Jump to content


Gitary Adama


58 replies to this topic

#21 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Posted 29 czerwca 2007 - 23:00

Hej ludzie przejdzcie na offtopic !!! tu sie rozmawia o wioslach naszego Adasia a nie o zlotowych strojach. Wiecie, gdzies na youtube znalazlem taki fajny film gdzie Edge prezentuje swoje gitary, testuje je gra pokazuje jak gra. Czy nie ma lub nie zna ktoś jakiegoś filmu z Adasiem w roli głównej :-)?????

#22 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Posted 29 czerwca 2007 - 23:02

Przepraszam za nich, że zaśmiecają ci twój topic, o gitarach adama.
No możesz sobie na bootlegach video pooglądac gitary adama, i ci nawet zaprezentuje jak na nich gra.

#23 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Posted 29 czerwca 2007 - 23:03

I to mialobyc smieszne ???

#24 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Posted 29 czerwca 2007 - 23:06

I to mialobyc smieszne ???


tak.




10/10

#25 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 29 czerwca 2007 - 23:22

Hej ludzie przejdzcie na offtopic !!! tu sie rozmawia o wioslach naszego Adasia a nie o zlotowych strojach.


A co The Fly miał przy tym stroju?? Kaszanke?? Mocherowy beret?? Mi sie zdaje że taką gitarke na wzór adamowej (bo Adam już pewnie dawno swoją popalił w kominku). Mały off top nie zaszkodził jeszcze nikomu....Powiem że jestem ZA a nawet PRZECIW :D

#26 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 posts
  • Skąd://Rybnik//

Posted 30 czerwca 2007 - 09:55

Ja mam tylko pytanko, czy na zdjęciu jesteś ty, Biesiada? Bo ja bym sobie chętnie zakupił taki pomarańczowy dresik Adasia :P


Tak, to jestem ja na zlocie w Poznaniu :) Ale tu podobno o strojach pisać nie wolno :P

#27 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 13:57

Tak, to jestem ja na zlocie w Poznaniu :) Ale tu podobno o strojach pisać nie wolno :P


Nom nie wolno...zabronili..dostaniesz kare klęczenia na grochu, i później jak będziesz szedł ulicą to sie bedą grzyby same marynować na twój widok :P :P :P więc STRZEŻ SIE ;)

#28 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 18:42

Mrówa jesteś beznadziejny i tyle . <_< i reszta dowcipnisiow tez. Fani.... phi (smiech na sali).

#29 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Posted 30 czerwca 2007 - 18:53

Mrówa jesteś beznadziejny i tyle . <_< i reszta dowcipnisiow tez. Fani.... phi (smiech na sali).



Wiesz co, powinieneś przyjąć 2 zasady: 1) więcej dystansu do samego siebie i 2) nie osądzać innych fanów, a już na pewno nie czynić takich uwag jak powyższa.
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#30 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 19:37

Mrówa jesteś beznadziejny i tyle . <_< i reszta dowcipnisiow tez. Fani.... phi (smiech na sali).


Czasem można sobie pożartować, i uwierz mi nie ma w tym nic złego za bardzo bierzesz to do siebie. Wchodząc na to forum powinieneś wyposażyc sie w ABŚ (Aby Było Śmieszniej) bo niektórzy ludzie nie są załamanymi smutasami. Nie będe ci sie odgrywał że to ty jesteś żałosny wystawiając takie opinie bo mi na tym nie zależy...

#31 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 19:48

Dobra OK sorry ze sie wogole na tym forum wypowiadam..... raczej nie powinienem bo jestem smutas itp itd Ale powiem wam jedno: wcale taki nie jestem
narazie milo bylo

#32 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 19:55

O widze że sie obraził.... Stary daj spokój ja ci nie mam prawa zabraniać wypowiadać sie na forum to twoja sprawa. Myśle jednak że lepiej pisac na luzie niż z grobowymi minami patrzeć jak np. tacy "żałosni" fani jak ja czy Mrówa sobie żartują.

#33 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 posts
  • Skąd://Rybnik//

Posted 30 czerwca 2007 - 19:56

Dobra OK sorry ze sie wogole na tym forum wypowiadam..... raczej nie powinienem bo jestem smutas itp itd Ale powiem wam jedno: wcale taki nie jestem
narazie milo bylo


Ejjjj :) koledzy!!!!! Bo to zaczyna wyglądać jak w piaskownicy!!! :) "nie lubisz mnie? dobra, biorę swoją łopatkę, wiaderko i idę się pobawić gdzie indziej!!! <_< "

Dajmy spokój :) Zgoda??? :)

#34 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 19:59

Wlasnie chcialem to zakonczyc ale pan macphisto czy jakos tam nadal to rozwleka i dogaduje ze sie obrazielm
P.S. Do pana Macphisto cos tam cos tam fuck off !!!!

#35 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 20:02

<BEZ KOMENTARZA> Jur inglisz yst weri weri gud...

#36 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 20:05

<BEZ KOMENTARZA> Jur inglisz yst weri weri gud...


wow zmiarkowales sie niesamowite :D :D :D :D :D :D

P.s. widzicie dodalem wesole buzki, jestem wesoly :D

#37 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 20:07

wow zmiarkowales sie niesamowite :D :D :D :D :D :D

P.s. widzicie dodalem wesole buzki, jestem wesoly :D


No i o to chodzi... nie wiem po co sie kłucić widze że do ciebie nie trafie... pozdro ja już sie nie wypowiadam. :)

#38 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 30 czerwca 2007 - 20:08

Obawiam się chłopaki, że wbrew apelowi The Fly'a-Biesiady poziom Waszej dyskusji spadł poniżej wszelkiej granicy przyzwoitości i dojrzałości.
Dołączona grafika

#39 Guest_jakubbaranowski_*

Guest_jakubbaranowski_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 20:09

ciekawe z czym do mnie nie trafisz rozwin to bo to jednak ciekawy temat jest :D :D :D :D

Sory Mariusz bardzo cie szanuje ale myslalem ze forum to takie cos gdzie mozna sie wypowiadac na dany temat (sorry za wulgaryzm to juz sie nie powtorzy).

#40 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 czerwca 2007 - 20:16

Obawiam się chłopaki, że wbrew apelowi The Fly'a-Biesiady poziom Waszej dyskusji spadł poniżej wszelkiej granicy przyzwoitości i dojrzałości.


Też sie tego obawiam i nie chce tego ciągnąć bo po co??


ciekawe z czym do mnie nie trafisz rozwin to bo to jednak ciekawy temat jest :D :D :D :D


p.w

ale myslalem ze forum to takie cos gdzie mozna sie wypowiadac na dany temat


Dobrze myślałeś :)


Myśle że dyskusje można zakończyć...



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users