Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napisz mi tu recke


  • Please log in to reply
244 replies to this topic

#241 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 czerwca 2010 - 17:33

Przede wszystkim, jesli ktos sie jeszcze nie zabral za "Histoire de Melody Nelson" to bardzo bardzo polecam. Kawal wspanialej muzyki, sprobujcie a zobaczycie, jak wiele do tej pory traciliscie ;)

#242 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 14 czerwca 2010 - 17:59

Chyba masz rację niestety, ale powiedzmy że to "na dobry początek" było, taka wprawka. Zresztą, trzeba było ostrzec że tego trzeba przesłuchać co najmniej z 10 razy. :P A, i wtedy jeszcze tydzień na reckę był tylko, no i wszyscy starali się zdążyć żeby nie złapać na początek zaległości. ;) Jesteśmy wytłumaczeni!

Poza tym to chyba nie jest aż tak dobra płyta. A może i jest, nie wiem. ;)


Nie no, taki *najlepszy* znowu nie jest, u mnie ma w przybliżeniu 8, jak u kolegi J99 (i uważam że w top 50 dekady 90's się mieści), a na forum spodziewałem się raczej okolic 7 niż 5 i faktycznie może powinienem był jakiś wstęp przynajmniej napisać, coby wyjaśnić o co w tej płycie chodzi i dlaczego musi brzmieć jak brzmi i że nie od razu wchodzi tak miło, ale już trudno, następnym razem coś bardziej pod publikę zapodam ;) A Ty się zabieraj za zaległości :P

#243 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 czerwca 2010 - 18:28

jeeej, wszystko od czasu kiedy się dopisałam, już przesłuchałam po parę razy, muszę napisać, bo wstyd, że się zgłosiłam i nic :P ech :P

#244 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 07 listopada 2010 - 10:10

Bawimy się w to jeszcze ? 13te miejsce jest pechowe nie chce tam byc :P Ostatnio nadrobiłem zaległości w reckach - niedługo opublikuję swoje wypociny ;)

#245 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 22 listopada 2010 - 01:53

Ruszy się coś proszę ja was w tej zabawie jeszcze czy już nie ? Określcie się ludki. ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych