Skocz do zawartości


Zdjęcie

2011-07-30: Magnetic Hill - Moncton, New Brunswick, Canada


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#1 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 16 lipca 2011 - 19:23

.

#2 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 lipca 2011 - 22:48

Dupa. Chciałem się wbić na ten koncert, ale nie da rady, bilety lotnicze z Nowego Jorku są pojebańsko drogie. 700 dolców, czaicie? Zupełnie tego nie rozumiem bo mniejszy dystans między Chicago a Nowym Jorkiem kosztował z 200. Co za shit. Wkurwiony jestem bo to wcale nie tak daleko przecież, no i ostatni koncert trasy no i Arcade Fire w supporcie :/

#3 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 lipca 2011 - 13:00

Włodarze miasta Moncton spodziewają się ponad 100.000 ludzi na koncercie U2. Będzie jeden z największych?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#4 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 lipca 2011 - 20:49

Dupa. Chciałem się wbić na ten koncert, ale nie da rady, bilety lotnicze z Nowego Jorku są pojebańsko drogie. 700 dolców, czaicie? Zupełnie tego nie rozumiem bo mniejszy dystans między Chicago a Nowym Jorkiem kosztował z 200. Co za shit. Wkurwiony jestem bo to wcale nie tak daleko przecież, no i ostatni koncert trasy no i Arcade Fire w supporcie :/


To może jakiś inny środek lokomocji?

#5 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 24 lipca 2011 - 22:31

Nie ma innego. Pociągi w USA praktycznie nie istnieją, samochodu nie mam, taksówką za daleko, promu nie sprawdzałem :P

#6 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 24 lipca 2011 - 23:08

A busy takie na kształt naszych PKS??
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#7 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 lipca 2011 - 03:33

Greyhoundy nie jeżdżą do Moncton. Mógłbym co najwyżej Greyhoundem do jakiegoś Toronto albo Ottawy i potem samolotem pocisnąć do Moncton, ale bilety tam też są kurewsko drogie. Lipa.

#8 MisiekMistrz

MisiekMistrz

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2011 - 11:44

Skoro temat Magnetic Hill już założony, to sie was spytam - Nie wydaje sie wam, że było by to idealne miejsce na drugie DVD z 360? I z Elevation Tour i Vertigo były dwa. A miejsce jest wręcz stworzone dla stacji kosmicznej i ogromnego tłumu ludzi w około :)

#9 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 lipca 2011 - 11:50

Wydaje się nam, ale co możemy zrobić.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#10 wojtas

wojtas

    Użytkownik

  • Members
  • 72 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 25 lipca 2011 - 14:13

wideło z zakonczenia trasy obowiazkowo! :D
Posted Image

"The only baggage you can bring
Is all that you can't leave behind"

#11 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 25 lipca 2011 - 14:59

Szczerze mówiąc to liczę na jakiś oficjalny stream z tego koncertu, czy coś.

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#12 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 25 lipca 2011 - 15:12

Ta trasa mogła by mieć spokojnie 3 wydane Dvd ze względu na różnorodność Legów.
Szkoda że jest tylko jedno,i to jeszcze jak dla mnie nie przedstawia atmosfery 360 Tour.
Na szczęście powstają Multicamy.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#13 MisiekMistrz

MisiekMistrz

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2011 - 19:04

Ta trasa mogła by mieć spokojnie 3 wydane Dvd ze względu na różnorodność Legów.

No właśnie, zwłaszcza teraz gdy setlista jest diametralnie różna od tego co było u nas, a i Bonias jakiś taki inny. No i chłopcy są w takiej formie, że może tym razem nie będą musieli wycinać utwórów z DVD :)

#14 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 27 lipca 2011 - 06:59

Różne źródła trąbią, że fani domagają się broadcastu z ostatniego koncertu trasy...
Oby był!!!!
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#15 CrazyBono

CrazyBono

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów

Napisano 28 lipca 2011 - 10:02

Tak, niestety zbliża się koniec trasy 360... Z jednej strony można się cieszyc a z drugiej strony smucic. Koniec tej trasy oznacza nowy album, nowe i napewno świetne utwoty i oby kolejna trasę z koncertem w polsce. Smutne jest to, że to już koniec. Teraz już nie będziemy śledzic setlist z poszczególnych koncertów, nie bedziemy się zastanawiali co zagrają. Skończy się oczekiwanie na zaskakujące piosenki i szalone poczynania Bono na scenie. Na pocieszenie, wiem że jednak za jakiś czas do tego powrócimy. Aby przetrwac ten czas spoglądam na bilet z chorzowskiego koncertu, który jest zakładką w mojej książce U2 0 U2 i myśle, że jest to odpowiedni moment aby przeczytac ja poraz drugi... No i do tego mam multicam z Chorzowa :D

#16 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipca 2011 - 11:13

Dlaczego tak wieje pesymizmem ?

Owszem jest to smutne wydarzenie bo kończy się świetna, największa trasa koncertowa w historii ale nie ma powodów do płaczu. Chłopcy są nadal w świetnej formie, gdy będą podchodzić pod 60-tkę to możemy się martwić. Na razie trzymają się świetnie, wyglądają jak giganci rocka no i w sumie tak powinni wyglądać :P

Jestem przekonany, że najpóźniej na jesieni przyszłego roku usłyszmy nowy materiał a później znów dwa lata trasy ze sceną wielkości Empire State Building, która sama przyleci na miejsce :)
I wtedy też na pewno zajrzą na którąś z aren Euro 2012 w Polsce (Narodowy?) i dadzą mega koncert

A póki co cieszmy się nadchodzącym ostatni gigiem bo czuje, że może być dużo niespodzianek, pewnie jakieś łzy wzruszenia Bono przy MoS lub WoWY no i być może pełna wersja '40 na koniec. To byłaby świetna symbolika bo 360 zaczęła się od pierwszych uderzeń Larry'ego w Breathe a zakończy jego solówką w '40.

#17 MisiekMistrz

MisiekMistrz

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipca 2011 - 12:04

I wtedy też na pewno zajrzą na którąś z aren Euro 2012 w Polsce (Narodowy?) i dadzą mega koncert

No ja osobiście wolałbym zostać przy starym dobrym śląskim przywołującym tyle miłych wspomnień :)

#18 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 28 lipca 2011 - 12:48

Niech zagrają na następnej trasie, w kilku miastach w Polsce - nareszcie jest gdzie :rolleyes:

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#19 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipca 2011 - 13:56

Szczerze to wątpię by wybrali po raz trzeci Chorzów, no chyba, że rzeczywiście z sentymentu.

Najlepszym wyborem byłby Narodowy (z racji na bazę hotelową w stolicy mogliby przenocować i na drugi dzień zagrać drugi koncert :D ) lub PGE Arena w Gdańsku, wyobraźcie sobie, że przed koncertem zespół przylatuje wcześniej i pojawia się na molo w Sopocie. Ach, marzenia...

#20 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 28 lipca 2011 - 14:11

a ja to się cieszę że ta trasa się wreszcie kończy, bo się robi coraz gorsza i męcząca dla zespołu z czasem. jeśli wrócą z trasą stadionową to myślę że tylko i wyłącznie narodowy będzie brany pod uwagę. ale dość już tras stadionowych! chcemy trasę halową, kurna!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych