Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charytatywna piosenka dla Haiti


57 replies to this topic

#41 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 stycznia 2010 - 09:55

Za bardzo nie łapię co chciałeś w swoim poście przekazać.

#42 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 24 stycznia 2010 - 10:59

To chyba miało być coś w stylu lepszy Bono od Mahometa, czy innego boga, za którego ludzie oddają życie.

#43 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 stycznia 2010 - 11:00

A jaki to ma związek z poruszaną kwestią?

#44 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 24 stycznia 2010 - 13:14

Zrobiłem sobie szybkie odświeżenie tego koncertu i w sumie "Halo" Beyonce z Krysem Martinowskim nawet chwyta.

#45 Guest_(VeRTigo)_*

Guest_(VeRTigo)_*
  • Guests

Napisano 24 stycznia 2010 - 13:42

"Halo" Beyonce to jedno z najlepszych występów.

#46 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 24 stycznia 2010 - 13:58

Zrobiłem sobie szybkie odświeżenie tego koncertu i w sumie "Halo" Beyonce z Krysem Martinowskim nawet chwyta.

Chwytać to będzie "Jokes" ;-)

#47 Drwall

Drwall

    Użytkownik

  • Members
  • 763 Postów

Napisano 24 stycznia 2010 - 17:05

Kakofonia, nie sa sie tego sluchac.
Dołączona grafika

#48 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 24 stycznia 2010 - 23:19

Moze sie komus przydadza slowa do tego utworu.

Stranded (Haiti Mon Amour)
[Jay-Z ]
When the sky falls and the Earth quakes / We gon put this back together / We won’t break
[repeat]

[Jay-Z]
Sa Pa Sé, my Port-Au-Princes / my Haitian Gods and all of my Princesses / Our condolences as you fightin’ against this / we’re right by your side as we tryin’ to make sense of this /heavenly father help us see through these problems / and for those thats left accept them into your garden / so here’s my theory, the country’s already starvin’ / so we sacrificed many to shed light on all of them / God please pardon, I speak from my heart / its the only way I see this tragedy befall on them / so lets get involved with them, hand to hand with them / arm to arm with them til they get strong again, / When the sky falls…

(Rihanna and Bono – hook)
Not tomorrow / Can't wait / Until Tomorrow

[Chorus]
Heyyyy / Haiti A Mi Amour / Haiti Mon Amour / Not gonna leave you stranded / Oh no, Oh no, Oh no

[Jay-Z ]
When the sky falls and the Earth quakes / We gon put this back together / We won’t break
[repeat]

[Jay-Z Verse 2]
Learn from the past, New Orleans was flooded / So we know we just can’t rely on the government / We under the rubble again, here we go rumbling when
When we gon catch a break, my friend lost his mother and then / And then, Carline lost her uncles and them / Buried with no caskets, they just put covers on them / And the tears fall, and we fight back / Story ain’t done, it can’t end like that / Nah not like this, tomorrow’s survivors gonna carry on your name
You live on inside us, your memory’s alive with us / You inspired us, to rebuild this country, you just guide us

(Rihanna and Bono – hook)
Not tomorrow / Can't wait / Until Tomorrow

[Chorus]
Heyyyy / Haiti A Mi Amour / Haiti Mon Amour / Not gonna leave you stranded / Heyyy
Yeah-yeah-yeah / Not gonna leave you stranded /Oh no /Oh no

[Bono]
It’s not the angels that are on their way / it’s not the bells of Santé Trinity / the people waiting, position vacant / for hands to help, not just to pray

[Chorus]
Heyyyy / Haiti A Mi Amour / Haiti Mon Amour / Not gonna leave you stranded /Heyyy / Yeah-yeah-yeah / Not gonna leave you stranded / Oh no / Oh no

[Bono]
Haiti va s'élever, / Tu vas te relever; / nous nous élèverons ensemble. /Not gonna leave you stranded / Not gonna leave you stranded

[Jay-Z]- (When the sky falls and the Earth quakes / We gon put this back together / We won’t break)
All I want is...U2!!!

#49 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 stycznia 2010 - 13:37

powiem tak U2 a raczej sam Boniek i ktoś w ostatnim czasie wychodzi marniutko - tak jak ktoś tutaj zauważył w cieniu, przycmieni. Zastanawiam sie z czego to wynika, gdyż po Hall Flame z Jagerem czy Fergie było podobnie - zmiażdzyli Bońka naszego expresja na scenie! Może to nie ta tonacja, może jednak Bonias spiewa inaczej - nie znam sie na tym? Może .... sam nie wiem ale marnośc nad marnościami wg mnie i cieszę się że nie doczekałem tego live - szkoda nocy:)!

#50 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 25 stycznia 2010 - 14:30

Moze i jest w tym troche prawdy...

ja jednak sprobuje pobronic Boniasa :)

- kiedy byl 'koncert dla Haiti', w Londynie bylo ok. 3 w nocy :) (komu by sie chcialo spiewac o tej porze?! :)) Widac, ze Bono taki nie tego, malutkie oczka :)
- ja tam widze, ze dosc szeroko otwiera usta, wiec moze dzwiekowcy sie nie postarali, albo odpowiednio zciszyli majkrofona, zeby znow kar nie bylo, jak za Dublin ;)
- a moze to jakies przeziebienie go dopadlo, a wiadomo, jak gardlo boli, to spiewac ni hu hu :)
- a co do ekspresji... nawet troche podskakuje i sie rusza, wiec chyba zle z nim nie jest :)

pozdro!

ps. jak pisalem ten post, w radiu plus wlasnie lecial kawalek U2 :)
All I want is...U2!!!

#51 Josephine

Josephine

    Użytkownik

  • Members
  • 11 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 stycznia 2010 - 16:22

Moje zdanie na temat tej piosenki jest takie, jak większości wypowiadających się do tej pory osób - za mało Bono, za dużo rapu.
Nic ciekawego. Przeciętność. Pop.

Zabrzmi to nieco brutalnie, ale mógłby sobie lepiej kumpli do piosenek wybierać.

#52 verisx

verisx

    Użytkownik

  • Members
  • 387 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 25 stycznia 2010 - 16:38

Jakkolwiek słaba by piosenka nie była, to liczy się gest. Przynajmniej dochód z jej sprzedaży i innych występów z koncertu przeznaczony jest na organizacje wspierające Haiti.

#53 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 25 stycznia 2010 - 18:05

Rapujący Bono jakoś mi się nie widzi...

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#54 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 stycznia 2010 - 18:54

to liczy się gest.
Przynajmniej dochód z jej sprzedaży i innych występów z koncertu przeznaczony jest na organizacje wspierające Haiti.

i to jest teraz najważniejsze.
Posted Image

#55 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 stycznia 2010 - 21:55

dochód jak najbardziej, gest tez - zgadzam sie to najważniejsze ale troche zycia!
teraz to wyglada jak total ikona, która stoi, nic nie robi ale na liscie obecności tika postawili.
to że wogóle przedstawiciele naszego bandu są to i fajnie ale gdzie moc?

#56 Guest_(VeRTigo)_*

Guest_(VeRTigo)_*
  • Guests

Napisano 31 stycznia 2010 - 11:17

W każdym razie Madonna i MJB fajnie wyszły.

#57 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 lutego 2010 - 19:13

Zrobiłem sobie szybkie odświeżenie tego koncertu i w sumie "Halo" Beyonce z Krysem Martinowskim nawet chwyta.


Wiem, że offtop, ale posiada ktoś to w mp3? Prosiłbym na pm-a bardzo.
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#58 Fortunate Son

Fortunate Son

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków || BB

Napisano 11 marca 2010 - 13:37

Chyba mam podobne zdanie jak większość - piosenka wydaje mi się bardzo przeciętna, taka nieco 'zlepiona' i bez siły przebicia, ale jak najbardziej cenię gest sam w sobie. Jeżeli ma to przynieść pomoc poszkodowanym ludziom i ich rodzinom, to rozwodzenie się nad kwestiami muzycznej jakości można spokojnie odłożyć na drugi plan. :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych