Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-09-30 - Olympic Stadium - Sewilla, Hiszpania


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#1 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 24 września 2009 - 20:37

.

#2 pjkrupa

pjkrupa

    Użytkownik

  • Members
  • 124 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 września 2009 - 11:51

Wspomnialem juz o tym w temacie o Coimbrze - jest propozycja wynajecia na tydzien mieszkania w Portugalii i wyjazdu na dwa koncerty, do Sewilli i Coimbry. Czesc ekipy juz jest. Jacys chetni? ;)

#3 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 03 października 2009 - 06:31

5.10 zaczynają przedsprzedaż biletów.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#4 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 07 października 2009 - 10:38

Wysyłka do PL: 40,00 EUR (!!!)
Jest możliwość (i taką wybrałem) odebrania biletów w kasie przed koncertem za 0,00 EUR
Ceny:
Płyta: 70,00 EUR + 4,50 EUR 55,00 EUR + 4,50 EUR
Trybuny tylne: 30,00 EUR + 4,50 EUR
Dołączona grafika

#5 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 października 2009 - 10:46

A cóż się stało, że tylna za mniej niż 40euro :lol:

#6 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 października 2009 - 11:38

Wysyłka do PL: 40,00 EUR (!!!)
Jest możliwość (i taką wybrałem) odebrania biletów w kasie przed koncertem za 0,00 EUR
Ceny:
Płyta: 70,00 EUR + 4,50 EUR
Trybuny tylne: 30,00 EUR + 4,50 EUR


Darku, ja sprawdzałem chyba wczoraj i cena za "pistę" była 55 euro...jesteś pewien tych 70? ...a co do przesyłki to w zeszłym roku też było 40 euro, ale PL nie było na liście :P Na pewno można odebrać przed koncertem lub wysłać znajomego do punktu ticketmastera z odpowiednimi upoważnieniami i sprawa załatwiona. Koszt przesyłki do Polski - dobra flaszka dla kumpla/kumpeli :lol:

#7 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 07 października 2009 - 11:43

Darku, ja sprawdzałem chyba wczoraj i cena za "pistę" była 55 euro...jesteś pewien tych 70? ...

Nie. Nie jestem pewien gdyż brałem trybuny tylne, tak mi się skojarzyło te 70 EUR z cenami niemieckimi.
Całkiem prawdopodobne, że płyta 55,00+4,50 EUR
Sorki..

a co do przesyłki to w zeszłym roku też było 40 euro, ale PL nie było na liście

Teraz też nie było na liście ale były 'other countries' właśnie za 40,00 EUR

#8 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 października 2009 - 13:21

Nie. Nie jestem pewien gdyż brałem trybuny tylne, tak mi się skojarzyło te 70 EUR z cenami niemieckimi.
Całkiem prawdopodobne, że płyta 55,00+4,50 EUR
Sorki..

Teraz też nie było na liście ale były 'other countries' właśnie za 40,00 EUR


W tym roku BCN płyta była za 55 ojro, więc chyba to będzie obowiazująca cena na Sevilla również, a co do "other countries" to ku mojemu zdziwieniu - Polska się nie łapała...

#9 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 07 października 2009 - 19:23

Mam ogromną prośbę do tych w mocy - czy ktoś mógłby mi kupić jutro bilet na tylne trybuny? Ja niestety nie mam takiej możliwości.. Bardzo proszę o pm :)
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#10 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 października 2009 - 09:07

zero problemu...izi... :D tikety w kieszeni

#11 Doty

Doty

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 października 2009 - 09:28

zero problemu...izi... :D tikety w kieszeni



dokladnie , nic sie nie wiesza , wszystko sprawnie

#12 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 października 2009 - 09:46

dokladnie , nic sie nie wiesza , wszystko sprawnie


10:43 - płyta już nie wchodzi, ale są jeszcze 30 ojro

#13 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 08 października 2009 - 10:03

Mnie zamiast doliczyło 7,5 euro tytułem "convenience charge" a jako sposób dostawy wybrałam coś takiego "Delivery Details: Will Call - Ticketmaster offers you the venue box office to collect your tickets(from 2 hours before the show) " .Też to mieliście??
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#14 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 października 2009 - 10:20

Mnie zamiast doliczyło 7,5 euro tytułem "convenience charge" a jako sposób dostawy wybrałam coś takiego "Delivery Details: Will Call - Ticketmaster offers you the venue box office to collect your tickets(from 2 hours before the show) " .Też to mieliście??


Tak. Do biletów dodają ichniejszą opłatę:

30e+4,5e
55e+7,5e
70e+9,5e
itd.

Standardowa procedura ticketmastera, a i tak bilety sporo tańsze niż w DE :D

Ja wybrałem "outlet pickup" bo zawsze jest szansa, że ktoś wcześniej może Ci odebrać będąc w Hiszpanii. Możesz też pewnie wybrać przesyłkę za 40 euro (Polonia not included) do znajomych, rodziny w DE, GB itd....

#15 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 lipca 2010 - 17:16

...może się przydać tym co się wybierają...

http://www.wprost.pl...zuja-Hiszpanie/

#16 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 sierpnia 2010 - 18:56

http://allegro.pl/it...illa_plyta.html

350 zeta, wysyłka niby 0,00 zł

Jak kto chętny to enjoy :-)
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#17 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 19 sierpnia 2010 - 11:48

Stalo sie to, czego mozna bylo sie od jakiegos czasu spodziewac..

Ze wzgledu na planowany na dzien 29 wrzesnia strajk generalny w Hiszpanii, koncert U2, ktory mial sie tego dnia odbyc w Sevilli, zostal przesuniety na dzien 30 wrzesnia. Kto z naszych jedzie tam... zycze powodzenia! :)

za U2.com

Due to the scheduled general strike in Spain, on September 29th, U2 promoters have today announced that the date for the U2 concert in Seville, currently set for that same day will be postponed to September 30th.

Although the specifics of the strike have not been announced, in the past the strike has affected security services, public transportation, cleaning as well as medical and hospital services which are all integral to the running of the concert. As a result, the promoters cannot guarantee U2 fans will have the best possible experience at the Seville concert. Therefore the Seville show scheduled for September 29 will now take place on THURSDAY, SEPTEMBER 30th.

All tickets purchased for the September 29th performance will be honoured at the September 30th show. Fans wishing to purchase tickets for the new show may do so at Ticketmaster network.

The U2 360° Tour will arrive in Spain on September 26th at the Anoeta Stadium in San Sebastian and September 30th in Seville's Olympic Stadium - with special guest Interpol in both cities.

There's still time to get tickets through the usual outlets of Ticketmaster network, on 902 15 00 25 and online at www.ticketmaster.es. Fans unable to attend the rescheduled performance must return their tickets to point of purchase before the 10th September.


All I want is...U2!!!

#18 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 września 2010 - 12:08

Czy to ktoś z forumowiczów zgarnął mi Couch'a sprzed nosa u Alfonso i jego rodziny :angry: ?

#19 malami74

malami74

    Użytkownik

  • Members
  • 73 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 września 2010 - 20:05

Cześć,czy może ktoś wybiera się do Sewilli 29.09?A może ktoś leci z Wawy przez Mediolan? :)

#20 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 września 2010 - 23:32

Cześć,czy może ktoś wybiera się do Sewilli 29.09?A może ktoś leci z Wawy przez Mediolan? :)


Ja przez Mediolan, ale z Wawki 27/09...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych