Jump to content


Photo

2010-08-30 - Ernst Happel Stadium, Vienna, Austria


  • Please log in to reply
1176 replies to this topic

#541 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Posted 08 kwietnia 2010 - 19:28

Co do biletów kolejowych to istnieje możliwość zakupu przez internet?

#542 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 08 kwietnia 2010 - 19:37

Tego nie wiem, ale wiem natomiast, że są cholernie drogie.
Lepiej jechać sobie busikiem.

#543 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Posted 08 kwietnia 2010 - 19:39

Tego nie wiem, ale wiem natomiast, że są cholernie drogie.
Lepiej jechać sobie busikiem.

Może i tak ale sam busikiem nie pojadę. Aaaa poza tym mam lekką awersję do tego typu pojazdów. :P

#544 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 08 kwietnia 2010 - 19:41

Można się skrzyknąć. Wyjazd np. z Krakowa.

#545 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 08 kwietnia 2010 - 21:00

Na IC mozna powoli kupowac przez Internet,ale czy na EuroCity mozna to nie wiem.
Cana EuroCity faktycznie no szału nie ma 20-30 europ. Ostatnio jechałam Budapeszt-Berlin i zapłaciłam 150 zł.

last blog fb

 

 


#546 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Posted 09 kwietnia 2010 - 10:35

Na weekend majowy jadę do Wiednia i 2 dni temu kupowałem bilety.

Za bilet w obie strony za jedną osobę wychodzi 309 złotych. Ale w wakacje mogą być jakieś promocje, jak rok temu.

Pamiętam, że w 2009 roku były promocje na Wiedeń i Berlin, jeśli odpowiednio wcześnie się taki bilet kupiło. Ja kupowałem na Berlin (na koncert U2 rzecz jasna) i zapłaciłem ... yyyy... nie pamiętam ile, ale mało. Jedynym minusem jest to, że tych biletów nie możesz potem zwrócić.


A propos: Nie ma ktoś sprzedać jednego lub dwóch biletów na Wiedeń albo na Hannover?


.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#547 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 09 kwietnia 2010 - 10:36

Może i tak ale sam busikiem nie pojadę. Aaaa poza tym mam awersję do tego typu pojazdów. :P

Mnie samej jeż się nie chce, jakby zebrała się ekipa zaryzykowałabym kupno biletu przed koncertem.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#548 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 09 kwietnia 2010 - 11:04

Co do kupna tiketów przez internet, niestety na e-ic nie ma opcji zakupu biletu na EC. Sprzedają tylko w komunikacji krajowej.

#549 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Posted 10 kwietnia 2010 - 18:52

Można się skrzyknąć. Wyjazd np. z Krakowa.

Mądrze piszesz :)

#550 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Posted 12 kwietnia 2010 - 00:14


Można się skrzyknąć. Wyjazd np. z Krakowa.

Mądrze piszesz :)

Fajnie by było jechać jakąś większą grupą. Problem w tym, że chętnych nie ma zbyt wielu.

#551 Fortunate Son

Fortunate Son

    Użytkownik

  • Members
  • 125 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków || BB

Posted 13 kwietnia 2010 - 15:41

Jeżeli ludzie by się zbierali - to chętnie dołączyłbym do zorganizowanej ekipy, problem tylko w tym, że nie mam biletu :( Wiem, że są osoby jadące w "ciemno" i z dużym prawdopodobieństwem kupują bilet pod samym stadionem, ale to zbytnia nerwówka jak dla mnie. Także time will tell, ale wstępnie chętnie się piszę na takie rozwiązanie.

#552 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 posts

Posted 14 kwietnia 2010 - 08:44

Witam,

w zeszłym roku miałem przyjemność (trochę z przypadku) dołączyć do fanklubu BloodBrothers - Springsteena jadącego na koncert tego artysty właśnie do Wiednia. Jechaliśmy z Katowic autokarem (nie pamiętaj ale chyba w 50 osóB) cena przejazdu wyniosła około 100 zł. Po koncercie powrót - około 7 rano byliśmy w Katowicach. Wesoły autobus, fajni ludzie, przespane noce i przede wszystkim tanio - czego chcieć więcej? Bilet miałem, wiem jednak że przed koncertem była możliwość zakupu po normalnej cenie ? a specjalnie nie męczyłem ?koników??

W lipcu pojechałem z żoną (tym razem w ciemno) do Berlina na koncert U2. Nie miałem biletów a jedynie nadzieję że może się uda... Za 80 euro kupiłem 2 bilety na płytę.
Nie pisałbym tego bazując tylko na tych 2 doświadczeniach? Swego czasu trochę jeździłem po Europie i w ten sposób zobaczyłem mnóstwo koncertów. Oczywiście ryzyko jest zawsze, mylę jednak że warto je podjąć?

Pozdrawiam

#553 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 posts

Posted 14 kwietnia 2010 - 08:46

I jeszcze jedno ? jeśli taka grupa miałaby powstać to z mojej strony 4 osoby są chętne (wyjazd Katowice, Kraków)

#554 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 14 kwietnia 2010 - 12:45

Kto się przymierza do wyjazdu z Warszawy np. pociągiem?

#555 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 14 kwietnia 2010 - 12:53

Kto się przymierza do wyjazdu z Warszawy np. pociągiem?


Dopisuję się pod pomysłem, ale czy przypadkiem nie miałeś jechać samochodem??
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#556 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 18 kwietnia 2010 - 10:46

Dopisuję się pod pomysłem, ale czy przypadkiem nie miałeś jechać samochodem??


Tzn. jak się da ale raczej od początku myślałem o pociągu. Dzwoniłem orientowałem się co do ceny itp. W obie strony ok. 500 zł ale pewnie latem będą jakieś promocje.

#557 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 19 kwietnia 2010 - 11:38

Aż tyle to nie wyniesie na pewno, podejrzewam że zainteresowanie wzrośnie bliżej terminu koncertu.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#558 BOYofWAR

BOYofWAR

    Użytkownik

  • Members
  • 123 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:wa-wa

Posted 20 kwietnia 2010 - 09:03

A ktoś, nie mający biletu na koncert, rozważa wyjazd z Wawki? Jakiś nocleg po drodze, np. w Bielsku?

#559 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 20 kwietnia 2010 - 09:34

A ktoś, nie mający biletu na koncert, rozważa wyjazd z Wawki? Jakiś nocleg po drodze, np. w Bielsku?

Najpewniej kupowałabym bilet dopiero przed koncertem. Patrząc na rozkład jazdy pociągów do Wiednia większość jedzie przez Katowice. Chyba wybiorę się na dworzec popytam o ceny.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#560 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 20 kwietnia 2010 - 10:25

Zapytaj o kuszetki bo z tego co wiem to 70 zł ale szybko te ceny się zmieniają :)




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users