Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy koncert trasy Vertigo Tour


37 replies to this topic

#1 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 08 kwietnia 2007 - 21:29

Stworzyłam nowy post. Tu piszecie jaki koncert najbardziej lubicie z trasy VERTIGO i jaki najbardziej zapadł wam w pamięci ( tzn jaki był najpiękniejszy i najlepszy)
Oprócz CHORZOWA bo wiadomo. ;) ;)

#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 kwietnia 2007 - 21:34

Chorzów się nie liczy, bo nie mamy obiektywnego podejścia.
Poza naszym momentem z flagą i paroma detalikami, koncert był mocno przeciętny, niestety, zagrali całą mase dużo lepszych.

Kurcze, szkoda że straciłem wszystkie bootlegi z VT, bo się nawet na ranking szarpnał chętnie..
Teraz powiem tylko, że całe 5th Leg, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Hawaje może mniej, wymiata. Niektóre koncerty były bliskie mojego ideału :)

Potem coś więcej może mi się przypomni, albo sobie przypomne jakieś koncerty, w sumie pare mam gdzieś nagranych.. :)

#3 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 kwietnia 2007 - 22:23

Oj, nie pamiętam..

Z 1st leg przypominam sobie, że w San Jose było czadowo.

Z Europy rządzi Mediolan. Zapamiętałem jeszcze, że najlepsze Vertigo to drugie z Glasgow ( genialny cytat z.. nie z Ramones, z Thin Lizzy :), a w Zurichu Larry pomylił się w Bullet The Blue Sky.

3rd Leg dopiero zbieram..

Honolulu nie było rewelacyjne. Ktoś skomentował na vt.com, że po zespole, który tyle czasu spędził w trasie, spodziewał się więcej. Miał rację. Owszem, wiadomo, Rockin' in The Free World itd. ale przez większość czasu zdawało mi się, że panowie nie dają z siebie wszystkiego. Zmęczenie ?

Na razie tyle, kiedyś na pewno zrobię remanent tej trasy, i wtedy będzie czas na dogłębne podsumowanie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#4 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 kwietnia 2007 - 00:11

Ja na pewno bym wyróżnił 4 koncert z Chicago (12.05.2005). Bardzo oryginalna setlista (zwłaszcza układ), kapitalny głos Bono, przemilczany wstęp do Miracle Drug, rewelacyjna Gloria i Beautiful Day, cudowny snippet Strangers In The Night podczas With Or Without You i fantastyczna jakość nagrania.

Co do reszty to muszę jeszcze się głęboko zastanowić.

#5 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 09 kwietnia 2007 - 01:44

Ja na pewno bym wyróżnił 4 koncert z Chicago (12.05.2005). Bardzo oryginalna setlista (zwłaszcza układ), kapitalny głos Bono, przemilczany wstęp do Miracle Drug, rewelacyjna Gloria i Beautiful Day, cudowny snippet Strangers In The Night podczas With Or Without You i fantastyczna jakość nagrania.


Tak, to na pewno niezwykły koncert.. mam z niego video, i aż sobie obejrzę.. Pamiętam jeszcze, że Edge machnął się na nim w Sometimes You Can't Make It On Your Own :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#6 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 09 kwietnia 2007 - 07:42

Chwalicie i chwalicie - fajnie, gdybyście przy okazji wrzucali te koncerty w odpowiednim temacie... ;)
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#7 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 kwietnia 2007 - 08:37

Chwalicie i chwalicie - fajnie, gdybyście przy okazji wrzucali te koncerty w odpowiednim temacie... ;)

100% racji!
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#8 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 09 kwietnia 2007 - 09:33

Chwalicie i chwalicie - fajnie, gdybyście przy okazji wrzucali te koncerty w odpowiednim temacie... ;)


Niestety, ja tych koncertów nie trzymam na dysku ( dyski twarde nie są z gumy ). Wszystkie mam wypalone na płytach, a większość płyt mam w Lublinie. Sorry.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#9 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 09 kwietnia 2007 - 09:53

Jak dla mnie: Honolulu, Melbourne, Mediolan, Gelsenkirchen, Chicago...

#10 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 09 kwietnia 2007 - 11:14

Oprócz Chorzowa... Jak dla mnie:

- San Diego [first night on earth, opening show]
- Buenos Aires 02/03/06
- MEDIOLAN [dvd]
- Sao Paulo 20/02/06
- Melbourne
- Dublin [Go Home, koncert na Croke Park]
..... i zastanawiam się nad Chicago... a niech będzie :)
- Chicago

#11 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 kwietnia 2007 - 11:16

Tak, to na pewno niezwykły koncert.. mam z niego video, i aż sobie obejrzę.. Pamiętam jeszcze, że Edge machnął się na nim w Sometimes You Can't Make It On Your Own :D


W The Fly zdaje się też 'nieco' przesadził z improwizacją.

#12 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 09 kwietnia 2007 - 12:33

W The Fly zdaje się też 'nieco' przesadził z improwizacją.


Ale najlepsze jest The Fly z Vancouver, gdzie zaczął w złej tonacji :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#13 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 09 kwietnia 2007 - 13:20

Najlepszy koncert z trasy VT w audio to MILANO - swietna traclista. Piękna sceneria. Włoskie klimaty.Oh ja ja uwielbiam ITALIANO.
Bono - cudownie operuje językiem włoskim. ( ahh gracias :rolleyes: :rolleyes: ) with or without aut you ( moja miłość).
Orginal .of the.. spacies - i zespół skrzypcowy to jest to. Zakochana po uszy w MILANO. ( niestety nie mam tego na DVD :mellow: :mellow: ale za to widziałam koncert w Multikinie.

Chicago - zrobiło na mnie duże wrazenie. Dreszczyk. Cudo. Bono śpiewał ten koncert w swoje 45 urodziny.
Happy Bristday too. ( podwójne urodziny)
A na koniec wzruszające yahweh i 40 . i powieszenie krzyża na mikrofonie i ucałownie.



LONDYN - 19.06.05. wspaniała wersja Who's Gonna Ride Your Wild Horses, Running To Stand Still / Happy Birthday (snippet) / Walk On (snippet) ,
With Or Without You / Take Me To The Clouds Above (snippet).

bez komentarza proszę cd, nastąpi

#14 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 09 kwietnia 2007 - 14:02

Najlepszy koncert z trasy VT w audio to MILANO - swietna traclista. Piękna sceneria. Włoskie klimaty.Oh ja ja uwielbiam ITALIANO.
Bono - cudownie operuje językiem włoskim. ( ahh gracias :rolleyes: :rolleyes: ) with or without aut you ( moja miłość).
Orginal ... spacies - i zespół skrzypcowy to jest to. Zakochana po uszy w MILANO. ( niestety nie mam tego na DVD :mellow: :mellow: ale za to widziałam koncert w Multikinie.

Chicago - zrobiło na mnie duże wrazenie. Dreszczyk. Cudo. Bono śpiewał ten koncert w swoje 45 urodziny.
Happy Bristday too. ( podwójne urodziny)
A na koniec wzruszające yahweh i 40 . i powieszenie krzyża na głosniku i ucałownie.

C.D NASTĄPI


Zespół skrzypcowy, masz na myśli panów z filharmonii, którzy grali na skrzypcach? I ile się nie mylę powiesił różaniec na mikrofonie...

Original of the Species tak na przyszłość, a i Happy Birthday ;-)

#15 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 09 kwietnia 2007 - 14:23

W porządku błędy poprawione.

#16 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 kwietnia 2007 - 15:50

with or without aut you ( moja miłość).


Moja też.
Zawsze nucę linię basu, kiedy wyrzucam piłkę z autu, podczas meczu piłkarskiego.

#17 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 kwietnia 2007 - 16:14

IMO najlepsze były koncerty z Ameryki Południowej. Wyróżniło się Sao Paulo :)

With Or Without Aut You o.O
Mary., przechodzisz samą siebie! Tak trzymać!

#18 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 09 kwietnia 2007 - 16:26

LONDYN - 19.06.05. wspaniała wersja Who's Gonna Ride Your Wild Horses, Running To Stand Still / Happy Birthday (snippet) / Walk On (snippet) ,
With Or Without You / Take Me To The Clouds Above (snippet).


With Or Without You + Take Me To The Clouds Above, świetnie to wyszło, o ile mnie pamięć nie myli, tulił wtedy jakąś kobietę! ;-)
Jeśli ktoś ma ten bootleg byłbym bardzo zobowiązany...

#19 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 10 kwietnia 2007 - 19:01

AAA Owszem wzioł brunetkę.

Anaheim 1.04.05 - niesamowita sceneria poprostu coś pięknego. ZADYMA B) B) B) PRAWDZIWY ODLOT.

Myślę, że to już wszystkie koncerty, które zapadły mi szczególnie w pamięć. :rolleyes: :rolleyes:

#20 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 10 kwietnia 2007 - 19:04

ZADYMA


wiesz mary, zadyma to może być na meczu Legii z Wisłą, ale nie na koncercie U2 B)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych