Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magix Music Maker 15


3 replies to this topic

#1 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 18 stycznia 2011 - 19:05

Czy ktoś nagrywa na ten program?
Ja go ściągnąłem i nie ma tam żadnych efektów,a jak podłączam kablem gitarę to dźwięk nie jest jakiejś fajnej jakości.
Do tego ja brzdękam w strunę a na kompie dopiero po chwili słychać dźwięk z gitary.
Czy ktoś może mi doradzić jak nagrywać na kompa żeby to jakoś brzmiało,a nie jak przez radio

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#2 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 18 stycznia 2011 - 19:24

Jak wpinasz się pod kompa i jaką masz kartę dźwiękową? Jeśli masz jakąś tandetną, zintegrowaną to nie masz co liczyć....

#3 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 18 stycznia 2011 - 19:33

nie wiem jaka to karta,ale mam nowy komputer.
a gitare podpiąłem kablem do komputera.
jednym jackiem,i glos na kompie dochodzi z opoznieniem.
a w tym programie to nawet żadnych efektów ani podkładów nie ma.a jak wpisze na youtube to ludzie maja w chuj tego wszystkiego.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#4 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 stycznia 2011 - 19:43

Nie ma znaczenia, ze to nowy komputer. Jesli od czasu kupna nie wymieniales karty to na 99,999999999% masz karte zintegrowana czyli do tzw. dupy.
Polecam z tanszych wynalazkow (mozna na allegro uzywany za 200-300 zl wyhaczyc) Line 6 Tone Port, a jesli masz wiecej kasy to jakies M-audio albo E-mu.

Mozesz oczywiscie zmiejszyc latencje (opoznienie) za pomoca sterownikow np. Asio 4All, ale bez dobrej zewnetrznej karty dzwiekowej nie masz co liczyc na fajny sound.



Jesli chcesz efekty drogi kolego, to Guitar rig 4. Jesli chcesz podklady, to sam je sobie musisz stworzyc, np. w FL studio...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych