Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bon Jovi


69 replies to this topic

#61 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 10 maja 2013 - 20:04

Niestety zła informacja dla fanów BJ. Zespół najprawdopodobniej pojawi się w Gdańsku bez Richiego Sambory..... :(/>/> :(/>/> :(/>/>
Link z oficjalnej strony: http://www.bonjovi.c...ed#.UYghyEo4f_L

Nie wiadomo co dokładnie i z jakich powodów, ale jest to nieciekawa informacja. Zespół bez RIchiego to jednak nie to samo. Dołączona grafika


Ano..to prawda.
I w sumie nie wiem, czy to dobrze, czy źle, że zespół zdecydował się grać dalej pomimo jego nieobecności.
Generalnie , to nie wyobrażam sobie np. koncertu U2 bez Edzia. Ale, że BJ to taka tegoroczna przystawka dla mnie, to biletów zwracać nie zamierzam i pójdę na ich koncert.

#62 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 maja 2013 - 08:43

Sambora nie po raz pierwszy zostanie zastąpiony przez innego gitarzystę na trasie, także nie jest to aż tak niezwykła sytuacja.

#63 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 maja 2013 - 22:19

Ano..to prawda.
I w sumie nie wiem, czy to dobrze, czy źle, że zespół zdecydował się grać dalej pomimo jego nieobecności.
Generalnie , to nie wyobrażam sobie np. koncertu U2 bez Edzia. Ale, że BJ to taka tegoroczna przystawka dla mnie, to biletów zwracać nie zamierzam i pójdę na ich koncert.

No właśnie pewien niesmak pozostał. Bo przyjeżdżają po raz pierwszy, ale w niepełnym składzie i to bez jednej z dwóch najważniejszych osób w składzie co by tu nie mówić. O ile to jakieś poważne problemy rodzinne to OK, ale jeśli to jakieś zgrzyty w zespole to co najmniej źle wygląda...

Sambora nie po raz pierwszy zostanie zastąpiony przez innego gitarzystę na trasie, także nie jest to aż tak niezwykła sytuacja.


Po raz drugi. Więc nie wiem, czy tak znowu normalna sprawa. Tyle, że na ostatniej trasie sprawa była jasna - odwyk, bo inaczej będzie coraz gorzej, a tu nic nie wiadomo. Dołączona grafika


Przy okazji ogłoszono, że supportem będzie Ira. Patrząc na polskie zespoły to wybór nawet dość oczywisty i trafiony, ale przyznam, że liczyłem jednak, że ktoś z zagranicy zagości. Sięganie po krajowych artystów to takie pójście na łatwiznę. Dołączona grafika

#64 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 25 czerwca 2013 - 19:59

No i po koncercie. Dołączona grafika Ktoś był? Jakiś wrażenia? Jak dla mnie całkiem nieźle, scena nawet ciekawa (choć wiadomo, że 360-tkę trudno pobić Dołączona grafika). Brakowało Sambory, ale reszta zespołu, a zwłaszcza Jon nadrobili z naddatkiem. Co jak co, ale widać, że za Jonem tłumy szaleją i poszli by za nim wszędzie. Dołączona grafikaFajna sprawa niby 3 bisy, choć w praktyce jeden długi. Co koncert mieszają utworami, więc do końca nie wiadomo czego można się spodziewać. Poniżej setlista:

Tak poza tym to "skandal" marketingowy z niemożliwością wniesienia wody pod jakąkolwiek postacią Dołączona grafika i horrendalnymi kolejkami do ledwie 4 punktów sprzedaży napojów. Dołączona grafika Jeszcze kible niech zrobią płatne... I jeden mankament - trochę rażący - nie wiem czy to kwestia miejsc (praktyczne sam środek płyty), czy konstrukcji stadionu/dachu, ale echo podczas niektórych utworów było bardzo duże i zagłuszało muzykę. Może techniczni się nie wykazali, ale w przypadku takiego zespołu nie powinno to mieć miejsca. Dołączona grafika

#65 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 czerwca 2013 - 19:13

Był, był...

Do tej pory znałem tylko pojdyńcze kompozycje Bon Jovi, koncert pozwolił mi sporo nadrobić. To co pozytywnie mnie zaskoczyło to szeroki przekrój wieku wśród widowni, byli zarówno młodzi jak i troche strasi. Z ciekawszych momentów koncertu warto wspomnieć wyjście Jona Bon Jovi w koszulce reprezentacji polski, oświadczyny jednej pary przy aplauzie 30 tys. osób czy czarny stanik, ktory został wrzucony na scenę.
@ Martin Texas. Mi echo nie przeszkadzało, choć było słyszalne. Także mnie zdziwiła mozliwość wnoszenia własnego picia.

#66 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 04 sierpnia 2013 - 11:39

Ledwo półtora miesiąca minęlo, a już coś zmontowali. Na razie jest tylko na youtube, nad DVD prace trwają.
http://www.youtube.c...h?v=Nk6FTeyzbcA

#67 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 10 listopada 2016 - 17:14

Albo to jakaś fala, albo ja już zdziadziałem do reszty, ale kolejny wykonawca, na którym dawno już postawiłem krechę (w sensie - brałem kolejne nowe płyty z przyzwyczajenia, słuchałem raz i zapominałem), wydaje nową płytę i jest to kolejna nowa płyta, której chce mi się słuchać. A w przypadku nowego Bon Jovi jest to o tyle dziwne, że formalnie nie ma absolutnie żadnego do tego powodu - This House Is Not For Sale to standardowy standard, brzmi bardziej jak Bon Jovi niż samo Bon Jovi, wszystkie piosenki są identyczne, i to tak ze sobą, jak i z poprzednimi piosenkami etc. etc. A mimo to są jednocześnie.. fajne, chwytliwe, energetyczne, odpowiednio stadionowe, słychać w nich zespół, któremu chce się grać, a nie tylko odbębnić kolejnych kilka miesięcy w studiu, żeby był powód do ruszenia w kolejną trasę i zarobienia kolejnych pieniędzy. No nie wiem, ale obczajcie (podszyty Springsteenem) pierwszy singiel - to przecież wszystko, co najlepszego można oczekiwać od Jona i spółki. Kiedy ostatni raz tak było?

 

https://www.youtube.com/watch?v=_Ri2KEiXlNk

 

(tylko trochę BTW biorąc pod uwagę na to, jakie przej***ne czasy idą, może to jednak być fala. Muzycy są zawsze jednymi z największych beneficjentów wielkich kryzysów, przynajmniej w sensie artystycznym)


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#68 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 listopada 2016 - 20:13

Płyty nie słuchałem, powyższy kawałek bardzo mi się podobał/podoba ale ta ballada to kapitalny powrót do przeszłości, nie myślałem, że nagrają jeszcze coś takiego (i teledysk <3)

http://youtu.be/uJ6R0Md1W7I

#69 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 października 2018 - 10:21

12 lipca 2019, PGE Narodowy, koncert Bon Jovi w ramach trasy This House Is Not For Sale...

 

44940994_10155496876767000_1616951785606



#70 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 29 października 2018 - 19:55

Korci...nie powiem, ale qrde nie w tym warszawskim nocniku  :(





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych