Skocz do zawartości


Zdjęcie

INXS


34 replies to this topic

#1 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 07 grudnia 2009 - 16:24

Szukałam i nie znalazłam tematu, no to zakładam ;) Może niezbyt to ładne, ale od razu zacznę od prośby :P Chodzi mi o tą -----> http://www.youtube.c...h?v=Ua7eorljcTg wersje kawałka Lately, ściągnęłam z youtube, ale nie mogę go przekonwertować, na kompie chodzi, na odtwarzaczu nie. Jak ktoś posiada i chciałby się podzielić, to będę wdzięczna :rolleyes:

#2 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2009 - 16:45

:blink: Nie było do tej pory tematu o INXS?? To kompromitacja U2forums.

#3 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 07 grudnia 2009 - 16:51

Też mnie to zdziwiło, tak więc niemalże w 12 rocznicę śmierci Michaela Hutchence'a, INXS doczekało się swojego miejsca na U2forums. ;)

#4 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 07 grudnia 2009 - 19:23

INXS dużo fajnych kawałków mieli...


:)


Jak najbardziej jestem za!
we can be heroes...just for one day

#5 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 grudnia 2009 - 19:42

No jakoś nie było zapotrzebowania na rozmowę o nich, więc temat nie powstał. Jest wielu artystów których wypadałoby idąc tym tropem uhonorować stosownymi wątkami, a wątków nie ma. Przewijają się jakoś po innych i często tyle starczy, bo i nie bardzo ma się ochotę na więcej, a jak w przypadku INXS, zespołu już nie działającego, nie ma za bardzo o czym tak na bieżąco. O żadnej kompromitacji mowy być nie może ;)

#6 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 grudnia 2009 - 20:01

Zespół chyba jednak działa, po śmierci Michaela nagrali przecież album SWITCH z nowym wokalistą - i o dziwo nie była ta płyta taka zła. Nie ma jednak jak stare dobre By my side, czy Need you tonight albo Beautiful Girl itd etc :rolleyes:

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#7 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 07 grudnia 2009 - 20:48

Dla mnie kompletnym masterpiece jest Elegantly Wasted. Jedna z najlepiej wyprodukowanych płyt jakie miałem przyjemność słuchać.

#8 dredziarz

dredziarz

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:masz tego papierosa?

Napisano 14 grudnia 2009 - 21:50

http://www.youtube.c...h?v=R7BFdvAPbbo
123/10
Jak ja bym chciał na takim koncercie być.

#9 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 15 grudnia 2009 - 18:09

INXS to taki zespół, że nie mają słabej płyty ( choć tej ostatniej bez Hutcha nie słyszałem, ale ponoć skończyła się klęską komercyjną ). Nawet mało znany debiut jest bardzo fajny.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#10 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 16 grudnia 2009 - 14:57

INXS to taki zespół, że nie mają słabej płyty ( choć tej ostatniej bez Hutcha nie słyszałem, ale ponoć skończyła się klęską komercyjną ). Nawet mało znany debiut jest bardzo fajny.



INXS bez Hutcha jest zarąbistą płytą. Jedna z moich ulubionych a.d. 2005. Byłem w szoku jak się dowiedziałem , ze kończą współpracę z Fortuny'm (?)

Jeśli chodzi o kompromitacje to kompromitacją jest to, ze INXS nie miało jeszcze swojej wkładki w Teraz Rocku


I jeszcze coś na temat: ulubiona wg mnie piosenka: BY MY SIDE (z albumu X)
Inne wg mnie najlepsze: "Mystify" i "Never Tear Us Apart" (obie z Kick)
Najbardziej wg mnie niewykorzystana pod względem potencjału: "The Stairs" (z albumu X)
Najbardziej wg mnie chwytliwa: "Baby Don't Cry" (z albumu: Welcome to Wherever You Are)
Najbardziej wg mnie przeceniona: Need You Tonight (z Kick)

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#11 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 16 grudnia 2009 - 15:51

Moją ulubioną piosenką INXS też jest By My Side, płytą zaś "X". Niesamowicie niedocenianą piosenką jest kończąca ten album Hear That Sound. Rewelacyjna ściana dźwięku.

#12 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 16 grudnia 2009 - 16:52

INXS to taki zespół, że nie mają słabej płyty ( choć tej ostatniej bez Hutcha nie słyszałem, ale ponoć skończyła się klęską komercyjną ). Nawet mało znany debiut jest bardzo fajny.


Nie mi oceniac co ma znaczyć kleska komercyjna czy w jakiej ilosci rozeszla sie ta plyta, bo tego nie wiem, ale moge powiedziec, ze ja sie sama spotykalam z bardzo pochlebnymi opiniami na temat plyty Switch z J.D. Fortune'm. Sama też uwazam, ze to bardzo dobra plyta, mimo ze slabo rozreklamowana, naprawde nie ustepuje plytom INXS z Hutchem. Świetny klimat, typowy dla INXS. Osobiscie zaluje, ze juz dalej z chlopakiem nie nagrywaja.

Zreszta posluchajcie sami.. http://www.youtube.c...feature=related mysle, ze niektorzy by nie odroznili nawet, ze to nie Hutch.
Oczywiscie, mozna zarzucac ze to tylko kopiowanie Michaela, ale co z tego? Wolelibyscie lipe w stylu Queen i Paul Rogers?

A co do moich ulubionych kawalkow starego INXS, to tez uwielbiam z tych bardziej znanych By My Side, Original Sin, Mediate, Guns in the sky (co za kop w tym utworze!), Listen like Thieves, z mniej znanych to Love Is (What I say), Same Direction, Good + Bad Times....

Mozna by wymieniac, jeden z ulubionych zespolow dla mnie, mam wszystkie plytki, polecam wglebic sie w ich pierwsze plyty, osobiscie tych starszych nie lubie, nie rozumiem wiec podniety np Elegantly Wasted..

A najbardziej kocham te dwa utwory:

na pierwszym miejscu bezapelacyjnie http://www.youtube.c...h?v=zkEgo3KUuH8 szkoda, ze tylko ta wersje znalazlam, zwykla lepsza..

oraz

Strange Desire http://www.lastfm.pl.../Strange Desire a tego w ogole nie moglam znalezc wiec tylko kawalek, dla "smaku"..

http://www.u2.szczecin.pl


#13 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 16 grudnia 2009 - 18:18

z mniej znanych to Love Is (What I say)


Dokładnie - uwielbiam ten utwór!!!

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#14 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 16 grudnia 2009 - 18:40

Nie mi oceniac co ma znaczyć kleska komercyjna


To znaczy, że się słabo sprzedała - za słabo, by zespół działał dalej ( a takie właśnie było założenie: albo będzie sukces, albo kończymy z tym ).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#15 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 16 grudnia 2009 - 19:05

A to ich najlepsze video:
http://www.youtube.c...h?v=J8d-MpFziDE
Ja tę płytę ( Welcome to...) najbardziej zresztą lubię - Heaven sent, Strange desire itd

#16 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 26 sierpnia 2010 - 16:18

Kurcze,
chciałabym się cofnąć w czasie i w 1991 być na Wembley na ich słynnym live baby live i na żywca usłyszeć chociażby to http://www.youtube.c...?v=3b4VRPivlqs.

A w ogóle się sobie dziwię, że tu jeszcze nic nie napisałam...
Zanim poznałam U2 to właśnie INXS z Hutchem to był mój band numero uno.

Music can change the world, because it can change people.
 


#17 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 28 sierpnia 2010 - 09:50

Nikt nie pisze, że INXS z Fortune'm szykują powrót.

#18 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 28 sierpnia 2010 - 14:58

http://www.youtube.c...feature=related

Uwielbiam tą piosenkę ! Genialny flow no i Michael - szkoda mi faceta...

#19 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 28 sierpnia 2010 - 20:38

Generalnie nie popieram decyzji o reaktywacji Inxs z nowym singerem bo bardziej zapewne chodzi tu o podreperowanie kont bankowych niż o faktycznie jakiś nowy przekaz aczkolwiek wiele osób mi mówiło że Switch był zupełnie niezły (chyba wreszcie sam się przekonam na własne uszy) no i czasem takie eksperymenty dają zaskakująco pozytywne rezultaty np. zajebiste Alice In Chains z DuVall'em zamiast Layne'a ! W przypadku INXS chyba bardziej zażenowała mnie metoda wyłonienia nowego wokalisty czyli program telewizyjny :blink: <_<

W 2006 mieli grać w Stolicy w klubie Stodoła i nawet bilecik miałem kupiony ale niestety szlag trafił całą trasę po Europie :angry:

Gdyby teraz mieli zagrać gdzieś w PL to pewnie też bym się przeszedł chociażby przez sam sentyment i żeby sobie pośpiewać te wszystkie hiciory sprzed lat B)
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#20 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 28 sierpnia 2010 - 21:15

Generalnie nie popieram decyzji o reaktywacji Inxs z nowym singerem bo bardziej zapewne chodzi tu o podreperowanie kont bankowych niż o faktycznie jakiś nowy przekaz aczkolwiek wiele osób mi mówiło że Switch był zupełnie niezły (chyba wreszcie sam się przekonam na własne uszy) no i czasem takie eksperymenty dają zaskakująco pozytywne rezultaty np. zajebiste Alice In Chains z DuVall'em zamiast Layne'a ! W przypadku INXS chyba bardziej zażenowała mnie metoda wyłonienia nowego wokalisty czyli program telewizyjny :blink: <_<


A moim zdaniem nie ważne w jaki sposób wybrali, ważne, że wybrali. Początkowo pan Fortune mi w ogóle nie podpasował (Bo jak to ktoś za Hutcha ?). Ale po wielokrotnym wysłuchaniu Switcha nawet mi się spodobał. Ale nie we wszystkich piosenkach śpiewanych przez Michaela JD czuł/czuje się dobrze, to widać. Ale ogólnie fajnie, że odświeżyli znane wielkie hiciory. I przy okazji zyskali kilku nowych fanów.

W 2006 mieli grać w Stolicy w klubie Stodoła i nawet bilecik miałem kupiony ale niestety szlag trafił całą trasę po Europie :angry:
Gdyby teraz mieli zagrać gdzieś w PL to pewnie też bym się przeszedł chociażby przez sam sentyment i żeby sobie pośpiewać te wszystkie hiciory sprzed lat B)


Też bym z miłą chęcią się wybrała. Chociażby dlatego, że przez parę lat INXS byli moimi idolami. I właśnie ze względu na sentyment do ich nagrań :>
A jeśli powrót, nowa płyta, to jest szansa i na jakąś trasę, może w Polsce ?
Fajnie by było :>

Music can change the world, because it can change people.
 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych