Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tu Trójka


177 replies to this topic

#1 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 04 marca 2010 - 14:36

Dołączona grafika
W sumie pomyślałem, że przyda nam się taki temat. Jakiś czas temu rozmawialiśmy o losach Trójki w temacie Marka Niedźwiedzkiego.

Na pierwszy ogień rzucam odważny wywiad jakiego "Newsweekowi" udzielił ostatnio Wojciech Mann. Polecam! Co prawda, jak sam Mann wspomina, odsunięcie go od audycji miałoby głównie znaczenie sentymentalne to mimo wszystko cieszę się, że wreszcie ktoś powiedział jak jest. Sytuacja jest zła i pewnie lada chwila to wszystko wpłynie na jakość audycji. Szkoda. W sumie słucham Trójki namiętnie od niedawna, bo od pięciu lat ale zdążyłem się już przywiązać.

#2 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 04 marca 2010 - 17:21

A mnie boli i kłuje w sercu jak czytam kolejnych doniesień co sie w Trójce wyrabia.
Wczoraj włączyłam prywatna kolekcję i jakie było moje ogromne zdziwienie, jak się okazało, że audycja zostałą skrócona o godzine i w jej miejsce był jakis niewiadomo o czym program niby publicystyczny... Oddajcie mi moje radio :(

last blog fb

 

 


#3 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 08 marca 2010 - 11:11

Czyli robi się coraz bardziej gęsto.

#4 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 09 marca 2010 - 10:10

Ehh przykre jest to co się tam dzieje.
Trójka zawsze kojarzyła mi się z muzyką, nawet wtedy gdy jeszcze mnie muzyka nie pociągała. A teraz... No niedobrze :/ Mam nadzieję, że ktoś mądry wpadnie na pomysł jak zwalczyć politykę w najlepszym polskim radiu.

Nie wiem czy ktoś oglądał wczoraj Szymona Majewskiego. Nawet on zauważył co się dzieje w Trójce (w rozmowach w Tłoku padł tekst):
"O widzę, że tutaj jak w radiowej Trójce - cztery hieny na jednego platformusa" czy coś w tym stylu...

#5 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 12 marca 2010 - 23:46

Ja tylko czekam na wielki powrót pana Piotra Kaczkowskiego - bez niego minimax nie jest już nawet dobry :(

#6 Xanax

Xanax

    Użytkownik

  • Members
  • 47 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:50° 25' 9.79''N 18° 44' 57.66''E

Napisano 14 marca 2010 - 13:18

Bardzo mi brakuje Manna w piątki rano i Szydłowskiej w Programie Alternatywnym i jeszcze Kaczkowskiego :(

#7 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 marca 2010 - 13:22

Ej, Szydlo byla ostatnio w czwartek . Co prawda faktycznie ostatnio raz jest, raz jej nie ma, no ale wazne ze zyje .

#8 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 14 marca 2010 - 13:42

Szydłowska ma być w czwaretk teraz już normalnie, chyba, że coś się mylę.
Niech Pan Kaczkowski już wraca, no z niecierpliwością czekam na jego powtót, ale teraz w marcu na otarcie łez kolejna Trzeszcząca Płyta wychodzi! :)

last blog fb

 

 


#9 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 17 marca 2010 - 15:36

Jeśli Trójka będzie wprowadzać takie zmiany jak ostatnio to ja dziękuję. Kolejne audycje publicystyczne: najpierw po 23 a od marca jeszcze po godzinie 15 sprawi, że pozostanie ograniczyć się do słuchania tylko konkretnych audycji

#10 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 17 marca 2010 - 15:38

Właśnie miałem pisać, co to za sieczka... Jakiś Leszczyński, jakieś pieprzenie... Jestem w szoku w jak krótkim czasie powymieniali niektóre audycje. Ostatnio włączyłem radio właśnie po 15 i zastanawiałem się czy się czasem stacja nie zmieniła.

Jeszcze miesiąc i będzie Radio Teheran.

#11 Greg27

Greg27

    Użytkownik

  • Members
  • 152 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Biała Podlaska

Napisano 17 marca 2010 - 15:57

Bardzo rzadko ostatnio słucham Trójki, ale z tego co piszecie, to... ręce można załamać...

#12 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 29 marca 2010 - 12:33

Jedna z najciekawszych audycji "Raport o stanie świata" została zdjęta z anteny i zastąpi ją smęcąca "Markomania" Niedźwieckiego. Nie ma to jak kolejne "trafne" decyzje.

#13 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 29 marca 2010 - 13:16

Jedna z najciekawszych audycji "Raport o stanie świata" została zdjęta z anteny i zastąpi ją smęcąca "Markomania" Niedźwieckiego. Nie ma to jak kolejne "trafne" decyzje.


???????? Kurna, to była jedna z najfajniejszych sobotnich audycji ://////. Srarkomania!!!!!!!!!!!!!!!!!

#14 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 marca 2010 - 15:11

jaje*bie. ostatnimi czasy niezbyt często słucham Trójki, ale zgadzam się z Patrykiem, że to była jedna z najlepszych audycji..
nie śledzę jakoś strasznie uważnie zmian w Trójce, ale zastanawiające jest to, że wraz ze zmianą szefostwa do radia wrócił Niedźwiecki (no i jak widać z korzyścią dla siebie). sam Mann przecież mówił o nim, że 'timing ma kiepski' ;p

#15 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 29 marca 2010 - 15:21

Właśnie zastanawiałem się o co chodzi Mannowi z tym tajmingiem. Czy o to, że wrócił w kiepskim czasie dla stacji, czy był to raczej jakiś zarzut względem jego osoby?

#16 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 marca 2010 - 16:28

mnie się wydaje, ze może chodzić o jedno i drugie - nie dość, że przychodzi w czasie, kiedy w Trójce poziom jest coraz niższy, to jeszcze wtedy, kiedy jest nowy dyrektor, który postępuje wiadomo jak, a dziennikarze otwarcie się przeciwko temu zachowaniu burzą..
inna sprawa, że czymś go musiał chyba Sobala zachęcić do powrotu.

#17 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 29 marca 2010 - 16:49

nie śledzę jakoś strasznie uważnie zmian w Trójce, ale zastanawiające jest to, że wraz ze zmianą szefostwa do radia wrócił Niedźwiecki (no i jak widać z korzyścią dla siebie).



inna sprawa, że czymś go musiał chyba Sobala zachęcić do powrotu.


Ja tylko przypomnę, że Marek Niedźwiecki podjął decyzję o powrocie jeszcze za czasów Magdy Jethon. I Marek w każdym wywiadzie powtarza, że właśnie to Magdy zasługa jest. Tylko, że po odejściu ze Złotych Przebojów musiał odczekać 3 miesiące bodajże? Nie wiem, nie znam się na tych wszystkich kontraktach, niekontraktach :P A to, że w międzyczasie nastąpiła zmiana dyrektorów też niezbyt ucieszyła Niedźwieckiego.

#18 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 marca 2010 - 20:56

aha, no mówię, nie śledzę tych trójkowych spraw z wielkim skupieniem ;p tak po prostu mi się wydawało, ze powołanie sobali i powrót niedźwieckiego się zbiegły ;)

#19 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 30 marca 2010 - 15:48

No właśnie to jest trochę niefajne dla Marka, że wszyscy teraz jego powrót kojarzą z Sobalą. No i mimo, że za każdym razem to powtarza, to i tak nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich. Niestety :(


Edit z 1 kwietnia :)
No to Marek pierwszy raz na antenie. Przywitał się Vangelisem "I'll Find My Way Home" - raz, że dobra tematyka, a dwa to był nr.1 w 1 notowaniu LP3 :)

Potwierdziło się to, że Niedźwiecki z Baronem będą prowadzić LP3 na zmianę.

#20 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 01 kwietnia 2010 - 19:20

W momencie kiedy usłyszałam głos Marka, stwierdziłam !Witamy W Domu! Cieszę się, że wrócił, że będzie ze Swoimi! A to, że będzie prowadził listę wymiennie z Balonikiem to się okaże, czy to najlepsze rozwiązanie. Ale dobrze, że lista wraca w piątki, bo ta sobota to eh... raz na ruski miesiąc się słuchało...
Ja tam Jego powrotu nie będę kojarzyć z Sobalą, tylko z tym, że wraca do 3 by pograć jeszcze kawał dobrej Muzy!
A w to, że trzyma kciuki za Lady Zgagę to nie uwierzę :P

Music can change the world, because it can change people.
 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych