Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moment Of Surrender


56 replies to this topic

#1 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 04 listopada 2009 - 16:32

Mark Knight zaprezentował swój remix MOS -> http://www.youtube.c...h?v=rFS0NNoMaPk
Dołączył także to:

At present it?s my remix of the brand new U2 single ?Moment of Surrender?. It has been going off everywhere.


Info z U2Wanderer

Jeśli moderatorzy uznają, że za wcześnie na wątek, proszę o usunięcie :)

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 04 listopada 2009 - 18:08

Najlepszy możliwy wybór ! Może będzie wreszcie jakiś sukces komercyjny ? :P
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#3 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 listopada 2009 - 18:16

MOS raczej potencjału komercyjnego nie ma. Ale i tak uważam to za świetny wybór. To mój ulubiony utwór z NLOTH, kapitalnie prezentował się również na koncertach. Występ podczas Saturday Night Live oraz wykonanie z Pasadeny pokazują też, że utwór ten może na koncertach jeszcze ciekawie ewaluować. Aż prosi się o jakiś dobryh, artystyczny teledysk do tego utworu.

Wybór MOS zaskakuje jeżeli uwzględni się to, że niedługo ma nas czekać premiera SOA. a nowy album ma promować ballada. Z drugiej zaś strony bardziej energetyczne kawałki jako single NLOTH nie zagwarantowały sukcesu komercyjnego płyty...
Dołączona grafika

#4 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 04 listopada 2009 - 19:47

MOS raczej potencjału komercyjnego nie ma. Ale i tak uważam to za świetny wybór. To mój ulubiony utwór z NLOTH, kapitalnie prezentował się również na koncertach. Występ podczas Saturday Night Live oraz wykonanie z Pasadeny pokazują też, że utwór ten może na koncertach jeszcze ciekawie ewaluować. Aż prosi się o jakiś dobryh, artystyczny teledysk do tego utworu.

Wybór MOS zaskakuje jeżeli uwzględni się to, że niedługo ma nas czekać premiera SOA. a nowy album ma promować ballada. Z drugiej zaś strony bardziej energetyczne kawałki jako single NLOTH nie zagwarantowały sukcesu komercyjnego płyty...


chyba właśnie od teledysku i jego jakości bedzie zależał sukces tego singla, po niezłym do Get on your boots i beznadziejnych do Magnificent i IWGCIIDGCT jeśli zespół chce zakończyć promocje NLOTH jakimś miłym akcentem to teledysk musi dorównać poziomowi MOS. Czyli tak jak mówisz artystyczny, ciekawy, z fabułą.... się okaże czy zespół jest wstanie wrócić tutaj do formy z czasów chociaż ATYCLB nie mówiąc już o POP gdzie mieli najlepsze i najbardziej przemyślane teledyski ever......

#5 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2009 - 19:56

chyba właśnie od teledysku i jego jakości bedzie zależał sukces tego singla, po niezłym do Get on your boots i beznadziejnych do Magnificent i IWGCIIDGCT jeśli zespół chce zakończyć promocje NLOTH jakimś miłym akcentem to teledysk musi dorównać poziomowi MOS. Czyli tak jak mówisz artystyczny, ciekawy, z fabułą.... się okaże czy zespół jest wstanie wrócić tutaj do formy z czasów chociaż ATYCLB nie mówiąc już o POP gdzie mieli najlepsze i najbardziej przemyślane teledyski ever......


Dobry teledysk to zawsze plus dla artysty, ale powiedzmy sobie szczerze, ze w obecnych czasach ma juz o wiele mniejsze znaczenie, niz w latach 90-tych. Obecnie singiel muzycznie musi sie wypromowac, teledysk nic nie zdziala sam.

ALe jak najbardziej zgadzam sie, ze teledyski z lat 90-tych wymiataja :)

#6 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 04 listopada 2009 - 20:12

Obecnie singiel muzycznie musi sie wypromowac, teledysk nic nie zdziala sam.

Racja. Teraz muzyczne telewizje mają mniejsze znaczenie niż w latach 90-ych i produkcja teledysków jak i cała zabawa z wydawaniem singli nie ma takiego znaczenia jak kiedyś. Tak czy inaczej MOS to najlepszy wybór. Pytanie tylko co z Unknown Caller i akcją Shout It Out?

#7 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 04 listopada 2009 - 20:16

Dobry teledysk to zawsze plus dla artysty, ale powiedzmy sobie szczerze, ze w obecnych czasach ma juz o wiele mniejsze znaczenie, niz w latach 90-tych. Obecnie singiel muzycznie musi sie wypromowac, teledysk nic nie zdziala sam.

ALe jak najbardziej zgadzam sie, ze teledyski z lat 90-tych wymiataja :)


dobry teledysk to połowa sukcesu nawet teraz gdy rola teledysków maleje jeżeli chodzi o telewizje tzw muzyczne ale przecież mamy internet i tam teraz teledyski przede wszystkim funkcjonują.....

#8 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 listopada 2009 - 20:19

MOS to moim zdaniem zły wybór. Chyba, że zaskoczą zupełnie przerobioną wersją. Na pewno muszą MOS-a znacznie przyciąć i sądzę, że na tym się nie skończy.

Liczyłem, że ostatnim singlem będzie Breathe, które miało szansę na umiarkowany sukces.

#9 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 04 listopada 2009 - 20:57

I pozostaje jeszcze jedno pytanie - czy dorzucą coś do singla jako B-side (w co wątpię) - czy znów zestaw 6-10 remixów. Prosiła by się chociaż jakiś live z obecnej trasy ale nie po raz setny WOWY czy też inny ograny hit. Myślę jednak że jak ten singiel wyjdzie to najmniejszym wysiłkiem edytorskim - czyli 2-track format i do domu.

A ten remix - Boże! Koszmar

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#10 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 listopada 2009 - 21:17

Mnie nie cieszy wybór tej akurat piosenki. Dobrze, jeśli komuś się podoba. Im więcej zwolenników, tym lepiej, ale obawiam się, że komercyjność nie jest zaletą MOS. Zmuszałam się wielokrotnie do wysłuchania tej piosenki od początku do końca w nadziei, że po pewnym czasie odnajdę w niej jakieś pozytywy, ale objawienie jak dotąd nie przyszło. I o ile lubię NLOTH, to akurat MOS w mojej opinii nie posiada tego ,,czegoś", co zagwarantowałoby popularność tej melodii na miarę U2. Jako długoletni słuchacz, w sukces wątpię. Obym się myliła.
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#11 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 04 listopada 2009 - 23:55

Najlepszy możliwy wybór! Może będzie wreszcie jakiś sukces komercyjny? :P

MOS to moim zdaniem zły wybór. Chyba, że zaskoczą zupełnie przerobioną wersją. Na pewno muszą MOS-a znacznie przyciąć i sądzę, że na tym się nie skończy.
Liczyłem, że ostatnim singlem będzie Breathe, które miało szansę na umiarkowany sukces.

No więc jednak MOS :P Obstawiałem na 60%, że jeśli 4, singiel będzie to właśnie MOS. Breathe chyba nie był przewidywany na singla od początku :unsure: A świadczy o tym m.in. wersja Z Bostonu na singlu Magni. Z kolei śmiałem się pisząc, że może na WAS postawią w grudniu, ale to byłaby chyba totalna klapa jako singla.
Tak czy owak dobry wybór i dobrze, że dotrzymaliby obietnicy o 4 singlach.

chyba właśnie od teledysku i jego jakości bedzie zależał sukces tego singla, po niezłym do Get on your boots i beznadziejnych do Magnificent i IWGCIIDGCT jeśli zespół chce zakończyć promocje NLOTH jakimś miłym akcentem to teledysk musi dorównać poziomowi MOS. Czyli tak jak mówisz artystyczny, ciekawy, z fabułą.... się okaże czy zespół jest wstanie wrócić tutaj do formy z czasów chociaż ATYCLB nie mówiąc już o POP gdzie mieli najlepsze i najbardziej przemyślane teledyski ever......

Ba, może i powinien dorównywać One :rolleyes: Niestety, AB, Zooropa, czy PopMart miały wyraźniejszy podtekst, symbolikę co widać w większości teledysków i dało się to użyć do ich zrobienia. Poza tym dużo będzie zależało od reżysera jakiego wybiorą, mimo b. dobrego teledysku do Bootów i niezłego do COBL proponuję zmianę. Szkoda było by skrzanić kolejny teledysk do świetnego utworu (tak jak do Magni). Boję się, że polecą na łatwizną, i będzie tylko kurta laserowa + mikrofon i huśtanie i tyle....

Liczę też na to, że może odwiedzą studio niedługo i nagrają nową wersję - singlową :P Zamiast ciąć utwór albumowy (niepochwalam, ale całkiem możliwe), czy nie mówiąc nawet - wydanie jakiegoś dennego remixu jako wersji głównej.
Poza tym, że mogli by to zagrać krócej, dopracować utwór w stosunku do wersji albumowej, to Bono mógłby dodać tą rapowaną zwrotkę, a to wszystko wyszłoby tylko na dobre dla singla. ;)

A co do B-Side'ów to może chociaż Kingdom dosataniemy na singlu?? Bo kto wie, czy po roli intra na trasie może się jeszcze ukazać na SoA.....

#12 kea

kea

    Użytkownik

  • Members
  • 22 Postów

Napisano 05 listopada 2009 - 10:04

Moim zdaniem to zły wybór, dużo lepszy byłby UC.
MOS to wspaniały utwór ale nie materiał na singiel.
Już sie boję.

#13 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 05 listopada 2009 - 10:10

Po słabej sprzedaży NLOTH wybór na ostatni singiel jednej z najmniej komercyjnych piosenek trochę mnie dziwi. Wydaje mi się, że Breathe mogłoby jeszcze wycisnąć coś ze sprzedaży, nakłonić ludzi do kupna pełnego albumu. Rozumiem, że dla Bono MOS to drugie One, ale aż tak dobrze się chyba nie przyjmie.. Zobaczymy.

Liczę na dobre piosenki ze strony b. Coś z 360 tour mogliby wrzucić albo jakieś demówki, które w końcu nie ukazały się w filmie Linear. Zawsze to lepsze, niż tandetny remix Knighta.

Dobrym pomysłem byłoby zrobienie małego LIVE EP. Tak samo jak było z Please. 5-6 koncertowych perełek z 360. Your Blue Room, Electrical Storm, New Year's Day, Stay i może Desire. Na koniec oczywiście MOS live.

last  


#14 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 listopada 2009 - 10:20

MOS ma bardzo przebojowy refren, wystarczy to przyciąć, i mamy gotowy singiel. Nie przesadzajcie tak z tą niekomercyjnością.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#15 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 05 listopada 2009 - 10:28

Jak już w którymś z wątków pisałem (mnie) NOLTH klimatem przypomina TUF (z tym że na TUF było przebojowe PRIDE a tu jakby brak podobnego utworu). W tym kontekście to (z całym respektem) MOS przypomina mi Bad. Problem tylko czy czy za 25 lat będzie brzmiało tak samo świerzo jak Bad teraz.
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#16 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 05 listopada 2009 - 12:35

A ten remix - Boże! Koszmar

oj koszmar
ledwo zaczęłam lubić MOS a tu ten remix.. obiecuję sobie, że nigdy go już nie posłucham

Użytkownik eveglider edytował ten post 05 listopada 2009 - 12:36

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#17 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 05 listopada 2009 - 15:25

MOS ma bardzo przebojowy refren, wystarczy to przyciąć, i mamy gotowy singiel. Nie przesadzajcie tak z tą niekomercyjnością.


żadnego przycinania być nie musi wystarczy dobry teledysk..... przypominam najwspanialsze przykłady: Thriller czy Blue Jean to prawie filmy krótkometrażowe, 7,5 minuty to nie jest aż tak dużo jeżeli ma się pomysł na teledysk.

#18 Hansavritson

Hansavritson

    Użytkownik

  • Members
  • 50 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 listopada 2009 - 15:38

Ja tam się cieszę, jeśli to faktycznie będzie singiel. To jest chyba najlepszy utwór z płyty i myślę, że ma duży potencjał, żeby odnieść sukces. Mnie ujął od samego początku. :)

#19 Jeams00

Jeams00

    Użytkownik

  • Members
  • 155 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płońsk

Napisano 05 listopada 2009 - 16:41

O ile bedzie krótszy dla potrzeb radia oczywiście. Masz rację, że to jesden z piekniejszych kawałko na płucie...U2.

#20 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 listopada 2009 - 19:31

wystarczy dobry teledysk..... przypominam najwspanialsze przykłady: Thriller czy Blue Jean to prawie filmy krótkometrażowe, 7,5 minuty to nie jest aż tak dużo jeżeli ma się pomysł na teledysk.

Billie Jean, dear Zigy ;)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych