Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 na Glastonbury 2010


49 replies to this topic

#1 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 listopada 2009 - 10:37

U2 wystąpi na festiwalu Glastonbury 2010!

http://wiadomosci.on...63,19,item.html
Dołączona grafika

#2 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 23 listopada 2009 - 10:55

U2 wystąpi na festiwalu Glastonbury 2010!

http://wiadomosci.on...63,19,item.html

Wow to będzie coś niestety z tego co czytałam bilety już dawno zostały wyprzedane.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#3 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 23 listopada 2009 - 10:58

Heh....
Sęk w tym, że bilety na festiwal były już wyprzedane w październiku... :(

Może jeszcze pojedyncze sztuki się uda co poniektórym gdzieś wyhaczyć.

#4 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 listopada 2009 - 11:04

Ale numer!!!
Tego się nie spodziewałem :rolleyes:
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#5 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 23 listopada 2009 - 11:06

Heh....
Sęk w tym, że bilety na festiwal były już wyprzedane w październiku... :(

Może jeszcze pojedyncze sztuki się uda co poniektórym gdzieś wyhaczyć.

O ile pamiętam poszły w kilka czy kilkanaście godzin, teraz to tylko od koników w poprzednich latach ceny dochodziły nawet do 450 funtów ;-((
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#6 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 listopada 2009 - 11:10

To sobie obejrzymy w internecie :-)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#7 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 23 listopada 2009 - 11:15

Cena oficjalna na 2010 r. to 185 funtów (+ jakieśtam fee za rezerwację itp...).

Mało to nie jest, ale frajda z obejrzenia U2 na tak ważnym evencie jest przednia.

Co prawda, ja mając wolne 200 funtów, wydałbym je raczej na dodatkowe 3 koncerty w trakcie przyszłorocznego legu w Europie zamiast jednego Glastonbury...

#8 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 listopada 2009 - 11:18

200 funtów... nawet gdybym mógł kupić bezproblemowo bilet to bym nie kupił - wolałbym jechać gdzieś do Europy na 2 -3 koncerty.
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#9 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 23 listopada 2009 - 11:24

Jeśli jechać tylko z myślą o U2 to rzeczywiście drogo jak za zborze, ale będzie też masa innych wykonawców. Zresztą może zagrają 2 dni pod rząd nie wiadomo.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#10 nati

nati

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SIEDLCE/Warszawa

Napisano 23 listopada 2009 - 12:18

U2 wystąpi na festiwalu Glastonbury 2010!

http://wiadomosci.on...63,19,item.html


fajnie, a to ich pierwszy wystep na tym festiwalu czy juz kiedyś wystepowali bo nie bardzo sie orientuje?

#11 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 23 listopada 2009 - 12:26

fajnie, a to ich pierwszy wystep na tym festiwalu czy juz kiedyś wystepowali bo nie bardzo sie orientuje?

w drugim zdaniu tego artukułu jest napisane ;)
"Będzie to pierwszy występ Bono i spółki na słynnej brytyjskiej imprezie muzycznej."

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#12 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 23 listopada 2009 - 12:26

fajnie, a to ich pierwszy wystep na tym festiwalu czy juz kiedyś wystepowali bo nie bardzo sie orientuje?


Nigdy nie wystepowali na tym festiwalu - zresztą w artykule jest to bodajże napisane :-)

edit: 13:25"

Info z U2.COM:

23 November 2009

The band are due to play the opening night of the 40th Glastonbury Festival on June 25. It will be the only date the band play in the UK and Ireland next year. 'The band is really looking forward to it' Paul McGuinness tells us.

Festival organiser Michael Eavis said: "I promised the the best possible line-up for the show next year and the confirmation that U2 will play their first ever Glastonbury - and their first major festival gig since the early 1980s - is fantastic news.

"We've been trying for years... And now we've finally made it happen. I'm sure they will pull out all the stops to make next year's Glastonbury the most memorable ever."

Promoter John Giddings said on Twitter: "It is true, U2 headline the Fri night at Glastonbury. They fly back for the weekend in the middle of their US tour."

'Glastonbury' which takes place on Michael Eavis' dairy farm in Somerset, is the most well-known arts and music festival in the world. Last year Neil Young, Blur and Bruce Springsteen headlined.

12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#13 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 listopada 2009 - 15:15

fajnie, a to ich pierwszy wystep na tym festiwalu czy juz kiedyś wystepowali bo nie bardzo sie orientuje?



Oni nie grali na zadnych festiwal od bodajze....1984 lub 85 roku o ile sie nie myle :rolleyes:
a te 185 funtow to jest za karnet 4 czy 5 dniowy a na Glastonbury zawsze przyjezdza elita, wiec ja mysle ze warto probowac, szukac itp. :)

#14 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 23 listopada 2009 - 17:09

Plotki o ich występie na Glastonbury pojawiały się z większą lub mniejszą siłą od dobrych kilku lat a jakiś czas temu sam Bono mówił że chcą tam wystąpić więc w końcu się dogadali w kwestii apanaży a że są w trasie to dodatkowo ułatwiło sprawe, mam nadzieję na dobrej jakości dvd z tego wydarzenia.

#15 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 23 listopada 2009 - 17:26

I bardzo dobrze! Nie powinni się boczyć na festiwale!
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#16 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 23 listopada 2009 - 17:27

Ciekawy jestem jak U2 poradzi sobie z festiwalową publicznością no i bez bajerów, która oferuje mi scena.

#17 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 listopada 2009 - 17:29

Tak jak już zostało powiedziane, ostatnio zespół grywał na festiwalach w 1985 roku, a więc mamy jakiś przełom w tej sprawie jakby nie było.
Czyżby ich kiepskie profity z trasy zmusiły do podjęcia takich kroków?;)

#18 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 23 listopada 2009 - 18:44

Tak jak już zostało powiedziane, ostatnio zespół grywał na festiwalach w 1985 roku, a więc mamy jakiś przełom w tej sprawie jakby nie było.
Czyżby ich kiepskie profity z trasy zmusiły do podjęcia takich kroków? ;)

Możliwe, podpisano pewnie dogodną dla U2 umowę, więc nie stracą ;P
Ale pewnym argumentem mogło być też to, że:

It will be the only date the band play in the UK and Ireland next year.

więc jedyna promocja w UK dla zespołu (poza może paroma promocyjnymi koncertami dla SoA :P ).

Plotki o ich występie na Glastonbury pojawiały się z większą lub mniejszą siłą od dobrych kilku lat a jakiś czas temu sam Bono mówił że chcą tam wystąpić więc w końcu się dogadali w kwestii apanaży a że są w trasie to dodatkowo ułatwiło sprawe, mam nadzieję na dobrej jakości dvd z tego wydarzenia.

Może jakieś ścieżki trafią na single. Zależy jak długi koncert to by był, ale mogą to być niezłe kawałki, bo przy braku stacji kosmicznej będą może 2 razy bardziej starać się dobrze zagrać. ;)

#19 Lord III

Lord III

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Katowice/Silesia

Napisano 24 listopada 2009 - 13:45

WOW, niezły news

Mam jednak dziwne - bliżej nie nazwane - uczucie z tym związane.

Przez lata U2 było dla mnie ... z innego świata. Nie możemy dyskutować o tym, który band jest najważniejszą r'n'r kapelą. Możemy dyskutować, który band jest najlepszym DRUGIM r'n'r bandem na świecie, itp :-) Nie mieszamy myślowo dwóch systemów walutowych i już ;-)

Po prostu:

1) U2 nie gra sponsorowanych tras koncertowych
2) U2 nie występuje na żadnych gównianych festiwalach i nie spiewa dla dzieciaków przemierzających właśnie w danej chwili drogę od namiotu do kibla ... Właściwie z wielkich tylko U2 nigdy nie grali i to ich odróżniało. Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi to po prostu osiągnieli taki status, który powoduje, że nie graja JUŻ na takich GLASTO

ad 1) Blackberry
ad 2) Glasto

Żadne pieprzenie McGuinness mnie nie przekona - Ta decyzja to kolejne potwierdzenie największego w histori kryzysu U2. Zarówno twórczego jak i komercyjnego. Oba te wątki podnoszone są na tym forum coraz częściej (sprzedaz NLOTH, polityka promocyjna, single, trasa, setlisty, klipy) Wyobraźcie sobie U2 na Glasto w 1987 roku albo w czasach ZooTV czy nawet POPMART. Pan organizator Glaso nawet nie został by przełączony do McGuinnessa przez sekretarkę. Co ja piszę - Pan organizator nie umiał by nawet dotrzeć na sekretarki o by go na recepecji nie przełączyli dalej ...

Dla mnie U2 na Glasto to krok w tył i to znaczący. Doszli do scian i poszli w tył.

Co dalej - U2 na roskilde, U2 podczas Opener w Gdyni czy U2 w Mysłowicach na OFF (McGuinness dzwonil już do Rojka bo go bardzo ceni) ???

A na koniec U2 wraca do korzeni i gra jako support ...

do tego jeszcze musiałem dziś posłuchać bootlega z 360. Słuchając mysterious ways z wykastrowaną solówką poraża mnie wręcz ich lenistwo w tej trasie

:-(

#20 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 24 listopada 2009 - 14:06

Dla mnie U2 na Glasto to krok w tył i to znaczący. Doszli do scian i poszli w tył.

Co dalej - U2 na roskilde, U2 podczas Opener w Gdyni czy U2 w Mysłowicach na OFF (McGuinness dzwonil już do Rojka bo go bardzo ceni) ???

A na koniec U2 wraca do korzeni i gra jako support ...

do tego jeszcze musiałem dziś posłuchać bootlega z 360. Słuchając mysterious ways z wykastrowaną solówką poraża mnie wręcz ich lenistwo w tej trasie

:-(


Wyluzuj trochę, co ma piernik do wiatraka. Niby że jak jakaś grupa występuje na festiwalach to już jest bee. Otwierają się na nowe doświadczenia. Jak na mój gust do krok w dobrym kierunku.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych