Jump to content


Photo

Bono na premierze filmu Anton'a Corbijn’a


26 replies to this topic

#1 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 30 kwietnia 2007 - 10:30

I kolejna informacja o planowanym występie Bono.

Jak donosi strona POPLEMON.COM Bono ma muzycznie okrasić premierę nowego filmu słynnego fotografa Antona Corbijn’a w Cannes. 7 maja b.r. z okazji premiery filmu "Control" ma zostać zorganizowany przyjęcie, gdzie zaśpiewa Bono. Szykuje się wielkie wydarzenie muzyczne i filmowe. Na scenie mają się również pojawić ... NEW ORDER i DEPECHE MODE. Szkoda, że nie pojawi się całe U2.

Poster promujący film "Control":
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 30 kwietnia 2007 - 11:02

Smerfastycznie, liczę na porządny bootleg z tego wydarzenia.

#3 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 30 kwietnia 2007 - 11:27

Może Bono wystapiłby z New Order? To by było smerfastyczne dopiero.
Z DM pewnie też, ale złosliwy ze mnie gbur i ich pomijam ;]

#4 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 kwietnia 2007 - 13:11

Film muszę obejżeć, a jeżeli chodzi o Bono to super, tylko że wiadomo że lepiej by było gdyby wystąpiło całe U2 :)

#5 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 30 kwietnia 2007 - 15:11

Warto dodać, że sam film jest o życiu Iana Curtisa, wokalisty każdywiejakiegozespołu.

#6 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 30 kwietnia 2007 - 16:11

swoją drogą, to ciekawe, czy

każdywiejakiegozespołu


;D


ech, strasznie chciałabym obejrzeć tenże film.

#7 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 30 kwietnia 2007 - 17:37

Własnie mnie trzasło: bardzo prawdopodobne że Bono wykona jakiś kawałek tego wiadomojakiegozespołu, może być naprawdę zajesmerfastycznie.

#8 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 kwietnia 2007 - 18:32

Warto dodać, że sam film jest o życiu Iana Curtisa, wokalisty każdywiejakiegozespołu.


A jak ktoś nie wie co to za zespół ten "każdywiejakiegozespołu" można sie dowiedzieć?? :D

#9 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 30 kwietnia 2007 - 18:39

Chodzi o Joy Division.

Jeśli przypuszczenia acra okażą się prawdą, to dam głowę, że padnie na: 'Love Will Tear Us Apart'.

Tak w ogóle to fajnie, że zespoły/ludzie (U2, dM, JoyD) którzy/które mieli no i pewnie nadal mają znaczny wpływ na Antona i towarzyszyły mu przez całą karierę i zgodziły się wystąpić na tym festivalu.
To właśnie od fotek Joy Division Anton w 1979 roku zaczynał swoją karierę w UK, świeżo po emigracji z rodzinnej Holandii.
No i teraz New Order (dawny skład JD), U2 i dM czyli zespoły, którym najwięcej zawdzięcza razem się pojawią w tymże miejscu.
Szacun im za to, piękną rzecz czynią, nawet dla uczczenia śp. Iana C.

#10 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 30 kwietnia 2007 - 19:39

No i teraz New Order (dawny skład JD), U2 i dM czyli zespoły, którym najwięcej zawdzięcza razem się pojawią w tymże miejscu.


Mam nadzieję, że pozostali członkowie U2 również się jednak pojawią. Troszkę dziwna byłaby ich absencja w tej sytuacji - szczególnie że dwa pozostały bandy mają stawić się w komplecie.
Dołączona grafika

#11 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 30 kwietnia 2007 - 20:28

No właśnie też na to liczę.
Chyba, że szanownym panom się tyłka nie chce ruszyć.

#12 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 30 kwietnia 2007 - 22:16

Jednak miło by było, gdyby im się zechciało.
Zgoda Max, pewnie padnie na Love Will Tear Us Apart, ale jeśli Bono pojawi się sam, to pojawia się wraz z tym pytanie, czy wystapi z New Order (raczej) czy z DM (też by mogło być ciekawie, acz wolałbym i spodziewam się bardziej NO), bo a capella raczej nie zaśpiewa.
No chyba że panowie z U2 stawią się w komplecie, ale też ciekawe, czy im pójdzie ten kawałek odpowiednio. I kto zagra na klawiszach? Chyba że wzięliby się za jakiś inny utwór, mało prawdopodobne mi się to wydaje, no ale kto wie.
Stawiam jednak na kooperację Bono z NO.

#13 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 30 kwietnia 2007 - 22:27

Bardzo chciałbym Boniasa razem z DM, aczkolwiek jest to czysta abstrakcja i w zasadzie coś nierealnego w 100% :rolleyes:

Tak się składa, że Bono w zupełności pasuje do składu NO, jak ulał żeby nie rzec.
Nie chodzi mi tu o image/zachowanie rzecz jasna.
Oczywiście chciałbym aby moje słowa były tylko i wyłącznie since fiction, a z Bono przyleci Ad, Lar i Ed.

Co do klawiszy, to chyba ze trzech chłopa posiada umiejętność grania na owych z tegoż zespołu. Nie śledzę ich poczynań ostatnio, być może jakieś zmiany zaszły w tym zakresie. No ale przeca Bono umie grać też:)

#14 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Posted 30 kwietnia 2007 - 22:53

W końcu byłaby okazja do sprawdzenia czy Bono + fortepian to był chwyt marketingowy czy coś więcej ;-D

#15 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Posted 30 kwietnia 2007 - 23:43

Bardzo chciałbym Boniasa razem z DM, aczkolwiek jest to czysta abstrakcja i w zasadzie coś nierealnego w 100% :rolleyes:


Max, nigdy nie mow nigdy ;) ja jestem ciekawa jakie bylyby reakcje niektorych zajadlych antyjutowskich fanow DM na taki wystep - podejrzewam, ze odebraliby to jako profanacje :lol:
a swoja droga... tez mi sie cos takiego marzy :)

http://www.u2.szczecin.pl


#16 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 30 kwietnia 2007 - 23:58

Tak się składa, że Bono w zupełności pasuje do składu NO, jak ulał żeby nie rzec.


W sumie, w sumie. Ale ha, Bono za Curtisa? To się niektórzy fani JD poobrażają dożywotnio na panów z byłego JD/obecnie NO za takie kooperejszyn.. czyli ciekawie może być :D

#17 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 01 maja 2007 - 08:14

Max, nigdy nie mow nigdy ;) ja jestem ciekawa jakie bylyby reakcje niektorych zajadlych antyjutowskich fanow DM na taki wystep - podejrzewam, ze odebraliby to jako profanacje :lol:



Jakby Bono z nimi zagrał, aż strach myśleć co zrobiliby ortodoksi DM :lol:
Chociaż U2 i DM grali już na jednym festivalu - w Torhout, w Belgii jakoś w lipcu '85. Oczywiście nie razem na scenie;)

W sumie, w sumie. Ale ha, Bono za Curtisa? To się niektórzy fani JD poobrażają dożywotnio na panów z byłego JD/obecnie NO za takie kooperejszyn.. czyli ciekawie może być


W sumie wniosek taki, że i z NO i z DM w kooperacji Bono ma przegwizdane:D

#18 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 01 maja 2007 - 09:56

Jest więc szansa na przełomowe wydarzenie muzyczne :D A ja bym najbardziej chciał, aby ten występ przerodził się w mini-koncert, gdzie przy kilku utworach składy zespołów mogłyby się wzajemnie wymieszać. Bono mógłby się pojawić zarówno z chłopakami z NO, jak i z DM. :D
Dołączona grafika

#19 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Posted 01 maja 2007 - 10:29

Niestety wątpię w takie cuda, nie zobaczymy tu czegoś a'la Coldplay + Richard Ashcroft, chociaż bardzo bym chciał!

#20 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Posted 12 maja 2007 - 15:31

I kolejna informacja o planowanym występie Bono.

Jak donosi strona POPLEMON.COM Bono ma muzycznie okrasić premierę nowego filmu słynnego fotografa Antona Corbijn’a w Cannes. 7 maja b.r. z okazji premiery filmu "Control" ma zostać zorganizowany przyjęcie, gdzie zaśpiewa Bono. Szykuje się wielkie wydarzenie muzyczne i filmowe. Na scenie mają się również pojawić ... NEW ORDER i DEPECHE MODE. Szkoda, że nie pojawi się całe U2.

Poster promujący film "Control":
Dołączona grafika


Hmmm...Ale Bonias 7 maja był w Dublinie...



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users