

A ja nie rozumiem tego ciśnienia na to aby wręczać zespołowi nasze DVD. Pewnie to fajne uczucie, ale z drugiej strony takich multicamów z ostatniej trasy powstało już bardzo dużo. Wyobrażacie sobie co by było, gdyby każdy chciał wręczyć U2 swoje dzieło?

Ja tego parcia nie widzę ani nie czuje... ;)
Popraw mnie o ile kłamie, ale nie każdym koncercie dzieje się to co zdarzyło się w Chorzowie...

#5 LarryKurczak

LarryKurczak

    Użytkownik

  • Members
  • 93 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 20 lipca 2011 - 20:02

"Bonusem jest też powitanie Bono i reszty zespołu na lotnisku, kiedy podeszli do czekających na nich fanów oraz nagranie New Year's Day z Frankfutru - mówi Dawid Kurczek, fan U2 z Krakowa i moderator forum fanowskiego."

to już drugi raz Dawid został w mediach moderatorem u2forums, hm :P



Pani Kasia(MMKraków) mnie tak ochrzciła :P nie to żeby nie chciał albo coś... :D

#6 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 20 lipca 2011 - 21:13

:D A poza tym może ktoś z zespołu, Bono a najpewniej The Edge ma np konto na U2start i już sobie ściągnął. ;)

:D Tak i na U2Torrents podszywa się pod jakiegoś Moda... B) Pewnie to on stał za tym, aby torrenta wywalić z powodu Snow Patrol, bo nie mógł ścierpieć, że na bootlegu jest jeszcze ktoś poza U2.
"Czego ci Polacy jeszcze chcą? Przecież była flaga na Pasadenie? Jak to Snow Patrol? To tylko support? Poza tym w cale ich nie lubię. Będą mi się szwendać po torrentach. BAN!"

Ja tego parcia nie widzę ani nie czuje... ;)
Popraw mnie o ile kłamie, ale nie każdym koncercie dzieje się to co zdarzyło się w Chorzowie...

Dokładnie. Nie ma co ukrywać, że nie wiemy nawet czy poprzedni Multicam był chociaż raz w odtwarzaczu. ;) Ale jak Jędrzej zauważył - jest jedna różnica - czyli chociażby sam NYD. Poprzednio też. Może poprzednim razem, chociażby nie oglądali to samo dostarczenie DVD mogło odrobinę przyłożyć się do tego, że pamiętali o Polsce, że wrócili do nas w 2009 i umieścili fragment na DVD. ;)
Więc jeśli by się komuś kiedyś udało to super, jeśli nie to nic się nie stanie. :)

#7 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 20 lipca 2011 - 22:03


A ja nie rozumiem tego ciśnienia na to aby wręczać zespołowi nasze DVD. Pewnie to fajne uczucie, ale z drugiej strony takich multicamów z ostatniej trasy powstało już bardzo dużo. Wyobrażacie sobie co by było, gdyby każdy chciał wręczyć U2 swoje dzieło? :D

Ja tego parcia nie widzę ani nie czuje... ;)
Popraw mnie o ile kłamie, ale nie każdym koncercie dzieje się to co zdarzyło się w Chorzowie...

Ja bym raczej powiedział, że czuję ulgę. ;) Gdybym osobiście spotkał Bono to szczerze mówiąc, nie zawracałbym mu tym głowy tylko zapytał kiedy w końcu wydadzą jakiś album a jak chcą mieć kolejne DVD z Polski to niech sami sobie zrobią. :P

#8 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 20 lipca 2011 - 23:24

Ja bym raczej powiedział, że czuję ulgę. ;) Gdybym osobiście spotkał Bono to szczerze mówiąc, nie zawracałbym mu tym głowy tylko zapytał kiedy w końcu wydadzą jakiś album a jak chcą mieć kolejne DVD z Polski to niech sami sobie zrobią. :P



Jakiś DOBRY album warto dodać :D

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#9 peloponez

peloponez

    Użytkownik

  • Members
  • 315 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 lipca 2011 - 23:43

Jakiś DOBRY album warto dodać :D


Hej, a poprzedni to co dobry nie był? :unsure:

Ale tak ogółem to nasz chorzowski koncert (poza akcją: Flaga ;) ) nie różnił się, zapewne, specjalnie od wszystkich innych. Rozumiem, dla nas wielkie wydarzenie (sama się podniecam od dobrych kilku tygodni :D ), ale wątpię czy dla Bono wręczenie Multicamu miałoby jakąkolwiek wartość...

#10 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 20 lipca 2011 - 23:47

Hej, a poprzedni to co dobry nie był? :unsure:



Są gusta i guściki B)

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#11 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 lipca 2011 - 03:30

był tak dobry że aż go połowa fanów nawet nie doceni w życiu. i sami twórcy go nie docenią. i właśnie to też świadczy jaki był dobry.

ale do rozmowy o tym w razie czego zapraszamy do innych wątków, nie tu ;)

#12 peloponez

peloponez

    Użytkownik

  • Members
  • 315 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 lipca 2011 - 15:31

był tak dobry że aż go połowa fanów nawet nie doceni w życiu. i sami twórcy go nie docenią. i właśnie to też świadczy jaki był dobry.

ale do rozmowy o tym w razie czego zapraszamy do innych wątków, nie tu ;)


Dobra, dobra. Ale Aaacr! Jesteś stanowczo zbyt ironiczny. (offtop, sorry) ;)

#13 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 27 lipca 2011 - 19:58

Jakby ktoś chciał zareklamować multicam również w innych stacjach to daję namiary - to co udało mi się znaleźć:

TVP - Serwisy informacyjne:
Wiadomości, Panorama, Teleexpres: http://ww6.tvp.pl/ma...o_redakcji.html
Teleexpres: http://tvp.info/teleexpress/kontakt
TVP Info: http://tvp.info/twoje-info/formularz

TVN (Dział widza, ale nie wiem, czy nie ma czegoś lepszego wprost do redakcji Faktów?):
http://www.tvn.pl/st.../contactviewers

Polsat (tu już w ogóle bieda i tylko ogólny kontakt):
http://www.polsat.pl...2859/index.html

Jak kilka osób napisze to zawsze wzrasta szansa, że się zainteresują. Po 2 latach wielu ludzi już zapomniało o koncercie, a że flaga wyszła niesamowicie to warto, aby sobie przypomnieli. Fajnie też, aby inne środowiska fanowskie zobaczyły jak może wyglądać zrobienie multicamu - za darmo, ale bez obniżania poziomu. ;)

#14 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 17 sierpnia 2011 - 15:29

No to teraz media mają niezły podkład video.
W temacie "Bono zarobił na Facebooku" znalazły się obszerne ujęcia z multicamu (One, NYD)
Poprzednie jutowe tematy były co najwyżej z oficjalnym materiałem proshot NLOTH albo GOYB.
TVN24 16:20 17.08.2011
Nigdzie nie zauważyłem odnośnika do źródeł, oprócz dat wydań piosenek.
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#15 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 17 sierpnia 2011 - 20:56

No to teraz media mają niezły podkład video.
W temacie "Bono zarobił na Facebooku" znalazły się obszerne ujęcia z multicamu (One, NYD)
Poprzednie jutowe tematy były co najwyżej z oficjalnym materiałem proshot NLOTH albo GOYB.
TVN24 16:20 17.08.2011
Nigdzie nie zauważyłem odnośnika do źródeł, oprócz dat wydań piosenek.

Niestety nic nie da się zrobić...

#16 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 17 sierpnia 2011 - 21:00

no wiesz, dodałeś na początku że pozwalasz na komercyjne używanie...ale napisać do nich możesz tak czy inaczej

#17 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 17 sierpnia 2011 - 21:02

no wiesz, dodałeś na początku że pozwalasz na komercyjne używanie...ale napisać do nich możesz tak czy inaczej

I co napisac? Ze uzyli? I co to da?
To kwestia etyki dziennikarskiej...

#18 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 17 sierpnia 2011 - 21:04

wez walnij jakiegos maila do wszystkich dyrektorów:P tak jak z tym materacem:P wtedy pomogło:P

#19 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 17 sierpnia 2011 - 21:11

wez walnij jakiegos maila do wszystkich dyrektorów:P tak jak z tym materacem:P wtedy pomogło:P

Ważne nie jest to, że ja napiszę, ale że wy to zrobicie. Ja swoją uwagę wysłałem...

#20 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 17 sierpnia 2011 - 21:23

tylko się nie ośmieszajmy, raz już był ferment bo Schetyna sobie coś tam powiedział. Nie podali źródła, trudno, wypadek przy pracy, wpadka, ktoś może o czymś zapomniał. Tyle, i tylko tyle...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych