Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bono na festiwalu w Rostoku!


53 replies to this topic

#41 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 08 czerwca 2007 - 22:13

Ludzie ze Szczecina mają jakiś dar do spotykania się z członkami zespołu. Z racji bliskości geograficznej Świnoujścia liczę, że mi też się to kiedyś udzieli :P

Gratulacje Łukasz! Niesamowite wspomnienie! Bono rzeczywiście patrzył się na Ciebie intrygującym wzrokiem. Myślę, że być może wyróżniałeś się wśród zgromadzonych dziennikarzy fanowskim zapałem. A może wzrok Bono był raczej pytający - A gdzie jest Adasia? B)
Dołączona grafika

#42 dochna

dochna

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 08 czerwca 2007 - 22:21

Wiem ze nigdy takiej okazaji chyba juz nie bede miec aby przez tyle czasu widziec Bono! Warto spelniac swoje marzenia ! ! !


Moje marzenia, jeszcze wciąż na etapie 'a może się zrealizują' ale warto w to wierzyć, w końcu ja jeszcze młoda, a U2, no jeszcze też B)

A może wzrok Bono był raczej pytający - A gdzie jest Adasia? B)


wysoce prawdopodobne :D
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka
Tym bardziej Prosiaczka tam nie było

#43 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 08 czerwca 2007 - 22:24

Trawa, znajac Ciebie, to pewnie oprocz samych zdjec jeszcze jakies show w czasie konferencji zrobiles - kto jak kto, ale Ty to potrafisz!! :lol: :lol: Nie dziwie sie wiec, ze Bono sie przygladal, hehe.

Foty prosze na maila, wrzucimy na strone as usually :)

p.s. nie ma innej mozliwosci, nastepnym razem ja jade skoro juz wiesc sie rozniosla, ze Szczecin spotyka chlopcow z U2 :lol: Mariusz, mozemy jechac razem ;)

http://www.u2.szczecin.pl


#44 dochna

dochna

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 08 czerwca 2007 - 22:29

nie ma innej mozliwosci, nastepnym razem ja jade skoro juz wiesc sie rozniosla, ze Szczecin spotyka chlopcow z U2 :lol: Mariusz, mozemy jechac razem ;)


i ja na doczepkę, muszę zacząć odkładać środki finansowe specjalnego przeznaczenia, bo potem trafia się okazja, a u mnie portfel puściutki :huh:

eh no i zdjęć nie mogę się doczekać :P
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka
Tym bardziej Prosiaczka tam nie było

#45 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 09 czerwca 2007 - 05:11

No, ja tylko 'dopiszę się ' do relacji Trawy.
Na konferencji nie byłam, ale cały koncert a zwłaszcza występ Boniasa był wspaniały. Podniosła atmosfera...:) Bardzo się cieszę,że tam byłam.
Dallas sprawił mi miłą niespodziankę, poznając mnie (po naszych ostanich spotkaniach i zabawnych rozmowach w Dublinie :) ) Zauważył mnie i moją kumpelę kiedy krążył po scenie, ustawiając sprzęt. Nagle wziął gitarę w łąpę i widzę,ze hop- zeskakuję ze ze sceny...i idzie do nas:) To było bardzo miłe z jego strony, bo przyszedł specjalnie,żeby się przywitać, powiedziec "nice to see you again", wcisnąć nam w łapki podpisame kostki od gitar (mi kostkę Edka. A ostatnio w Dublinie dosta łam od niego kostkę Boniasa:) Także, mam do "kolekcji" ) Aha! No i przyniósł ze soba gitarę Boniasa i 'zmusił nas' do obmacania jej;) Niezle się tam uśmialiśmy, chociaż trwało to krótką chwilę.
Ogólnie było naprawdę świetnie.
Bardzo się cieszę,ze wreszcie zobaczyłam i usłyszałam na żywo Boba Geldofa.
Coż tu dużo mówić...- Artysci występujący na tym koncercie (a zwłaszcza Bono, Bob, Campino,Grönemeyer i Mittermeier) spuścili politykom niezłe 'słowne' manto...Ale najwidoczniej im się należało.

Pogoda dopisała aż za bardzo ;) - Trochę się tam smażyliśmy...Ale warto było.

#46 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 09 czerwca 2007 - 10:14

p.s. nie ma innej mozliwosci, nastepnym razem ja jade skoro juz wiesc sie rozniosla, ze Szczecin spotyka chlopcow z U2 :lol: Mariusz, mozemy jechac razem ;)


Super. Najlepiej żebyśmy jeszcze zabrali ze sobą "przynętę" w postaci Adasii i Trawy :D

Dallas sprawił mi miłą niespodziankę, poznając mnie (po naszych ostanich spotkaniach i zabawnych rozmowach w Dublinie :) ) Zauważył mnie i moją kumpelę kiedy krążył po scenie, ustawiając sprzęt. Nagle wziął gitarę w łąpę i widzę,ze hop- zeskakuję ze ze sceny...i idzie do nas:) To było bardzo miłe z jego strony, bo przyszedł specjalnie,żeby się przywitać, powiedziec "nice to see you again", wcisnąć nam w łapki podpisame kostki od gitar (mi kostkę Edka.


To wyjaśniła się tajemnica dlaczego Dallas nie obdarował kostkami grupy poznańskiej (o czym pisał Zbych). Już myślałem, że jakaś nacja ma większe przywileje. Na szczęście kostki trafiły do Polski :D
Dołączona grafika

#47 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 czerwca 2007 - 10:51

Do admina,

Chce wyslac Wam foto do serwisu U2-site.com ale macie jakies problemy z poczta! Na pewno mam lepsze zdjecia niz te , ktore przeslalal Wam ZBYCH .

#48 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 czerwca 2007 - 11:21

skoro do admina to może na PM'a.
po drugie to niezła skromność z tymi zdjęciami;)

#49 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 12:43

Bono nie wierzy przywódcom

Podczas szczytu G8, najbogatsze państwa świata uznały, że przekażą 60 miliardów dolarów na walkę z ubóstwem w Afryce. Irlandzki gwiazdor wątpi w obietnice.

Według Bono, tylko ułamek z tej kwoty tak naprawdę trafi do potrzebujących. Według antyglobalistów, jedynie około 3 miliardy dolarów może trafić do Afryki. Irlandzki rockman uważa, że bardziej rozwinięte kraje, robią bardzo niewiele, aby pomóc trzeciemu światu. Starania jego i jego przyjaciół rozbijają się niestety o mur interesów i zysków.

Źródło: http://cgm.pl/aktual...a23468080223557

#50 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 czerwca 2007 - 19:26

o koncercie:

http://www.us.szc.pl...o...49&pid=8343

#51 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 czerwca 2007 - 16:44

WIECEJ ZDJEC NA

http://u2.szczecin.p...a...l=34&aa=dod

#52 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 czerwca 2007 - 19:57

Ależ Wam zazdroszczę! ;P Niestety jestem z Bydgoszczy, a to chyba oznacza że nie będę miała takiego szczęścia jak wy? :lol:

#53 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 czerwca 2007 - 23:49

Jesli czegos sie naprawde chce to wszystko jest do zobaczenia! ;))) Wystarczy miec w zyciu jakis cel i dazyc do NIEGO!

#54 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 11 czerwca 2007 - 13:48

Oby tak było! :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych