Skocz do zawartości


Zdjęcie

2011-06-24: Glastonbury Festival - Pilton, Somerset, England


  • Please log in to reply
338 replies to this topic

#321 gm1976

gm1976

    Użytkownik

  • Members
  • 18 Postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 15:11

Pobrałem wersje avi przez torrent w ciągu 15 minut :o
Koncert miazga..............!

#322 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 30 czerwca 2011 - 23:23

Dołączona grafika

I to (na dole):
Dołączona grafika

Haters gonna hate. :D

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#323 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 01 lipca 2011 - 08:54

To która wersja na jedną płytę DVD jest najlepsza, bo już się pogubiłem?

Są jakieś .AVI, DVD jedna płyta, DVD dwie płyty, wersja z gadaniem komentatora, bez gadania, kompletna, niekompletna .... :blink:

Czy jest jakiś link do wersji DVD jednopłytowej, kompletnej, bez gadania komentatora?

Bardzo proszę o podpowiedź, bo tylko dziś wieczorem będę miał okazje ściągnąć.





.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#324 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 06 lipca 2011 - 10:17

Pozdrawiam :-)

Jak ktos chcialby sobie sciagnac U2 Glastonburry DVD (4,13 GB) szybko i bez problemu, to moge dac mu link do mojego Premium accout ne Hotfile.

Link do DVD - http://hotfile.com/l...1797363/6204d63

login do Premium account Hotfile: user:3987369, pass: degvos

informacje o DVD :http://bootslive.blogspot.com/2011/06/u2-2011-06-24-glastonbury-dvd.html

UWAGA: po sciagnieciu bedzie potrzebny password: bootslive.blogspot.com



Ściągnąłem sobie ten koncert i wczoraj obejrzałem.
Koncert oczywiście świetny, aż mi sie zachciało obejrzeć ZOO TV, co pewnie uczynię dziś.

Jednak nie o tym chce pisać.

Czy jak oglądaliście ten koncert z tego źródła, to nie mieliście takich wad technicznych jak:
- nieciągłość obrazu wraz z początkiem każdej nowej piosenki (obraz i dźwięk wygaszał się na jakąś sekundę)
- dwa razy nagrane "Mysterious Ways"
- od utworu Sunday Bloody Sunday czasami "rwie się" dźwięk

Czy tylko u mnie tak jest?

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#325 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 06 lipca 2011 - 10:19

....
Czy jak oglądaliście ten koncert z tego źródła, to nie mieliście takich wad technicznych jak:
- nieciągłość obrazu wraz z początkiem każdej nowej piosenki (obraz i dźwięk wygaszał się na jakąś sekundę)
- dwa razy nagrane "Mysterious Ways"
- od utworu Sunday Bloody Sunday czasami "rwie się" dźwięk

Czy tylko u mnie tak jest?



Ja mam to samo.
Ufff
bo myślałem że to u mnie coś nie tak
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#326 bono3d

bono3d

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów

Napisano 06 lipca 2011 - 10:38

Ja ściągnołem koncert w jakości HD wypaliłem bluraya. Jakość super, koncert dynamiczny U2 w formie. Niestety według mnie realizacja koncertu przez BBC pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie za mało publiki i zbyt wyciszona. Dla porównania proponuje obejrzenie koncertu Coldplay pokazywanego przez ZDF z Glastonbury dużo lepsza i ciekawsza realizacja. To tylko taka drobna uwaga bo oba koncerty są super

#327 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 06 lipca 2011 - 13:48

Ja ściągnołem koncert w jakości HD wypaliłem bluraya.



Z jakiego źródła ściągnąłeś wersję HD? Z U2T?

#328 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Napisano 06 lipca 2011 - 14:37

Czy jak oglądaliście ten koncert z tego źródła, to nie mieliście takich wad technicznych jak:
- nieciągłość obrazu wraz z początkiem każdej nowej piosenki (obraz i dźwięk wygaszał się na jakąś sekundę)
- dwa razy nagrane "Mysterious Ways"
- od utworu Sunday Bloody Sunday czasami "rwie się" dźwięk

Czy tylko u mnie tak jest?


Masz racje, niestety u mnie to samo, dlatego w koncu sciagnalem sobie wersje 2 DVD, obraz nieco lepszy i juz nie ma MW dwa razy...
Dołączona grafika

#329 bono3d

bono3d

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów

Napisano 06 lipca 2011 - 21:20

Z jakiego źródła ściągnąłeś wersję HD? Z U2T?


Z Demonoid.me - 9,95 GB

#330 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 lipca 2011 - 21:54

A kto z was ma wersję HD z U2T? Ściągnąłem ją i niestety przy odtwarzaniu skacze i przycina mi obraz, na tyle, że nie da się tego w ogóle oglądać. Nie wiem czy to wina mojego kompa czy jakichś trefnie pobranych plików.

Proszę o zajęcie stanowiska w/w kwestii.

#331 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 12 lipca 2011 - 22:02

A kto z was ma wersję HD z U2T? Ściągnąłem ją i niestety przy odtwarzaniu skacze i przycina mi obraz, na tyle, że nie da się tego w ogóle oglądać. Nie wiem czy to wina mojego kompa czy jakichś trefnie pobranych plików.

Proszę o zajęcie stanowiska w/w kwestii.


Tez tak mialem i to z video z u2t oraz przy tym hd z demnoid, zrobilem porzadek w kodekach i zmienilem playera i wszystko jest ok, jakosc tego nagrania jest niesamowita!

#332 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 30 lipca 2011 - 13:17

Pierwsza sprawa:

czy natknęliście się gdzieś w necie na relacji polskich mediów z Glastonbury? Na screenagers.pl cisza, a oni jeśli się nie mylę od jakichś 3 lat tam jeżdżą... Wiem też, że Gackówna z Trójki też się tam buja i pisze relacje, ale też się na żadną nie natknąłem. Jakby ktoś, coś to dajcie tutaj znać.


I jeszcze jedna kwestia - nie wiem czy zabieg celowy czy przypadkowy, ale któryś z IEM'ów przeszedł przez głośniki ok. 7min00s (odliczanie one, two, three, four).

http://www.youtube.c...h?v=HOIbhXLEJdc

#333 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 30 lipca 2011 - 15:17

Też to usłyszałem jak to oglądałem i zastanawiałem jakim cudem ten IEM się przebił bo słychać go bardzo cicho...

#334 Moz

Moz

    Użytkownik

  • Members
  • 226 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 czerwca 2013 - 09:01

Koncert U2 na festiwalu Glastonbury bardzo dobry. Mam nadzieję, że jeszcze kiedys na nim zagrają. Wiecie moze czy U2 oficjalnie wydało ten koncert ?

A i nie przejmowałbym się tą żałosną stronką screenagers.pl.

#335 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 03 czerwca 2013 - 09:57

Oficjalnie nie. Można obejrzeć nagrania z BBC.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#336 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 03 czerwca 2013 - 11:03

A i nie przejmowałbym się tą żałosną stronką screenagers.pl.


To nie jest "żałosna stronka" tylko rzetelne źródło wszelakich informacji muzycznych.

#337 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 03 czerwca 2013 - 12:05

To nie jest "żałosna stronka" tylko rzetelne źródło wszelakich informacji muzycznych.


Moim skromnym żałośni byli w recencji NLOTH:
http://screenagers.p...on=show&id=1670

;)
Dołączona grafika

#338 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 czerwca 2013 - 21:49

To była konceptualna recka w formie żartu, może nie najlepsze dzieło red. Ambrożewskiego ale spoko napisane i powiedziane innymi słowy że screenagers.pl nie uważają za celowe słuchanie ani pisanie o nowym U2. Jak się zna ten serwis to się to wie ;) Żenujące z kolei wydały mi się niezbyt wysokiej kultury komentarze fanów U2 i pod tym tekstem i tu na forum, nie dziwne że nas nie lubili potem :P Screenagers jako część alternatywnej niszy ma swoisty awers do U2 i wszystkiego co z nimi związane - no trudno, jak wszyscy nieomal w tym rejonie muzycznym, trzeba się z tym pogodzić i już. Poza tym to naprawdę genialny serwis i zdecydowanie warto na niego zaglądać.

#339 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 03 czerwca 2013 - 22:25

To była konceptualna recka w formie żartu, może nie najlepsze dzieło red. Ambrożewskiego ale spoko napisane i powiedziane innymi słowy że screenagers.pl nie uważają za celowe słuchanie ani pisanie o nowym U2. Jak się zna ten serwis to się to wie ;)/>


Do serwisu jako takiego nic nie mam - wprost przeciwnie w zdecydowanej większości sobie cenię, nawet gdy jadą po moich ulubionych płytach. Zazwyczaj jednak są merytoryczne argumenty, z którymi można ewentualnie polemizować. Powyżej wskazana recenzja miała chyba jedynie na celu lansowanie się autora.

No i nie mogę sie z Tobą zgodzić, że recenzja świadczy o tym "że screenagers.pl nie uważają za celowe słuchanie ani pisanie o nowym U2". Sam autor w komentarzu pod tekstem pisze, że: "Mimo wszystko uważam, że w tym tekście między wierszami jest trochę o płycie i o zamieszaniu jej towarzyszącym. Chciałem zasygnalizować m.in...". Wskazuje to na to, że Pan redaktor nie tylko był w stanie wysłuchać płyty, ale nawet sformułować jakieś przemyślenia. Dlatego w tym kontekście uważam formę recenzji za fatalną.

Jestem ciekawy jak współpraca z Danger Mousem wpłynie na tą "alternatywną niszę".
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych