Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ogólnie o The Edge'u...


316 replies to this topic

#301 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 maja 2016 - 19:28

Tego Walk On bym posłuchał...

#302 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 maja 2016 - 20:24

Edek to powinien zacząć śpiewać na trasach U2. Wokalnie od czasu do czasu. :D Jest niezwykły pod każdym względem jako artysta muzyk
Ale co tam będę pisać każdy o tym wie ;) ;)

#303 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 01 maja 2016 - 20:28

6!

 

A tymczasem w swiecie rownoleglym, na fejsbuku Krystyny P: 'A teraz jeszcze Edge, znajomek tego piesniarza Bono, szarpier struny w kaplicy'.

Bardzo ladne wykonanie, az sie prosi o uzycie jako snippet jakis.

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#304 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 02 maja 2016 - 21:54

Świetne. Szkoda, że nie ma reszty piosenek w całości. Fragment OL też niezły.

 

I niech ktoś powie - czemu Edge więcej nie śpiewa??? Aż się prosi o kolejny utwór na albumie z wokalem Edge'a! :D Nie wspomnę o koncertach.



#305 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 maja 2016 - 21:55

. To kolejny argument w odwiecznym sporze: U2 to bardziej chrześcijański rock czy zespół marksistów-lewaków? :D

 

Przecież Franciszek to też marksista-lewak, Frondy nie czytasz? :P



#306 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 03 maja 2016 - 10:06

I niech ktoś powie - czemu Edge więcej nie śpiewa??? Aż się prosi o kolejny utwór na albumie z wokalem Edge'a! :D Nie wspomnę o koncertach.

teraz wszyscy zachwyceni, a w tych całych survach wykony Edka leciały jako jedne z pierwszych  ;) ale fajnie, że on, że doceniono wreszcie. 


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#307 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 maja 2016 - 11:51

No wiesz, jak się konkuruje z utworami śpiewanymi przez artystę pokroju Bono to nie tacy wokaliści jak on musieliby skapitulować :P



#308 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 03 maja 2016 - 11:59

oooj tam ;) 
patrzcie jak to cudnie wygląda!

edgekaplica.jpg


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#309 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 maja 2016 - 22:16

Meg, bo Edge śpiewał mało lubiane piosenki z tych które podlegały survivorom, po prostu, that's all ;)



#310 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 05 maja 2016 - 18:18

oj no, żebyśmy się źle nie zrozumieli - przecie ja wiem czemu one leciały tak szybko ;) może i zabierał się za mało lubiane piosenki, chociaż tak się zastanawiam teraz czy jakby Bonias nie zabrał się za nie pierwszy, tak po swojemu, to czy nie miałyby lepszego odbioru? pewnie nie.. chociaż? umówmy się, Edek ma gitarę, Bonias.. to jest Bonias, tak miało być zawsze, ja nie chciałabym wcale zmieniać porządku rzeczy tutaj, nie uważam, że Edek jest wybitnym wokalem na tyle, żeby być one and only, a przynajmniej nie w tym zespole. ale fakt faktem, że byłam zaskoczona jak poleciało VDL kiedyś, bo raz że ekspresowo, a dwa, że dużo niepochlebnych opinii się wtedy posypało (albo to moje subiektywne odczucie?). ale wiadomo, podział jest jasny, a Edek to tylko dodatek do jutowych atrakcji wokalnych no i robi inny klimat zupełnie, inna wrażliwość. można lubić, albo nie. dla większości jest tylko miłą odmianą od dobrze znanych i lubianych oryginałów, którym nadaje inny wydźwięk. takie Running.. czy Love is blidness jego, lubiane już bardziej z tego co widzę. no i to oczywistość, że nie może być inaczej, tak. tam powyżej to mi się tak po prostu ulało. jedna z tych zaczepek, kiedy piszesz i już w trakcie pisania wiesz, że jest tysiąc argumentów uzasadniających sytuację, którymi ludzie mogą sypać jak z rękawa, ale i tak chcesz sobie napisać. no bo co, zawsze drugi plan, a tu nagle wow i mega :P w ostatecznym rozrachunku nie idzie mi o umiejętności wokalne chyba nawet, a ogólne nastawienie do człowieka. jakby mi ktoś kiedyś kazał wybierać między chłopakami, z którym chce sobie porozmawiać to chyba z Edgem właśnie. jakoś mi imponuje tym swoim racjonalnym podejściem, nie pchaniem się przed szereg, stoickim spokojem. on tam wie, gdzie jego miejsce, jaka jego rola i pewnie sam na wstępie wywaliłby bez mrugnięcia te swoje wykony w survach. no, a skoro taki typ wrażliwości doprowadził go do Watykanu to dobrze, to wszystko tak ma być przecież ;)


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#311 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 maja 2016 - 22:32

Ależ się rozumiemy ;) Edge jest idealny na drugi wokal, delikatniejszy i nie szarpie tak uszu jak Bono, ja zawsze byłem za tym żeby mu coś oddać jak Sunday Bloody Sunday na PopMarcie (chociaż oddać... to on napisał poniekąd), jak mówiłem na fb, gdyby Bono się tam zaczął drzeć to by sufit Michała Anioła odpadł i się spieprzył na zebranych kardinalsów :P No i ok, bierz Edge;a, ja się z Adamem ustawie na piwo i wszyscy hepi ;)



#312 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 maja 2016 - 08:28

Jest gdzieś może nagranie z całości ? czy jednak wymagam zbyt wiele ;)


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#313 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 maja 2016 - 11:15

Do tej pory nie wypłynęło więc raczej musimy zapomnieć. Trzeba pamiętać, że wtedy w Kaplicy były prawie same grube ryby wspierające fundację walczącą z rakiem, to nie są typy którzy na widok gwiazdy wyjmują smartfony i nagrywają. Niestety :(



#314 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 maja 2016 - 16:13

no cóż, tak myślałam.


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#315 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 09 maja 2016 - 19:59

to nie są typy którzy na widok gwiazdy wyjmują smartfony i nagrywają. Niestety :(

na nagraniu ekraniki się pojawiają, więc Ktosie pewnie mają, tylko się nie dzielą -_-


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#316 Dr Grape

Dr Grape

    Użytkownik

  • Members
  • 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 maja 2016 - 17:10

https://www.youtube.com/watch?v=SJkiX8cSjRw

https://www.youtube.com/watch?v=CqL-r35YVKU

https://www.youtube.com/watch?v=Vcmuy_qg7lI



#317 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 13 maja 2016 - 21:06

O, lubię rozmowy z tegoż cyklu, fajnie, że Edge się w końcu pojawił, dzięki ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych